Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Sviesolaidinis internetas

Internetinės pažintys – už ir prieš

Kartais sviesolaidinis internetas įgalina ne tik siųstis didelius kiekius informacijos, bet ir naudotis paprastais tinklapiais daug sparčiau. Pavyzdžiui, pažinčių svetainėmis. Naujausiai moksliniai tyrimai parodė, kad tais atvejais, kai porų susipažinimo vieta buvo internetas, santuokos trukdavo ilgiau, nei „realybėje“ susipažinusių asmenų. Vis dėlto, tokiu būdu susipažinusioms poroms, kai jų pradžiai pasitarnavo sviesolaidinis ryšys, dažnai gėda prisipažinti apie tokią bendravimo pradžią. Tad kokie yra tokių pažinčių privalumai ir trūkumai?

Platus pasirinkimas

Vytautas, kuriam savo antrąją pusę padėjo surasti būtent sviesolaidinis internetas, sako, tai puiki priemonė susipažinti. „Tai labai geras būdas. Įsivaizduokite, jeigu tarkime aš esu vienišius, turintis tvirtą draugų kompaniją ir, pavyzdžiui, pomėgius bei darbą, kur bendruomenėje beveik nebūna moterų. O esu, sakykime, paprastas vidutinio komunikabilumo vaikinas – tikrai ne ponas šnekorius ir ne mačo, o tiesiog paprastas vaikinas. Tačiau kaip partneris poroje esu kūrybingas, drąsus, rūpestingas.

Nejaugi dabar tam, kad surasčiau savo moterį, turėčiau imti lankytis baruose, kur, mano supratimu, lankosi tik išgerti mėgstančios moterys arba palaido elgesio (tokios man nepatinka), ir apskritai, kai aš pats ten nevaikštau? Nejaugi turėčiau stengtis kasdien gatvėje užkalbinti nesėkmingai šimtus moterų, kurios, kaip paaiškės, galbūt bus jau įsipareigoję, o gal neatitiks mentalitetai? Sviesolaidinis internetas ir jame tarpstančios pažinčių svetainės leidžia man nepradėti elgtis taip, kaip man nepatinka. Man nereikia eiti į mezgėjų ar moterų šokėjų komandas, tam, kad jas rasčiau. Nes sviesolaidinis internetas ir jame esančios pažinčių svetainės suteikia man progą susipažinti su merginomis nepatiriant didelio streso ir traumų. Tad, galiu drąsiai pasakyti, kad sviesolaidinis ryšys man ne kartą suteikė ne tik daug įdomių pokalbių, bet ir padėjo surasti savo antrąją pusę, su kuria jau daugiau kaip penkis metus esu laimingai sukūręs šeimą“, – pasakoja Vytautas.

Rimčiau vertina realybę

Seniau internetu pažinčių ieškojusi, bet galų gale realybėje susipažinusi su vaikinu ir dabar jau ištekėjusi Justė teigia, kad internetas rimtiems santykiams pradėti netinka – tai viso labo gali būti tik pramoga.
„Nežinau, kaip yra užsienyje, bet susidaro vaizdas, kad sviesolaidinis internetas Lietuvoje, ten esančiose pažinčių svetainėse, sutraukia ne pačius rimčiausius vyrus ir merginas. Galbūt būtų kitaip, jeigu, pavyzdžiui, žmogus galėtų laimę ten bandyti tik kelis kartus, tarkime, tik tris. Tačiau šviesolaidinis internetas kaip ir pažinčių svetainės, yra neribota niekam – kiekvienas, kada panorėjęs gali į pasimatymą kviesti vis kitą, ir kitą partnerį.
Dėl to, man atrodo, atsiranda labai palanki terpė vienkartiniams santykiams. Ne pats sviesolaidinis internetas Vilniuje, ne pačios pažinčių svetainės, o žmonių pasidavimas pagundoms provokuoja tokį nerimtą požiūrį į santykius. Tu atsiduri tarsi kažkokiame dėvėtų daiktų turguje: sviesolaidinis internetas Kaune tau suteikia galimybę rinktis iš blondinių, brunečių, raudonplaukių, įvairiausiomis figūromis moterų. Vien tai, kad esi tokioje galingoje konkurencijoje, kartais gali priversti pasijusti, kaip sviesolaidinis internetas kaina tau, žmogui, užklijuoja, tarsi kokiam pirkiniui. Tai, žinoma, yra natūralu – ne tik zebra sviesolaidinis internetas yra vieta, kur viskas taip vyksta. Vertiname ir lyginame kitus vieni su kitais mes ir šiąpus ekrano. Tačiau tik ten viskas tampa taip akivaizdu.
Man pačiai sviesolaidinis internetas Panevezyje padėjo ne kartą smagiai prasiblaškyti, bet ilgalaikius santykius sukūriau, susipažinusi su Arminu darbe, natūralioje aplinkoje. Sviesolaidinis internetas – Vikipedija, žinios, muzika – štai kam jis yra naudingas, bet ne internetinėms pažintims“, – sako mergina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *