Trinkelės kaina

Kuomet kiemas gražus – gera priimti svečius!

Kiekvienas žmogus nori turėti gražų, tvarkingą kiemą, tačiau dažnai trinkelės kaina atbaido net pasiryžusius. Natūralus gruntas nėra pati geriausia išeitis kiemui, kadangi jis greitai deformuojasi ir sudaro purvo duobes. Rūpinkitės savo kiemu, nes tai tarsi vizitinė kortelė, kuri labai daug pasako apie jo savininką. Apleisti, netvarkingi kiemai atstumia ir sukuria neigiamą įvaizdį.

Kiemo danga

Formuodami kiemą pasirūpinkite trimis svarbiausiais elementais: takų sistema, želdynais ir stovėjimo aikštele. Kiemo danga aktualiausia klojant takus ir stovėjimo aikštelę, kadangi šiose vietose vyks didžiausias eismas ir kils didžiausias pavojus sudaryti duobes reljefe.

Labai dažnai žmonės renkasi smėlio ar smulkintų akmenų gruntą. Tai pigus variantas, todėl kaina tikrai nenuskriaus jūsų piniginės. Visgi, užpilamas gruntas anksčiau ar vėliau susikraipys ir sudarys paviršiaus nelygumus, todėl efektyvesnis kiemo dangos variantas yra trinkelės.

Trinkelės yra labai lengvai klojamos, nepriklausomai nuo jų pobūdžio. Visgi, jeigu nesate tikri kaip tai daryti, kreipkitės į specialistus. Netinkamai sutvarkytas gruntas iškraipys plytelių klojinį ir kiemą teks perdaryti iš naujo, todėl trinkelės kaina išaugs dvigubai.

Trinkelės skirstomos pagal jų pagaminimo medžiagą: klinkeris, medinės, betono ir t.t. Kiekviena jų turi skirtingas fizines savybes, todėl visuomet pasidomėkite kurios iš jų geriausiai atitiks jūsų poreikius. Ilgaamžiškiausios yra klinkerio trinkelės, kadangi ši medžiaga turi išskirtines fizines savybes ir yra atspari atmosferos ar trinties poveikiui.

Trinkelių kainos

Trinkelės kaina vyrauja priklausomai, kur perkate, ir, ką perkate. Medines trinkelės kaina yra viena mažiausių, tačiau jų patvarumas nėra ilgaamžis. Populiariausios Lietuvoje yra betoninės trinkelės. Jos patvarios, lengvai konstruojamos. Betono trinkelės kaina sąlyginai nedidelė, tačiau bendras vaizdas pakankamai monotoniškas, pilkas. Šiais laikais dauguma gamintojų stengiasi pateikti klientams kuo įvairesnį asortimentą. Trinkelių forma ar spalva nebeturi ribų. Jūs galite išsirinkti įmantriausio piešinio plyteles ir neabejotinai tapti gražiausio kiemo šeimininku. Pastaruoju metu labai populiaru kelių spalvų trinkelių deriniai. Šiuo atveju nebereikia rūpintis brangiau kainuojančiomis profilinėmis trinkelėmis, nes spalvos taip pat labai gerai vizualiai skaido kiemo erdvę. Kita vertus, niekuomet nepersistenkite, panaudodami pernelyg daug atspalvių suteiksite kiemui neskoningumo įspūdį. Trinkelės kaina nėra maža, todėl su negražiai atrodančiu kiemu teks gyventi ilgai.

Klinkerinės trinkelės kaina yra viena didžiausių, tačiau šios medžiagos patvarumas lauko sąlygoms ir bendras estetinis vaizdas atperka visas pinigines išlaidas. Jeigu norite ilgaamžės kiemo dangos, rinkitės būtent šį variantą ir tikrai nesigailėsite.

Grindinio trinkelės kaina priklauso ne tik nuo medžiagos, bet ir vietos, kur ją perkate. Trinkelės Kaune yra pigesnės negu Vilniuje. Jeigu ketinate pirkti didesnius kiekius, tuomet tikrai apsimoka nuvykti iki mažesnio miesto.

Trinkelės kainos ženkliai sumažėja akcijų metu. Neskubėkite pirkti ir palaukite, kuomet statybinių medžiagų parduotuvėse atsiras daugiau jums naudingų akcijų. Kitas variantas sutaupyti – pirkti internetu. Prisijunkite prie internetinių parduotuvių ir greitai pamatysite,  koks ženklus kainų skirtumas, nei kad pirktumėte statybinių prekių parduotuvėje. Be to, internete labai patogu palyginti skirtingų tiekėjų produkciją, nes nereikia niekur važiuoti ir gaišti laiko. Visgi, trinkelės mažiausia kaina neturėtų būti pagrindinis pasirinkimo kriterijus. Kuo pigesnis gaminys, tuo didesnė rizika, jog jis nebus toks kokybiškas, kokio tikitės. Kiekvienas nori, jog kiemo danga būtų ilgaamžė ir nereaguotų į slėgio ar temperatūrų skirtumus. Jeigu negalite skirti daug pinigų dangai, rinkitės vidutiniškai kainuojančią ir tikrai liksite patenkinti, nes trinkelės kaina visuomet padeda orientuotis.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *