Siuntiniai i Airija

Jums reikia perklausyti savo daiktus į Angliją arba Airiją, arba norite nusiųsti daiktų savo giminaičiams, gyvenantiems tose šalyse? Tai padaryti bus paprasta ir tuo atveju, jeigu jums reikalingi didelį siuntiniai i Airija. Kai kurios siuntinių firmos veikia ir kaip perkraustymo firmos, todėl jeigu norite persikraustyti į Didžiąją Britaniją ir ieškote, kas galėtų padėti persikraustyti, galite kreiptis į siuntinius aptarnaujančias įmones taip pat.

Siuntos i Airija užtrunka šiek tiek ilgiau nei į Angliją, tačiau be jokių abejonių, per dvi savaites jūsų reikalingos siuntos pasieks gavėjus. Gali būti persiunčiami įvairaus dydžio lagaminai, bagažai, krepšiai. Beveik kiekviena siuntinių įmonė siūlo lanksčią mokėjimo sistemą ir paslaugų kainą visuomet priklauso nuo to, kokio dydžio bagažą norite pervežti. Jeigu jums reikia itin didelių siuntinių pervežimo į Airiją arba Angliją, tuomet didelė tikimybė, kad gausite ir neblogą nuolaidą. Apskritai, siuntos šiuo metu yra pervežamos gana pigiai, kadangi muito mokesčiai nėra dideli, o siuntinių įmonių rinkoje yra tikrai nemaža konkurencija.

Siuntiniai i Airija gali būti pristatyti labai greitai. Jeigu jums reikia skubiai pristatyti daiktus giminaičiams, gyvenantiems Anglijoje, tai gali būti atlikta vos per vieną darbo dieną. Tačiau pigesnis variantas būtų užsisakyti persiuntimą ne ekspresu, o įprastiniu būdu. Tuomet jis užtruktų apie savaitę ir kainuotų kur kas pigiau.

Keliavimas su pervežimo įmonėmis taip pat yra puikus variantas tiems, kurie nori pigiau nusigauti į Angliją arba Airiją nei lėktuvu. Dauguma siuntomis užsiimančių įmonių pasiūlys jums ir keleivių pervežimo paslaugas, todėl galėsite keliauti patogiu mikroautobusu arba autobusu į Angliją arba Airiją už kur kas mažesnę kainą nei įprasta.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *