Sandeliavimo paslaugos

Kokias charakterio savybes reikia ugdyti, norint dirbti sandelyje?

Ar kada nors susimastėte, kad sandeliavimo paslaugos nėra taip paprastai suteikiamos? Norint dirbti šį atsakingą darbą, reikalingi tam tikri gebėjimai, galintys sandeliavimo darbus paversti lengvai ir kokybiškai išpildoma užduotimi. Tad kalbamės su karjeros specialistais ir klausiame – kokių savybių žmogui reikia turėti ir jas ugdyti, jeigu jo paslaugos yra darbas sandelyje?

Svarbu žinoti, ko nori

Karjeros specialistas Vidmantas tikina, kad kaip ir bet kuriame kitame darbe ar veikloje, reikalaujančioje užsispyrimo ir kantrybės, yra labai svarbu gerai žinoti ko nori. Tada užsibrėžti tikslia siekiami lengviau, darbai dirbasi maloniai – net jeigu tai yra sandeliavimo paslaugos.

„Kiekvienas žmogus sutiktų su nuomone, kad net ir paprasčiausius darbus dirbant, jie turi būti daromi skrupulingai, ne atžagaria ranka. Net jei kalba eina apie sandeliavimo darbus. Tai taip pat kruopštus tiek fizinio, tiek protinio pasirengimo reikalaujantis darbas, šios paslaugos turi būti atliekamos profesionaliai. Sakoma – susirask mėgiamą darbą, ir tau niekada nereikės eiti atostogų. Pagal tokią patarlę, utopiniame pasaulyje kiekvienas žmogus turėtų dirbti tik mėgiamą darbą. Tačiau nereikėtų klaidingai suprasti, kad neva visi darbai yra kažkieno mėgiami. Juk pagalvokime logiškai – koks žmogus turėtų mėgti tualetų valymo darbus? Kam turėtų patikti šunų kastravimas? Taip pat ir sandeliamo paslaugos Vilniuje juk nebūtinai yra didelį pasitenkinimą teikiantis darbas.

Tačiau žmogus turi atrasti jame privalumus, ir žinoti, kad būtent jie leidžia sau pasakyti – aš dirbu gerą darbą, Kauno sanėliavimo paslaugos yra mano veikla, mano sritis, kurios aš greitai neapleisiu. Vadinasi, tai gali būti įvairios priežastys – galbūt tas darbas vyksta labai patogiu laiku. O gal jis yra dėl labai gero atlyginimo, kurio dabar kaip tik labai reikia. O galbūt norisi išmokti kažkokių dalykų ir tas žinias gali kuo puikiausiai suteikti praktika, tokia kaip Klaipėdos sandeliavimo paslaugos. Kai gali atsakyti sau į visus kylančius klausimus, tada iškart lengviau dirbti, lengviau susikaupti ir apsaugoti save nuo pašalinių trikdžių“, – teigia karjeros specialistas.

Reikia ugdyti kruopštumą

Vidmantas pabrėžia, kad jeigu domina Vilniaus sandeliavimo paslaugos, tai čia, kaip ir bet kuriame kitame mieste, kito miesto sandelyje, reikalingos kelios pagrindinės savybės.Viena jų – tai ypatingas budrumas ir kruoptštumas.

Sandeliavimo paslaugos reikalauja tikrai didelio ir stipraus susikaupimo. Mat pildant įvairius blankus, reikia labai atidžiai suvedinėti duomenis, nesuklysti pažymint skaičius ir kiekius. jeigu bus įvelta kokia nors klaida, veltui nueiti gali net ir metų metus darytas darbas, parengtas milžiniškas užsakymas“, – tikina karjeros specialistas Vidmantas.

Anot eksperto, taip pat norint, kad sandeliavimo paslaugos  būtų teikiamos išties kokybiškai, reikia puikiai mokėti užsienio kalbas. „Ši profesija, kitaip nei gali pasirodyti iš primo žvilgsnio, tikrai reikalauja daug žmogaus komunikacinių savybių. Neužtenka vien turėti gerus rankų raumenis ir su jais kilnoti dėžes. Dar reikia ir tų, kaip aš vadinu, vidinių raumenų. Tai – smegenų, tai reikalinga, kai tavo darbas yra sandeliavimo paslaugos.

Kam reikalingos užsienio kalbų žinios? Dėl kelių įvairių priežasčių. Visų pirma, tai atvežami į sandelį kroviniai, kurie būna aplipinti atitinkamomis etiketėmis, popieriais. Juos reikia skaityti, kruopščiai nurašinėti. Kaip sandelio darbininkas galės užtikrinti, kad jo teikiamos sandeliavimo paslaugos yra kokybiškos, jeigu jis nemoka skaityti angliškai? Kitas dalykas – tai bendravimas. Dažnai į sandelį užsuka klientai, prašo pasakyti, kur stovi jų prekė, nori apžiūrėti, ar tinkamai prižiūrima. Todėl reikia susikalbėti su skirtingų tautų žmonėmis. Tai rodo, kad sandelio darbuotojui, taip pat kaip ir LR Kultūros ministrui, yra būtinos anglų kalbos žinios“, – tikina Vidmantas.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *