Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Vanduo – gyvybės šaltinis

borjomi lietuva

borjomi lietuva

Vanduo – pagrindinis gyvybės šaltinis. Jis reikalingas žmogaus organizmui palaikyti visų sudėtingų organizmo funkcijų veiklą. Borjomi lietuva – tai pagrindinis natūralaus mineralinio atstovas Lietuvoje. Nuo seno žinoma mineralinio vandens galia ir reikšmė žmogaus organizmui. Tačiau kokiais keliais jis atkeliauja į Lietuvą. Iš kur jis atsiranda ir kokios jo savybės išlaiko jį unikaliu?

Dar gilioje senovėje

Borjomi mineralinis vanduo buvo netikėtai atrastas Rusijos karių dar prieš kelis tūkstančius metų. Borjomi upės dešiniajame krante netikėtai rado mineralinio vandens šaltinį. Šis radinys jiems buvo toks stebuklingas, jog žinia apie jo galias netrukus pasklido po visą Rusijos teritoriją. Netrukus buvo atidarytas mineralinio vandens parkas ir pastatytas pirmasis vandens išpilstymo fabrikas.  Dabar legendomis apipintas Borjomi vanduo žinomas ne tik Gruzijoje ar Rusijoje, tačiau ir už šių šalių ribų. O borjomi lietuva kontaktai vis labiau plinta ir po mūsų šalį.

Kelias į Lietuvą

Pirmą kartą Borjomi vanduo į buteliukus buvo išpilstytas dar 1890 m. mineralinių vandenų parke. Šiuo metu tai Boržomio centrinis parkas. Kiekvienas butelis būdavo pripildomas rankiniu būdu, sandariai uždaromas kamščiu, saugiam gabenimui įpakuojamas į storą šieno sluoksnį ir įdedamas į medinę dėžę. Šiuo metu vienintelė natūralaus mineralinio vandens Borjomi gamintoja yra kompanija Georgian Glass and Mineral Water. Ją įkūrė Europos investuotojai kartu su Gruzijos atstovais ir užsienio finansų institutais. Kompanija gamina ir tiekia mineralinį vandenį pagal nustatytus Europos Sąjungos reikalavimus. Siekiant išvengti, kad mineralinis vanduo prarastų savo gydomąsias savybes, jis išpilstomas tik tiesiai iš šaltinių, be sąlyčio su oru. Borjomi pilstomas į stiklinius ir plastikinius su atsukamais kamšteliais. Išskirtinė žyma šio mineralinio vandens žyma Gruzijos šalies žalia butelių spalva. Sukurta pagal patentuotą formulę. Prieš keletą metų savo veiklą pradėjo ir borjomis atstovas lietuvoje, kuris atsakingas už tai, kad šis mineralinis vanduo rastų savo vietą Lietuvos rinkoje. Norintys su jais susisiekti, tačiau nežinantys jų kontaktų, juos gali nesunkia rasti internete. Pakanka paieškos sistemoje suvesti raktinius žodžius: borjomi lietuva kontaktai arba ids borjomi lietuva.

Mineralinio vandens savybės

Atliktais tyrimais nustatyta, jog mineralinis vanduo borjomi lietuva ypač naudingas virškinimo sistemai. Dažnai pasitaiko, jog neapskaičiuojame suvartojamo maisto kiekio. Tai dažnas šventinio laikotarpio reiškinys. Kad virškinimas vyktų sparčiau rekomenduojama vartoti mineralinį vandenį. Būtent jis savo sudėtyje turi savybių, kurios padeda vykti virškinimo procesams. Skatina  skrandžio sulčių gamybą, gerina maisto medžiagų pasisavinimą, padeda išsivaduoti nuo daugelio nemalonių simptomų – išnyksta ar bent sumažėja rėmuo, sunkumas, nevirškinimo jausmas. Borjomi lietuva gydytojai pataria gerti tiems, kurie serga skrandžio, žarnų, kepenų, tulžies pūslės, šlapimo takų ligomis. Jis tinka ir tiems, kurie nuolat kankinasi dl padidėjusio skrandžio rūgštingumo, nes mineraliniame vandenyje esantis natrio hidrokarbonatas padeda neutralizuoti rūgštų skrandžio turinį. Dėl savo unikalių savybių borjomi lietuvoje taip pat po truputį atranda savo vartotoją.

Mineralinio vandens sudėtis

Mineralinio vandens sudėtis buvo ištirta 1837 metais. Tai padarė Gruzijos gydytojas Amirovas. Jis ištyrė vandens sudėtį ir nustatė jo gydomąjį poveikį žmogaus organizmui. Natūralus mineralinis vanduo yra požeminis ir išgaunamas iš pusantro kilometro gylio požeminių vandens telkinių. Vanduo tekėdamas giliai po žeme natūraliai prisisotina kalciu, magniu, kaliu, natriu, hidrokarbonatu, chloridu, floridu, sulfatais, jodidu ir nitratais. Išgaunamas iš švarios aplinkos ir dėl mineralizacijos, grunto bei aukštos temperatūros vanduo ištekėjęs į paviršių tampa natūraliu. Borjomi lietuva – tai gausybė mineralinių ir biologiškai aktyvių medžiagų būtinų žmogaus organizmui.

Comments are closed.