Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Roletai

Roletai

Jei roletai būtų žmonės: ką papasakotų

Ar kada nors pagalvojote, kas būtų, jeigu roletai būtų žmonės, kiek daug jie papasakotų? Juk kas daugiau nei ne jie per skaidrų stiklą mato verdančio gyvenimo. Jie žino, kas vyksta jūsų namuose, ir mato, kas dedasi lauke. Visą laiką jie stebi ir jus, ir lauką, ir gali papasakoti visas paslaptis. Įsivaizduokite, jeigu Domus Lumina parduoti roletai iš tiesų supranta, kas vyksta, ir pasakoja. Štai ką jie tada bylotų.

Virtuvėje

Tikriausiai virtuvės roletų istorijos galėtų priminti įvairias kulinarijos laidas. Jie tai jau tikrai žinotų, kokių prieskonių reikia į visokius patiekalus, kiek šaukštų druskos dedama į vakuojamas daržoves. Be to, jie, kaip pasakytų domuslunima, galėtų kuo puikiausiai nusakyti jūsų mitybos įpročius. Kaip tai suprasti? Ogi labai paprastai, jūs pats dažnai bėgate, skubate, net nespėjate pilnai susimąstyti, ar teisingą maistą valgote pusryčiams, ar nepakenksite sveikatai, ar taip ir reikia maitintis. Tačiau roletai visada ramūs tiesiog kabo jūsų virtuvėje ant lango. Taigi, jie kaip asmeniniai dietos vedėjai gali tiesiog vesti jūsų valgiaraštį ir tiksliai pasakyti, kada kiek ir ko jūs suvartojate.

Taip pat domus lumina roletų paslaptis būtų ir visiškai tikslaus gaminimo laiko žinojimas. Juk būna kartais, kad prisvyla puodai, kad kartais išbėga vanduo ir užlieja visą elektrinę viryklę, nes reikėjo nukelti puodo dangtį. Tai žinoma nutinka tada, kai jūs būnate išėjęs iš virtuvės, ir kažką kažkur kitur veikiate. Taigi roletai iš domuslumina kaip niekas kitas gali matyti, kaip gerai jūs verdate savo maistą. Taigi, jie galėtų tiksliau už jus pačius pasakyti, kiek laiko reikia vienam ar kitam maistui pagaminti.

Miegamojo

Kas gali būti įdomiau už tai, ką mato roletų iš miegamojo kambario akys? Ir įdomu, ar jos persisuka ir pradeda žiūrėti į kiemą, kai nakčia prasideda meilės žaidimai? Tikriausiai domus lumina uab, pardavinėjanti roletus, net nenutuokia, kiek jiems tenka vėliau pamatyti dalykų. Štai, taip pat tarkime jie galėtų puikiai matyti ir jūsų drabužių spintos turinį. Jiems visai nesvarbu suskaičiuoti, kiek suknelių jūs turite, ir pasakyti verdiktą – ar iš tiesų dabar jau laikas įsigyti dar vieną. Be to, domus lunina direktorius netgi roletus, kuriuos turi namuose, atitraukia dieną, užtraukia naktį.

Vadinasi, dieną jie negali matyti ir papasakoti daug, tačiau jie yra tikri specialistai, kas vyksta naktį. Be kita ko, jie puikiai jaučia tą rimtą, kada kyla saulė, kaip pradeda anksčiau temti rudenį, ir panašiai. Iš tiesų, visi mūsų baldai ar daiktai, jeigu tik jie mokėtų kalbėti, papasakotų tiek daug, ir tokių neįprastų dalykų. Žinoma, būna skelbimų, kad domus lumina iesko darbuotoju, bet ar jie ieško fantazuotojų, kurie galėtų išgalvoti, ką mato ir girdi daiktai? Tikriausiai ne, juk daiktai skirti tam, kad tarnautų žmogui, taigi, jie neturi turėti gyvenimo ir matyti, kas vyksta aplink.

Visgi, daugybės vaikiškų pasakų motyvuose iškyla tas paveikslas su kalbančiais vaikais – kas tik jų nevaizdavo savo spalvingose išgalvotose istorijose. Domus lumina darbo laikas gal baigiasi, o vaikų fantazija gyva visą laiką – kuria istorijas apie kalbančius roletus ir dieną, ir naktį. Tada domus lumina roletai tiesiog atgyja vaikų fantazijoje, stebuklingoje lyg magiška lazdele paliestoje. Na o jeigu iš tiesų domins daugiau tokių fantazijų apie kalbančius dalykus, tuomet pasidomėkite Haufo, Hofmano ir Brolių Grimų pasakomis.

Comments are closed.