Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Šeimos medicinos centras

šeimos medicinos centras

šeimos medicinos centras

Pas kokius daktarus lankotės: privačius ar valstybinius?

Vieniems žmonėms pirmos pagalbos vieta yra poliklinika ar ligoninė, kitiems – privatus šeimos medicinos centras. Sveikata yra brangiausias turtas, tą žino visi, ir patiki ją į skirtingas rankas. Kalbiname atsitiktinius praeivius ir teiraujamės, kas dažniausiai rūpinasi jų šeimos sveikata – valstybinės poliklinikos ar medicinos privatus centras.

Oksana iš Kauno

Anksčiau visada kreipdavausi tiesiog į savo gydytoją, pažįstamą, kuri dirbdavo įvairiose vietose. Ji būdavo ir poliklinikoje, ir Greitosios medicinos pagalbos stotyje, ir netgi vienas šeimos medicinos centras buvo jos darbovietė. Taigi, pasitikėjau žmogumi, o ne konkrečia įstaiga. Vėliau ji vis labiau ir labiau ėmė įsitvirtinti privačiame sektoriuje, todėl nieko keisto, kad ir aš ten ėmiau lankytis. Žinote, medicinos paslaugų kokybė turi būti svarbi kiekvienam žmogui, nes tai tiesiogiai lemia tavo sveikatą ir gyvenimo kokybę, taigi, esu viena iš tų, kuri taip pat labai rūpinasi savo ir savo šeimos sveikata.

Darius iš Vilniaus

Man kaip miesto vieta yra aktualiausia centras, nes pats gyvenu Naujamiestyje, Naugarduko gatvėje, o dirbu centre, Pilies gatvėje. Taigi, suprantama, kad nenorėčiau važinėti, tarkime, į Pilaitę, geriau, kai viskas yra vietoje. Galbūt dėl to iš pradžių buvau pasirinkęs vieną netoli namų esančią polikliniką. Tačiau taip ilgai čia neužsibuvau, ne iki galo tenkino paslaugų kokybė. Tad galų gale mano apsilankymų vieta, kuriai ir patikėjau savo sveikatą į medikų rankas, tapo šeimos medicinos centras.  Ten mes lankomės su visa šeima, nesvarbu, kaip toli nuo namų tai būtų. Supratau, kad atstumas nė bėda, bėda yra bloga kokybė, tad renkuosi tik profesionalią pagalbą. Nesinori rizikuoti nei savo, nei vaikų, nei žmonos sveikata.

Aistė iš Kauno

Man prioritetinėje vietoje yra šeimos medicinos centras.  Jeigu dabar reikėtų pasakyti, kaip aš į jį pirmą kartą atvykau, kas ten mane atvijo, gal net neprisiminčiau. Ko gero internete ilgai ieškojau kokie yra apie šį šeimos medicinos centras atsiliepimai, kol galų gale ir išsirinkau kaip tik jį. Manau, kad žmonių nuomonė yra visada kur kas sąžiningesnis ir patikimesnis dalykas nei paprasta reklama. Visada labai daug pagalbos randu supermamos forumuose, tas forumas yra visai ne apie vaikų auginimą. Jame aprašyta tiesiog absoliučiai viskas – jeigu turi kokią nors problemą, ją tau gali iškart padėti išspręsti toks forumas. Galiu pasakyti, kad atsiliepimais nenusivyliau, ir tai tebėra mano mėgstamas ir labai vertinamas seimos medicinos centras.

Dovydas iš Vilniaus

Anksčiau, kai gyvenau Suvalkijoje, mažame mieste, nebuvo apskritai tokio didelio pasirinkimo kaip dabar, kad ir apie ką galvotume. Dabar sostinėje gali rinktis tikrai tai, kas idealiai atitinka tavo poreikius ir lūkesčius. Iš tiesų, kaip dabar reikalai einasi gimtame mieste ne t nežinau, nesu tikras ar ten apskritai yra šeimos medicinos centras Vilkaviškyje.  Tačiau ketinu baigęs magistrantūrą Vilniuje grįžti gyventi į tėvų žemes, todėl tikiuosi, kad ten situacija dabar yra gera. Apskritai, mano pasirinkimas konkrečiu duotuoju momentu yra šeimos medicinos centras Zirmunuose, čia randu visą pagalbą, kurios reikia man ir mano sveikatai.

Skaistė iš Marijampolės

Man sudėtingiausia būna išsirinkti, dažnai internete tikrinu informaciją, ieškau, kokios nuomonės apie šeimos medicinos centras UAB, ar žmonės ten patenkinti. Atstumas man problemų nesudaro, galiu nuvykti ir į kitus miestas, jeigu tik tikrai yra poreikis. Taigi, sakyčiau, manau, kad esu ta nuolatinė lankytoja, kuriai medicinos centras užtikrina visas sveikatos paslaugas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *