Saugios keliones studentams

dubrovnikasNesvarbu, ar planuojate keliones aplink visą platųjį Pasaulį, ar tik vieno savaitgalio išvyką automobiliu, jūs tikrai nenorite įsivelti į jokius nemalonumus ir turėti bėdų. Keliones yra skirtos tam, kad pailsėtumėte bei atsipalaiduotumėte, o ne prisidarytumėte bereikalingų nemalonumų ir patirtumėte stresą. Tam, kad keliones nepavirstų į košmarą, būtina laikytis kai kurių saugaus keliavimo taisyklių. Jei jūs dar nesate su jomis susipažinę, tačiau netolimoje ateityje planuojate kažkur keliauti, patariame perskaityti šį straipsnį, kuris jus supažindins su pagrindinėmis, pačiomis primityviausiomis saugumo taisyklėmis bet kokios keliones metu.

Pasimėgaukite video medžiaga apie keliones į Ispaniją:
http://www.youtube.com/watch?v=vuxyw9wdFK8

10 auksinių saugaus keliavimo taisyklių

1. Visada praneškite kitiems, kur keliaujate. Jei keliaujate su grupe, ar su artimaisiais žmonėmis, o galbūt keliones metu kontaktuojate su žmonėmis, likusiais namuose, visada jiems praneškite, jei nusprendėte kur nors nuvykti. Tuo atveju, jei pasimesite ar nutiks kokia nelaimė, jiems bus žymiai lengviau jus surasti.
2. Keliones metu su savimi nepasiimkite daiktų, su kuriais nemokate elgtis arba jie jums trukdo. Kelionėje tikrai nevertėtų eksperimentuoti ir išbandyti naujų daiktų. Naudokite tik tai, kas yra patikrinta ir puikiai atrodo jūsų rankose.
3. Būkite savo vietoje. Nesistenkite išsiskirti iš minios ar vaidinti drąsuolį, nes tai dažniausiai nesibaigia niekuo geru.
4. Keliones metu nesistenkite parodyti, jog esate pasiturintis. Būkite kuklus, nesišvaistykite pinigais. Savo turtus atvirai demonstruojantys turistai dažnai tampa vagių bei užpuolikų taikiniu.
5. Visuomet žinokite, kur esate ir kur einate. Keliones metu, visuomet tiesiog būtina sekti savo koordinates, jei nenorite greitai pasiklysti.
6. Nepadauginkite alkoholio. Velnio lašus vartokite ypač atsakingai, kadangi svetimoje šalyje, girtų užsieniečių niekas netoleruoja.
7. Jei jūsų keliones nėra vienadienės, susiraskite draugų ir pažįstamų. Tai gali būti viešbučio administratorius ar barmenas kavinėje. Nelaimės atveju žinosite į ką kreiptis, jei prireiks vietinio žmogaus pagalbos.
8. Būkite pagarbūs aplinkiniams, jokiu būdu nerodykite agresijos. Jei šoksite aukščiau bambos ir aplinkiniams neparodysite pagarbos, labai greitai galite įsivelti į nemalonumus.
9. Keliones metu pasistenkite nenuklysti iš viešų vietų. Nelandžiokite po įvairius skersgatvius ar nepažystamus rajonus, nes juose dažnai gali slypėti pavojai.
10. Nelaužykite susitarimų su keliones partneriais. Jei susitarėte, visada reikiamu metu būkite reikiamoje vietoje, kadangi priešingu atveju galite sukelti daug streso ir nemalonumų ne tik savo partneriams, bet ir sau patiems.
http://www.youtube.com/watch?v=0aaxm-cMbxU

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *