Virtuvės baldai

Kaip susikurti šiuolaikišką virtuvės interjerą?

Virtuvės baldai
Virtuvės baldai

Šiuolaikiškas interjeras yra vienas populiariausių visame pasaulyje, kuriant naujus namus ir ypač virtuvę. Tačiau, ar žinote, kokie virtuvės baldai, spalvos ir formos tinkami moderniam interjerui? Kokių patarimų laikytis, formuojant stilių savarankiškai? Kokių atsargos priemonių imtis, renkantis virtuvės baldus? Visi atsakymai Jūsų smalsumui!

Kodėl verta rinktis šiuolaikinį interjero stilių?

Virtuvė yra namų centras, kur renkasi namiškiai pusryčių, pietų ir vakarienės metu. Deja, dėl savo funkcijos virtuvė yra pasmerkta būti nuolatinėje netvarkoje. Maisto gaminimas, pjaustymas, įrankiai, indai, puodai ir pan. sukuria nedidelį chaosą. Rinkdamiesi tradicinį virtuvės interjero stilių, tik padidinsite vizualinį triukšmą. Spalvų margumynai, smulkios detalės, ornamentuoti baldai, ažūrinės užuolaidos ir kiti elementai suintensyvina netvarkos ir chaoso iliuziją.

Šiuolaikinis virtuvės interjeras yra patrauklus savo formų paprastumu, išbaigtumu ir minimalizmu. Virtuvė visuomet atrodys preciziškai tvarkinga, kadangi nenaudojamos jokios vaizdą perkraunančios detalės. Šioje virtuvėje norėsite gaminti dažniau ir niekada nebijosite, jei netikėtai užsuks svečių. Jauskitės saugūs dėl aplinkos, kurioje esate ir didžiuokitės madingu interjeru.

Kokius baldus rinktis?

Virtuvės baldai yra pagrindinis kiekvienos virtuvės akcentas. Nesvarbu, kaip dažysite ar dekoruosite sienas, lubas ir grindis. Visas pagrindinis funkcinis ir vizualinis dėmesys prikaustytas tik prie baldų. Dėl šios priežasties, norėdami sukurti savitą virtuvės stilių, privalote daugiausiai laiko ir lėšų skirti baldams.

Modernaus stiliaus baldų paviršius lygus, be iškilių dekoratyvinių elementų. Spalvinė gama dažniausiai apsiriboja vienu arba dviem atspalviais. Populiariausias jų – balta spalva. Baldai projektuoti taip, jog atitiktų visus būtiniausius poreikius – būtų talpūs ir patogūs kasdieninėje eksploatacijoje.

Išskirtinis modernių baldų bruožas, jog juose pasireiškia kūrybingumas. Dizaineriai originaliai išsprendžia stalčių ir rankenėlių klausimus, eksperimentuoja su kampiniais baldais. Be to, modernūs virtuviniai baldai nebūtinai turi būti komplektas. Surinkite būtiniausius baldus iš atskirų komponentų. Pirkdami atskirus baldus, sukursite nepakartojamą interjerą ir nebūsite pririšti prie nuobodžiai vienodos virtuvės. Pavyzdžiui, virtuviniai stalai leidžia eksperimentuoti kiekvienam su medžiagiškumu, spalvomis ir formomis. Kartais parduodami dideli baldų komplektai mažiau dėmesio skiria atskiroms detalėms, kaip kėdės ir stalai. Kurkite užtikrintą interjerą iš mažesnių komponentų!

Modernūs virtuvės baldai šiais laikais gali būti pačių neįprasčiausių formų. Nesižavėkite įmantriais komplektais pernelyg daug, kadangi virtuvėje svarbu funkcija. Ne visi baldai yra patogūs. Aštrūs kampai, aukštos spintelės ar kreivos lentynos – gražu tik pažiūrėti. Labai greitai nusiviltumėte tokiais baldais, nes maisto gaminimas taptų iššūkiu.

Kur įsigyti baldus?

Virtuvės baldai parduodami beveik visose baldų parduotuvėse, tačiau modernius rasite tik šiuolaikiškuose dizaino centruose. Lietuviai vis dar vengia išbandyti modernizmą virtuvėse ir renkasi tradicinius baldus.

Jeigu Jūsų virtuvė nestandartinė, Jums verta kreiptis tiesiogiai į gamintojus ir užsisakyti išskirtinių išmatavimų baldus. Tai populiari paslauga, leidžianti kūrybiškai prisidėti prie baldų ir savininkams. Pagal užsakymą daromi virtuvės baldai kaina skiriasi nuo parduodamų parduotuvėse, tačiau juk kiekvienas nori savo namuose kurti originalų interjerą.

Pirkdami naujus baldus, visuomet pasidomėkite jų garantija. Virtuvės baldai turi tarnauti ilgai, todėl garantija Jums suteiks saugumo jausmą. Venkite pirkti nepatvarių medžiagų baldus, nes greitai teks juos keisti naujais. Virtuvės baldai yra brangi investicija, todėl kiekvienas nori juos naudoti nuo kelių iki keliolikos metų. Tik patvarių medžiagų ir patikimų gamintojų produkcija gali tarnauti ilgus metus.

Modernūs virtuvės baldai yra pagrindinis šiuolaikiškos virtuvės akcentas, kuris sukurs originalų ir įsimintiną interjerą. Rinkitės patvarius baldus ir džiaugsitės išskirtine virtuve ilgus metus.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *