Windows įrašymas

Windows įrasymasĮsigijus naują stacionarų ar nešiojamą kompiuterį būtinai reikia paruošti jį naudojimui, kad būtų patogu naudoti filmams nuotraukų peržiūrėjimui, knygų skaitymui, naršymui internete ar kitai veiklai namuose.

Iš daugelio naudojamų operacinių sistemų Microsoft Windows yra pati populiariausia operacinė pasaulyje ir Lietuvoje. Norint ją sudiegti reikia tam tikrų žinių ir įgūdžių, nes pradinis Windows įrašymas tik darbų pradžia, po to seka (angl. drivers) tvarkyklių diegimas. Sureguliuojama našiausia kompiuterio rezoliucija pagal technines charakteristikas. O norint, kad kompiuteris atliktų pagrindines funkcijas namų ūkyje būtinai reikia sudiegti:

  • Adobe Acrobat reader – PDF failų skaitymui
  • Adobe Flash Player – naršymui internete, filmukų žiūrėjimui
  • Java – naršymui internete, programoms
  • Microsoft Office – be šio paketo Windows tiesiog beverčiai
  • Skype – bendravimui
  • VLC player – kad būtų galima žiūrėti suspaustus filmus
  • 7 – Zip – suspaustų failų skaitymui

Šių programų sąrašas ne visada yra būtent toks, visada galima surasti išvardintų programų analogų, bet tai pačios populiariausios programos kurias naudoja 90% vartotojų.

Šias programas rekomenduoju aš, o jeigu klientas reikalauja kitokių programų, visada padedu įsigyti naudojamą produktą prie kurio vartotojas pripratęs. Po būtiniausių programų Windows įrašymas tuo nesibaigia, tada diegiamos specifinės / specializuotos programos pagal kliento poreikius. Įdiegiama LT ir EN kalbos, esant pageidavimui ir daugiau.

Po šių procedūrų kompiuteris yra pilnai paruoštas naudojimui. Pasipraktikavus galima viską atlikti patiems, o kilus nesklandumų ar nežinant ką daryti visada galiu padėti ar konsultuoti Windows įrašymo klausimais. Arba visus šiuos darbus galiu atlikti už mokestį, tada jums nereiktų niekuo rūpintis.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *