Daugelis Lietuvos piliečių, mėgstančių pamatyti egzotiškų mūsų akiai šalių kultūrą, bent kartą gyvenime, planuodami tam tikrą kelionę, domėjosi, kiek galėtų kainuoti skrydziai i Japonija. Juk šios šalies žmonės ne tik kiekvieną dieną valgo kitokius patiekalus, bet ir naudoja kitokias buities priemones, kitaip bendrauja, taigi būtų natūralu manyti, jog skrydziai į Japonija, tam, kad pamatyti visiškai netradicišką, palyginus su lietuviškąja, kasdienybę, turėtų būti tikrai patrauklūs, jei ne baimė išleisti daugiau pinigų, nei leistų standartinio lietuvio, vidutiniškai uždirbančio, kišenė. Juk būtų labai naivu tikėti, kad pakankamai toli esančios šalies pasiekimas pareikalautų itin nedidelių kaštų, tačiau, visgi, ar Japonija, būdama labai moderni ir šiuolaikiška šalis, į ją atvykusiems turistams lietuviams galėtų pasiūlyti iš tiesų pakankamai nedideles kainas maistui, patogiai nakvynei bei transportui? Be to, ar yra įmanoma, kiekvieną dieną stebint, kokie yra aviakompanijų siūlomi skrydziai kainų atžvilgiu, susimedžioti iš tiesų nebrangią, tačiau pakankamai kokybišką kelionę lėktuvu?

Tikriausiai niekas nesiginčytų, jog Japonija yra iš tiesų patraukli turistams šalis. Deja, dėl Fukušimos atominės elektrinės tragedijos bei kitų katastrofiškų nelaimių, neseniai sukrėtusių šią itin tvarkingą šalį, turistų srautas akivaizdžiai sumažėjo ir šiuo metu pastarųjų skaičius dar toli gražu nėra pasiekęs anksčiau buvusio lygio. Kadangi šis faktas yra akivazdžiai nepalankus šalies ekonomikai, jos vyriausybė sugalvojo puikią idėją, kaip pritraukti kuo daugiau žmonių iš kitų šalių. Ši idėja pagrįsta daugeliu keliautojų noru sutaupyti, tai yra, tam tikram skaičiui užsieniečių yra dovanojami nemokami skrydziai i Japonija su sąlyga, kad jie rašys detalų tinklaraštį apie visus įspūdžius, patiriamus kelionės metu. Turint galvoje, kokie populiarūs šiame moderniame pasaulyje yra tinklaraščiai, galima teigti, jog iš jų gaunamos žinios pasieks daugybę žmonių, o tai turės akivaizdžią naudą Japonijos turistų srautams. Taigi idėja „nemokami skrydziai i Japonija“, kurią būtų galima pavadinti investicija, turėtų atsipirkti itin greitai, naujų turistų atnešamo finansinio kapitalo pavidalu.
Tie Lietuvos žmonės, kuriems nenusišypsojo laimė gauti nemokamą kelionę, turėtų nudžiugti, sužinoję, jog pastaruoju metu, atsakingai renkantis išvykimo datą bei protingai apžvelgiant įvairių aviakompanijų pasiūlymus, skrydziai į Japonija, nepaisant didelio atstumo, gali kainuoti palyginus visiškai nedidelę sumą. Ir nors vis dar yra itin populiarus mitas, jog ilgi skrydziai (kokie tikrai turėtų būti vykstant į Japoniją) yra labai nepatogūs, visgi, tikrai galima teigti, jog dėl šiuolaikinių bei modernių lėktuvų, tikrai įmanoma patogiai keliauti ir savęs neapsunkinti. Taigi, ieškant, kokie būtų tinkamiausi skrydziai i Japonija, zemelapis neturėtų būti vienintelis pagalbininkas, kadangi atstumas galėtų išgąsdinti. Pirmiausia, vertėtų pasidomėti, kokie yra realūs į šią šalį keliavusių asmenų įspūdžiai, o šiuo atžvilgiu puikiai galėtų padėti internetas, per kurį nepažįstami žmonės galėtų pasidalinti savo nuomone, kuri paprastai būna teigiama. Taigi, skrydziai i Japonija kaina bei kokybe Lietuvoje tikrai gali patenkinti ir įnoringųjų šiais atžvilgiais būsimų keleivių poreikius.
Taigi, galima daryti išvadą, jog aiškinantis, kokių išlaidų galėtų pareikalauti einamuoju laiku planuojami skrydziai i Japonija, vikipedija neturėtų būti vienintelė pagalbininkė, kadangi ji tikrai nepadės atsikratyti šiuo metu tarp lietuvių paplitusias mitais, pavyzdžiui, apie šalies ar kelionės į ją brangumą. Šiuo atveju puikiausiai galėtų pagelbėti sistemiškas naršymas po įvairias internetines svetaines, bandymas pasinaudoti vykdomų akcijų privalumais arba diskusijos su žmonėmis, jau bent kartą, neseniai apsilankiusiais Japonijoje. Todėl skrydziai i Japonija, protingai naudojantis šiuo metu suteikiamomis galimybėmis, galėtų ne tik kainuoti palyginus visiškai mažai, bet ir netgi nepareikalauti visiškai jokių finansinių išlaidų, o tiktai trupučio laiko skleidžiant savo įspūdžius internete.