Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Žaislai

Kokius žaislus kam dovanoti?

Žaislai

Žaislai

Mažiems vaikams dovana pati geriausia yra tik viena – tai žaislai. Įsivaizduokite, porelė iš jūsų draugų rato pirmoji susituokė ir susilaukė atžalos. O jūs – su mažais vaikais jokių santykių neturite jau labai seniai, neprisimenate kaip su jais kalbėti, ir ko iš jų tikėtis. Tačiau turite būti geri draugai, nors tai jums ir svetima – atnešti dovanų, lauktuvių. Tai žinoma, bus žaislai, tačiau kokie jie bus, kokie jie gali būti, jūs nežinote – jums reikalingas patarimas. Tad būtent tam, kad nepaklystumėte, kad nepridovanotumėte to, kas netinkama – jums šis patarimų straipsnis.

Kalbėkitės su tėvais

Jeigu vaikas labai mažas, tai gali būti, kad žaislai  bus dovanojami labiau tėvams, o ne mažyliui. Pagalvokite – juk jeigu jis dar visiškai nedidelis, ne taip gerai ir supras bei įvertins jūsų dovaną. Tačiau tėvams viskas labai svarbu – kad žaislai gerai derėtų vežimėlyje, kad jie nesikartotų. Galbūt jūs kaip tik perkate geltoną barškutį, kurį jau nupirko kiti draugai ir padovanojo.

Tad norint, kad dovana tikrai būtų reikalinga, laukiama ir mėgstama – vertėtų pasikalbėti su jaunaisiais tėveliais. Ką jie patys mano, kokius prioritetus kam teikia. Galbūt yra kažkas, ko dabar kaip tik labiausiai ir reikia, kokie žaislai kudikiams dabar laukiamiausi jų vaikų kambarėlyje. Galite paprašyti, kad tėveliai padarytų sąrašą, kuris galėtų apkeliauti ir kitus pasimetusius draugus. Visi pagal sąrašą matytų, kokie žaislai internetu labiausiai dabar reikalingi. Pagal tai išsirinktų ir apsispręstų.

Išsirinkite gerą parduotuvę

Nepamirškite, kad nors ir jaunieji tėveliai turi labai didelių svajonių ir poreikių, gana svarbu ir tai, ką patys jūs galite sau leisti. Galbūt galimi pirkti tik žaislai pigiau, o ne tie „Legolendai“, kurių prašo jaunieji tėvai. Tad pasidairykite, galbūt kažkur vyksta akcijos, išpardavimai, o gal kažkokia įstaiga, bendrovė pardavinėja žaislai berniukams pigiau nei kitur.

Galite taikyti ir klasikinį metodą – nuolatinę parduotuvių stebėseną. Jums reikėtų užsiprenumeruoti naujienlaiškius, ir, prasidedant išpardavimų metui, čiupti jautį už ragų. Taip jūs galite vienu metu ir sutaupyti, ir įsigyti iš ties puikius pirkinius, kad ir kas tai bebūtų – vaikų rūbeliai, ekologiški žaislai ar kt.

Skaitykite naujienas

Ne visada tėveliai taip gerai žinos, kokie žaislai yra gerai. Tad būkite išprusę ir jūs ir savo žinojimą pademonstruokite gerai nutuokdami, kokiu amžiaus periodu kokie žaislai kudikiams  tinka. Yra nemažai žurnalų, knygų ir netgi televizijos laidų, o ką jau kalbėti apie informacijos srautus internete, kur galima sužinoti, kokie žaislai lavinantys tinka kokio amžiaus vaikams.

Tad nustebinkite savo draugus – jaunuosius tėvelius, ir pademonstruokite savo išmanymą srityje, kurioje jie taip pat paskutiniu metu nardo kaip žuvys. Žinodami ne tik, kokie žaislai galvosūkiai dabar tinkamiausi jų atžaloms, bet ir, kaip, tarkime, reikia bendrauti su labai mažais vaikais, kartu galėsite užmegzti išties reikšmingą dialogą. Apskritai, tikriausiai atkreipėte dėmesį, kad kone visi jauni tėvai labai mėgsta daug kalbėti apie savo mažuosius vaikus, pasakoti, kaip jiems sekasi pažinti pasaulį, apsakyti pirmuosius žodžius, krėsti pokštus ir t.t. Taip yra dėl to, kad vaikai tėvams tikrai labai svarbūs – kol pats nesi tėvas ar mama, sunku tai suprasti. Taigi, papildomas pasidomėjimas jų aktualijomis tik pagerins jūsų santykius su draugais – jaunaisiais tėveliais. Tad tegul iš jūsų lauktuvių krepšio krenta ne tik žavūs minkšti žaislai, bet ir visokeriopas išmanymas, apsiskaitymas, žinios.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *