Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Seksualūs naktinukai ir miego drabužiai – kokie jie?

Seksualumas – tai labai reliatyvi sąvoka, kurią kiekvienas mūsų suprantame skirtingai. Vienam „seksualu“ reiškia „gražu ir subtilu“, o kitam – „gašlu ir vulgaru“. Jau kuris laikas merginos ir moterys vis ieško būdų, kaip atgaivinti, sustiprinti santykius, kaip vėl tapti geidžiamomis kaip kad draugystės ar santuokos pradžioje. Internete gausu patarimų, kaip atgaivinti prigesusią aistrą – siūloma išvykti į trumpą kelionę, vienas kitam padaryti erotinį masažą, surengti romantišką vakarienę ar netgi sušokti striptizą. Elektroninėse parduotuvėse gausu įvairų pikantiškų dalykėlių, pavyzdžiui, viso kūno kojinių su iškirptomis tam tikromis vietelėmis, įvairios kitokios aprangos, tačiau jei mergina/moteris kuklesnė, pradžioje jai pravers ir seksualūs naktinukai. Taigi kaip išsirinkti dailius drabužėlius, kurie būtų ne tik malonūs dėvėti, bet ir sužavėtų antrąją pusę?

Atkreipkite dėmesį į audinius

Miego drabužiai turi būti ne tik seksualūs, gražūs, bet ir patogūs. Klaidinga manyti, kad medvilnės, flanelės, viskozės audiniai netinkami seksualiems drabužiams siūti. Dažnai į medvilnės pluoštą įmaišoma elastano, kitų medžiagų, dėl kurių naktinukai tampa ne tik kur kas patogesni, labiau priglundantys, bet ir skalbiant ne taip greitai išsitampo. Miegui tinka ne tik seksualūs naktinukai, bet ir seksualios trumpos pižamytės, kurias sudaro marškinėliai ant petnešėlių ir kelnaitės ar šortukai. Šios pižamos siuvamos iš šilko, medvilnės ar viskozės, taigi išsirinkti nebus taip sudėtinga, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Spalvos

Svarstote, kokios tinkamiausios naktinių drabužėlių ir chalatėlių spalvos? Juoda, tamsiai mėlyna spalvos simbolizuoja seksualumą ir rafinuotumą. Vyrams visuomet patinka raudona spalva, nes ji ugninga, reiškia aistrą ir karštą meilę. Graži ir balta spalva, nes ji alsuoja tyrumu, subtilumu, jautrumu, ją paprastai renkasi kuklios ir paslaptingos moterys. Balta spalva simbolizuoja ir nekaltumą, dėl to ji taip laikoma pagrindine vestuvių spalva. Moteriškumą padeda atskleisti ir tokios spalvos kaip rausva, rožinė, purpurinė ar violetinė. Paprastai seksualūs naktinukai rečiau siuvami iš žalios, geltonos oranžinės, rudos spalvų – gal dėl to, kad šios spalvos mažiau efektingos? Taigi pats metas iš savo miego drabužėlių pašalinti vaikiškas pižamas, nuobodžius naktinius ir pradėti imtis priemonių


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *