Vandenį taupantys klozetai

Ar žinojote, kad iš pirmo žvilgsnio toks visiškai niekuo dėtas ir nekaltai atrodantis aparatas, kaip klozetas, sunaudoja begalę vandens? Vidutiniškai, klozetai sudaro net apie 40Klozetai procentų viso namuose sunaudojamo vandens. Pramoniniai gamintojai pastoviai tobulina klozetus ir tai tikriausiai yra pati pagrindinė sfera, kurioje jie stengiasi kuo labiau tobulėti. Klozetai – tai ne vandens čiaupai, kuriuos galima reguliuoti taip, kaip norite jūs, klozetai leidžia tiek vandens, kiek yra nureguliuota gamintojo. Būtent todėl svarbu labai gerai pagalvoti prieš perkant sau klozetą. Jei jums rūpi jūsų sunaudojamo vandens kiekis, patartina pirkti klozetą, kuris taupo vandenį.

Keletas svarbių patarimų

Geriausiai vandenį taupo tie klozetai, kurie turi įmontuotą :dviejų nuleidimo tipų“ funkciją. Tai reiškia, kad jūs pats, pagal savo nuožiūrą, pasirenkate vandens srautą, kuris nusileis klozetu. Niekas kitas negali vandens taupyti ir suprasti, kiek jo iš tikrųjų reikia, kaip klozetas.

Nepagailėkite pinigų geresnės kokybės klozetui įsigyti. Jei jis bus surinktas iš geresnių detalių ir kokybiškiau, vadinasi ir vandenį jis taupys kur kas geriau.

Kai kurie klozetai yra specialiai pažymėti, kaip vandenį taupantys. Skirkite bent šiek tiek laiko ir išsiaiškinkite, kiek vandens nuleidimo metu sunaudoja vienas ar kitas klozeto modelis. Per daug nepasitikėkite etiketėmis. Visada rinkitės iš naujesnių modelių. Nors jie ir kainuos brangiau, tačiau, jų technologijos taip pat bus naujesnės ir pažangesnės – nepasens taip greitai.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *