Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Vakarėlyje studentės žavėjo naktinukais

Naktinukai

Naktinukai

Amerikietiškuose ir britiškuose vakarėliuose  naktinukai dažnai tampa kažkokiu vakaro akcento. Jaunimas iš koledžų ir universitetų šėlsta vadinamuosiuose pižamų vakarėliuose, kuriuose itin svarbu naktinukai, internetu užsakyti ar kaip kitaip įgyti, tikrai madingi, gražūs, stilingi ir prikaustantys žvilgsnį. Štai Godos įspūdžiai iš tokio vakarėlio, kur naktiniai ir pižamos tapo vakaro aprangos kodu. Ką įdomaus pavyko pamatyti?

Mielieji

Kaip ir visur, visko būna. Taip ir šiame vakarėlyje netrūko nieko – naktinukai prasidėdavo visiškai mielais meškiuko rūbais, baigdavosi kur kas rimtesniais seksualiais apatiniais. Pirmiausiai aptarsiu mielų naktinių kategoriją. Galima užsisakyti ir naktinukai internetu tokie, kokie man padarė įspūdį. Visų pirma, pastebėjau, kad labai gražiai žiūrėjosi meškiukų imitacijos. Tai žinoma klasika, kai pižamos ir naktiniai dekoruojami meškiukais – galima sakyti, tai tiesiog atviručių vaizdas. Arba tradicinių vaikiškų lopšinių. Naktinukai ar pižama, dekoruoti mažų mielų meškiukų siluetais, imitacijomis, visada laikomi tikri mielumo ir gražaus vaikiškumo standartu.

Pasirodė tikrai originalūs ir gražūs vienos merginos naktinukai. Ji dėvėjo rožinius naktinius marškinius, o po apačia ir pižamos kelnes. Pastarosios apačioje buvo parauktos kaip „aladino“, o naktinukai taip pat turėjo rytietiškų manierų. Ant merginos maikutės /  naktinių marškinių buvo pavaizduotas meškiukas, skraidantis ant purpurinio skraidančio rytietiško kilimo. Kažkuria prasme, tai buvo labai žavu. Mergina, kuri dėvėjo tokią miegojimo, ir šį kartą ir vakarėlio garderobą, taip pat buvo akivaizdžiai iš rytų šalių, galbūt iš Indijos (nes buvo tas spalvotas taškas ant kaktos). Tačiau ji ko gero naujosios kartos musulmonė, kai tų taisyklių laikėsi kur kas mažiau, ir griežtos religinės cenzūros tarsi nebebuvo. Taigi, ji nedėvėjo sario, neslėpė plaukų.

Vilioklės

Mielų merginų buvo vis tiek šiek tiek mažiau nei seksualių. Išskirtinai atrodė vyresnio amžiaus mergina, kurios apdaras buvo naktinukai maitinancioms. Tikriausiai tokį įspūdį kūrė tai, kad ties krūtine buvo didelė iškirptė ir galimybė ją patogiai atsisegti. Tačiau tai, žinoma, skonio reikalas. Kai kam labiau tokie naktinukai su chalatu buvo susiję tiesiog su motinyste, todėl kažkokių papildomų jausmų nekėlė, ir seksualumu toli gražu nekvepėjo.

O štai jaunos ir žavios sirgalių šokėjos parodė visą seksualumą. Tokių merginų vakarėlyje dalyvavo labai daug, deja, ne visos demonstravo skoningumą, tačiau dauguma – atvirą kūną tam tikrose vietose. Merginos atrodė gundančiai, galima pagalvoti, kad stambesnio sudėjimo merginos, kurioms naktinukai jauniesiems ar kitokie gražuoliai ne labai tinka, net galėjo vien dėl gėdos neateiti į tokį vakarėlį.

Vyravo juoda spalva. Tikriausiai, tamsi vis tiek atrodo paslaptingiausia ir naktinukai seksualus kai kuria kažkokią paslapties, intrigos aurą. Dažnai galima pamanyti, kad tai yra ir dėl to, kad jie labiau pridengia. Galbūt balti naktinukai pigiau, tačiau per juos itin gerai persišviečia tai, ką verčiau paslėpti. Be to, jie susiję su šviesa, paprastu baltumu, saule. O norint atrodyti gundančiai, žmonės mieliau pasirenka tamsias spalvas. Žinoma, galbūt tai ir reklamos suformuotas pojūtis ir įspūdis.

Taip pat vyravo ir įvairių dizainerių sukurtų naktinukų, kurie pasižymėjo ir seksualumu, ir skoningumu. Mat kai kurios merginos atrodė baisiai, tačiau kitos – spindėjo originalumu, skoningumu. Tokie naktiniai moterims galėjo būti sukurti įvairių dizainerių, kai kurios merginos, studijuojančios dizainą, pačios kūrė tokį įvaizdį. Vakarėlio metu pleškėjo foto aparatai, žmonės fotografavo ir su džiaugsmu pozavo. Juk kai pasistengti sukurti tikrai gražią išvaizdą, norisi ir įsiamžinti nuotraukose.

Comments are closed.