Vestuviu scenarijus

Vestuviu scenarijus – ką galima ir ko negalima daryti per vestuves?

Vestuviu scenarijus
Vestuviu scenarijus

Pradėkim galbūt nuo to, kad du žmonės tuokiasi tam, kad turėtų pačią nuostabiausią savo šventę gyvenime. Tai taip pat proga pamatyti pačius artimiausius žmones – senus, bet tikrus draugus, galbūt senai matytus giminaičius. Todėl vestuviu planavimas turi būti labai gerasir profesionalus, kad visi jaustųsi patogiai, maloniai ir jaukiai.

Kaip tai padaryti, kad visi susirinkę žmonės nenuobodžiautų, bet visada turėtų kuo užsiimti. Kaip turi atrodyti vestuviu scenarijus, kad žmonės lygiai taip pat per ne lyg nepavargtų, bet ir atsimintų šventę, kaip pilną pačių geriausių nuotaikų dieną. Tokį dalyką padaryti yra menas. Ir tik nedaugelis žmonių geba viską suplanuoti taip, kad absoliučiai visi vestuviu svečiai būtų patenkinti. Todėl labai labai reikia apsvarstyti tą dalyką, ar nebūtų verta savo šventei pasisamdyti žmogų, kuris viską suplanuotų ir viskuo pasirūpintų. Juo labiau, kad yra tokie dalykai kaip kad vestuviu paprociai, kurių tu paprastas žmogus tiesiog negali žinoti, nes neini į vestuves kiekvieną savaitę ar taip tiesiog nesilankai svetimų žmonių vestuvėse. Tai, mano giliu supratimu, yra tas dalykas dėl ko neapsimoka pačiam visko planuotis, nes ne viską tu žinai. Kaip ir minėjau, vestuvių scenarijus yra labai labai didelis iššūkis.

Taigi pagalvokim ir pasvarstykim, koks jis galėtų būti, kad visiems tikrai patiktų organizuojama šventė. Visu pirma, kad visiems būtų smagu ir neužsisedėtų visi prie stalų, reikia, kad būtų aktyvūs vestuviu zaidimai. Tai ir susipažinimo žaidimai, ir jaunųjų tėvų žaidimai, galų gale, ir tie žaidimai, į kuriuos įtraukiami paprasti šventės svečiai. O užsisedėti prie stalų negalima. Blogas vestuviu scenarijus bus tada, visi svečiai tiesiog paprasčiausiai prisigers anksčiau laiko ir visos programos galiausiai nebegalėsit suvaldyti. Todėl reikėtų pradėti vien nuo tinkamo pasirengimo apgalvojant, koks galėtų būti Jūsų šventės pirsliu scenarijus. Tuomet viską galėsite pasakyti vestuviu planuotojai, kuri Jūsų visus norus pasistengs įgyvendinti, o jeigu ir bus nelabai logiškas noras, tai, manau, kad tai iš karto pasakys, nes juk šie žmonės yra matę daugybių visokių balių ir žino, kas ir kaip gali baigtis. Dar kartą pasikartosiu – būtent dėl šios priežasties ir verta kreiptis į kitą žmogų pagalbos, nes jis turi sukaupęs didžiulę patirtį, o vestuviu scenarijus parsisiusti internete surastas, labai abejoju, ar turės daug naudos ir ar pagelbės. Tai gali kaip tik priešingai padaryti ir pabloginti viską, nes netinkamas visos didžiosios šventės programos suplanavimas ją sugadins. Todėl scenarijus yra tas dalykas, kuriam reikia skirti labai labai daug dėmesio ir apgalvoti menkiausias detales.

Į ką atreipčiau dėmesį dar? Verta atkreipti dėmesį į tai, kad visiems susirinkusiems žmonėms būtų pakankamai laiko ir išeiti pasivaikščioti po sodybą dienos metu, kad įsimintų, kokioje vietoje šventė vestuves, kad galėtų pabendrauti su kitais susirinkusiais svečiais, nes labai tikėtina, kad bus senai vienas kitą mačiusiųjų, o susipažinti su kitais žmonėmis taip pat labai norisi. Tokias pertraukas į vestuviu scenarijus reikia įtraukti ir dėl elementarių kitų priežasčių – rūkantys žmonės tikrai norės išeiti į lauką parūkyti ir susipažinti su visa aplinka. Juo labiau, jeigu šventė yrya švenčiama šiltuoju metų laiku ir ypač vasarą. Tokiais sezonais reikia daryti kuo daugiau laisvo laiko, nes jei scenarijus blogai bus sudėliotas, tai uždaroje patalpoje tikėtina, kad bus pakankamai karšta.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *