Tvoros nuo triukšmo

Aptvėrimų sistemų gamintoja kompanija Betafence viename iš Belgijoje esančių logistikos centrų  sumontavo garso barjerus panaudojant gabionus. Užtvarai buvo padaryti iš keturių dalių po 10 metrų:

  • Viena siena siena padengta vijokliniais augalais
  • Antra siena sukonstruota iš gabionų krepšių su 75 x 75 mm dydžio akutėmis ir 3 mm skersmens viela.
  • Trečia siena sukonstruota iš suvirinto tinklo Casanet, kurio akučių dydis 25 x 25 mm, vielos storis 2 mm.
  • Paskutinė ketvirta siena sumontuota iš gabionų su 100  x  50 mm dydžio akutėmis, pagamintų naudojant 4,5 mm storio vielą.

 Užtvarai pagaminti su trimis  skirtingomis sekcijomis užpildyti užpildui:

  • Vidus buvo išklotas plastiko maišais ir pripildytas smėliu.
  • Abi išorėje esančios sekcijos buvo pridėtos akmenų.

Jau garso užtvarų įrengimo metu buvo pastebėti keli trūkumai mažinantys šių sistemų efektyvumą, tačiau tai tinkamai pasitarnavo atliekant  patobulinimus ateityje, gerinant šių tvorų nuo triukšmo savybes.

 Įrengus šią sistemą kelis mėnesius po to buvo atliekami testai vienoje laboratorijoje, siekiant išmatuoti  ir rasti būdų patobulinti šių barjerų garso slopinimo ir absorbavimo galimybės. Gauti rezultatai patvirtino, kad Betafence Soundblock garso užtvarai pasižymi aukšta kokybe ir efektyviai atlieka savo funkcijas.

Be garso barjerų Betafence asortimente taip yra tvoros, vartai ir kiti aptvėrimų elementai. Kompanija dirba jau daugiau nei 130 metų ir savo produkciją tiekią į daugiau nei 100 šalių.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *