Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Skubus kreditas

Greitoji paskola internetu

Keisčiausios svajonės

Šiandien ir vėl darome apklausą apie tai, kam gali būti linksmai išnaudotas skubus kreditas. Gal ir nėra Lietuvoje priimta taip daryti, kad skubus pasiskolintas kreditas būna išnaudojamas kažkokiems malonumams, tačiau pasvajoti – juk tikrai galima.

Pašnekovas 1

Skubus kreditas

Skubus kreditas

Manau, skubus kreditas galėtų padėti įgyvendinti vieną mano svajonę – skraidyti. Tik skraidyti aš norėčiau su paties pilotuojama transporto priemone, ir tai būtų gana brangus ir skubus sprendimas, todėl kreditas turėtų suteikti šiokią tokią pinigų sumą. Kažkada per televiziją rodė transliaciją iš kažkokio pasaulinio grožio konkurso. Gražuolėms buvo užduodami trys klausimai: koks yra buvęs tavo keisčiausias pasimatymas, ką padarytum tam, kad pasaulis pagerėtų, ir – kokia didžiausia tavo svajonė. Ir – žinote, koks buvo atsakymas į paskutinįjį? Turiu galvoje, toms merginoms tikrai nereikalingas skubus kreditas nebrangiai svajonei išpildyti, pinigų jos turi daugiau nei pakankamai. Ogi tai – šuolis parašiutu. Neįtikėtina, bet taip atsakė gal 70 proc. gražuolių. O juk jam nereikalingas nei skubus kreditas nei kažkokie turtai. Kainuoja Lietuvoje apie 100 – 300 litų, užsienyje gal irgi panašiai pagal proporcijas. Taigi, pamaniau, kad joms trūksta drąsos. Mano atveju, tuos dalykus, kad ir šokinėjimą su parašiutu, aš praktikavęs esu, ir tai nebuvo sudėtinga ar brangu, tačiau tam kad galėčiau skraidyti rimčiau, gal ir praverstų koks vienas kitas greitas kreditas Anglijoje.

Pašnekovas 2

Manau, kad greitas kreditas Anglijoje padėtų įgyvendinti mano svajonę nuskristi į dvi nuostabias salas. Tai į Islandiją, ir į Australiją. Turbūt suprantate, kad gal net ir greitas kreditas akcija nepadėtų susitaupyti antram skrydžiui, bet tai vis tiek mano svajonė, kuriai aš puoselėju viltį. Na o greitas kreditas, atsiliepimai bent jau kiek sako, tikrai turėtų padėti skrydžiui į Islandiją. Esu mačiusi, kad bilietai gali kainuoti apie tūkstantį litų į abi puses. Tačiau tai neturėtų būti taikoma tam, kad vėliau dar ir reikėtų nemažai pinigų tiesiog pačiam buvimui valstybėje. Greitasis kreditas be palukanu tikrai praverstų jau vien vietinėms išlaidoms. Matote, ten šiauriau žmonės visada gyvena šiek tiek geriau. Skandinavijoje, pamenu, kai lankiausi, buvau kelioms dienoms atvykusi į Stokholmą, tačiau, pamenu buvo šalta ir neturėjau pinigų net tam, kad galėčiau pavalgyti kažkur geriau nei Mc‘Donnalds restorane. Na o kokioje Ukrainoje tas pats greitas kreditas be registracijos mokescio, ta pati suma, turiu omenyje, reikštų visai kitokias galimybes. Galėčiau gyventi geriausiame viešbutyje ir šveisti jo prabangią vakarienę.

Pašnekovas 3

Man labiausiai skubi paskola be uzstato galėtų praversti keliant vestuves. Su drauge ilgai galvojome, kad tokio dalyko net išvis negalėsime daryti. Tačiau aišku, kad dabar, kai jau norisi susituokti, matome, jog pinigų reikės. Vestuvės tarsi tampa švente tiesiog giminaičiams, kurių žinoma yra nemažai. Todėl atrodo, norisi, kad galėtume sau gerai ir maloniai gyventi, kad galėtume iškelti tokią šventę, kur visi sutilptų. Vis tiek, kainuoja viskas. Net mišias užpirkti ir nusamdyti kunigą sutuokimui jau kainuoja. O santuoka reikalinga šioje šalyje. Žiūrėk, net vairuoti negaliu draugės mokyti, kol ji nėra mano žmona, nes tai neva yra įstatymų pažeidimas. Sutikite, jog tai netgi diskriminuoja. Kad ir kaip būtų, stengiamės paklusti tokiai sistemai ir skubus kreditas internetu galėtų leisti iškelti tas vestuves tokias, kokias atsimintų visi, būtų malonu ir mums patiems, ir mūsų svečiams.

Comments are closed.