Vonios baldai ir jų tipai

Beveik visi interjero dizaineriai vienbalsiai sutinka, jog vonios kambarys yra tas kambarys, kurį suprojektuoti yra pats sudėtingiausias darbas. Taip yra todėl, kad vonios baldai - praustuvas bonakiekvienas žmogus turi skirtingą požiūrį į vonios kambarį. Vienam gali visiškai nerūpėti kaip atrodo jo vonia ir vonios baldai, o pagrindinis prioritetas – tai esminės funkcijos kurias turi atlikti vonios kambarys, suteikti žmogui galimybę palaikyti asmeninę higieną aukščiausiame lygyje.

Kitas požiūris

marmuro praustuvas lidiaKitam vonios kambarys gali pasirodyti daugiau, nei vien prausykla. Daug žmonių mėgsta ten praleisti nemažai laiko, atsipalaiduoti, skaityti knygas gulint vonioje ir taip toliau. Tad natūralu, kad tokiam žmogui, vonios baldai ir visas interjero dizainas yra be galo svarbus dalykas – jis negali būti erzinantis ar rėžiantis akį, viskas turi derėti ir sudaryti palankias sąlygas atsipalaidavimui, ramiam pasibuvimui. Dar kitas žmogus į vonios kambarį gali žiūrėti kaip į daugiafunkcinį įrenginį – kambarį, kuriame telpa ir skalbimo mašina, ir džiovyklė bei tuzinas spintelių kuriose bus sandėliuojami įvairiausi, net nesusiję su vonios kambariu daiktai. Būtent todėl dizaineris turi labai gerai suprasti, ko nori jo klientas. Jei vonios baldai bus netinkamos paskirties, užsakovas net nekreips dėmesio į dizainą ir kitas detales – jam tokia vonia bus nepriimtina. Tad jei vonios kambarį planuojate įsirengti patys, turėtumėte nuspręsti, ko norite jūs pats. Jei gyvenate šeimoje, būtinai pasitarkite su kitais šeimos nariais, tai labai svarbus sprendimas, ypač merginoms, kurios vonioje praleidžia iš tiesų daug laiko.

Pabaigai

Vonios baldai turėtų būti priimtini visiems, sudarantys sąlygas atlikti visus būtinus asmeninės higienos reikalus. Kokie vonios baldai yra būtini pasakyti negalime, nes viskas, kaip jau minėjome, priklauso nuo asmeninių poreikių. Jei vienas žmogus tiesiog neįsivaizduoja vonios kambario be kriauklės, tai kitam ji atrodo kaip visiškai nereikalingas atributas, kuris tik užima vietą vonios kambaryje, kurios paprastai ir taip nebūna labai daug. Vonios baldai yra sukurti pirmiausiai jūsų patogumui ir švarai, tad nereikėtų nuvertinti jų funkcionalumo prieš dizainą, kad ir koks stilingas žmogus jūs bebūtumėte.

vonios baldai

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *