Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Smartenergy vėjo jėgainės – gudri investicija

Vėjo jėgainė

www.SmartEnergy.lt vėjo jėgainė

Vėjo jegainės tampa vis populiaresnės, tačiau nemažai žmonių vis dar jų atsisako dėl įvairiausių priežasčių, kurių daugelis yra klaidingos ir nepatvirtintos arba nesunkiai išsprendžiamos. Tad jei manote, kad vėjo jegainės Jums netinka, pabandykite iš naujo peržvelgti turimą pasiūlymą bei savo galimybes.

Visų pirma, nemaža dalis pamąsčiusių apie alternatyvų elektros energijos išgavimo būdą vėjo jegainės įsigijimą atmeta dėl kainos. Nors kaina ir nėra labai maža (1kW vėjo jegainės sistema su įrengimu kainuoja apie 5000 litų), tačiau ši suma gana greitai atsiperka. Paskaičiuokite, jei per dieną sugebėsite pagaminti ir išnaudoti 10kW elektros energijos, per metus Jūs sutaupysite apie 1800 litų. Ir tai tik tuo atveju, jei išnaudosite mažiau nei pusę vėjo jegainės galimybių. Tad per dvejus – trejus metus Jūs investicija atsipirks. Tiesa, yra nemaža tikimybė, kad elektros energija ir toliau brangs, tad investicija atsipirkti turėtų dar greičiau.

Be to, jei vėjo jegainės įrengimui išsirinkote vietą, kurioje ne nuolat gyvenate, o tik vasaromis ar savaitgaliais (soduose, sodybose), nenaudojamą elektros energiją galite parduoti. Tereikia, kad Jūsų vėjo jegainė būtų pajungta į bendrą tinklą. Tai gi, ne tik naudositės nemokama elektros energija, bet ir ją dar galėsite parduoti.

Kita priežastis, dėl kurios atmetama vėjo jegainės idėja – estetinė išvaizdą. Šiuo klausimus ginčytis būtų beprasmiška, tačiau jegainę galite pasistatyti sklypo pakraštyje ar toje namo pusėje, kur vėjo jegainės beveik nesimatytų. Reikėtų vengti statyti jegainę prie miegamojo ar tiesiai kaimynams po langais, nes yra skleidžiamas šioks toks garsas, kuris tylią, bet vėjuotą naktį gali šiek tiek erzinti. Vien dėl garso atsisakyti vėjo jegainės idėjos nevertėtų, nes garsas nėra didelis. Norėdami tuo įsitikinti kreipkitės į smartenergy.lt ir jie nurodys vietą, kurioje galėsite gyvai įvertinti vėjo jegainės privalumus ir trūkumus.

Smartenergy.lt gali ne tik parodyti kaip atrodo vėjo jegainės, bet ir jas kokybiškai įrengi Jūsų sklype ar ant namo stogo, patarti ir padėti iškilus su alternatyvia energija susijusiems klausimams. Jei nusprendėte sutaupyti – kreipkitės į smartenergy.lt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *