Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Roletai Kaune

roletai kaune

roletai kaune

Kad kiekvieno namuose atgimtų Mažasis Paryžius

Sakoma, kad tarpukario Kaunas buvo vadinamas Mažuoju Paryžiumi – visas miestas buvo tiesiog gerte prisigėręs kultūros, meno, elegancijos atmosferos. Ši atmosfera lydėjo žmones ne tik pačiame mieste, pavyzdžiui, Laisvės alėjoje, bet ir namuose – jų architektūroje, puošyboje, net interjerų kūrime. Šiandieninis Kaunas taip pat gali nenusileisti anų laikų elegancijai: vidinė namų interjero harmonija gali būti spinduliuojama išorėn per jų langus ir tų langų puošybos elementus – įvairios užuolaidos, žaliuzės, romanetės ir roletai kaune kuria nepakartojamą įspūdį ir padeda prikelti Mažąjį Paryžių.

Roletai kaune yra turbūt viena iš dažniausių langų puošybos priemonių. Taip yra tikriausiai dėl to, kad tai – ne tik funkcionalus, bet ir labai dailus gaminys. Kaip daug miesto svečių yra pastebėję, tikrą kaunietį ir jo būstą labai lengva pažinti iš subtilios jį lydinčios prigimtinės elegancijos ir puošnumo, detalių darnos. Taigi tai, ar roletai yra gražūs ir elegantiški, tikram kauniečiui yra labai svarbu. Čia labai populiarūs subtilių raštų, tekstūros, natūralių pluoštų ir spalvų roletai langams. Jie tarsi deda paskutinį „štrichą“ viso interjero „paveiksle“, be to, spinduliuoja jo darną, prabangą ir eleganciją į lauką (juk roletai matomi ir iš išorės).

Vis labiau populiarėja ir foto roletai ir kt langų puošybos priemonės, ant kurių galima atspausdinti pasirinktą atvaizdą. Tai leidžia išreikšti kiekvienų namų unikalią dvasią. Šiuolaikinės technologijos leidžia atspausdinti tikrai beveik bet kokį atvaizdą (žinoma, jeigu jis yra geros kokybės): nuo gėlių nuotraukų iki abstrakčių vaizdų ar net žymių menininkų sukurtų paveikslų. Taigi taip roletas gali tapti kone meno kūriniu. Be to, priešingai nei užuolaidos roletai padeda vizualiai išplėsti namų erdvę, nes dalies jos neužima (o užuolaidų klostės gali okupuoti net labai daug vietos). Tai svarbu tiems, kas gyvena nedideliame būste, tačiau nori įsirengti tvarkingą, dailų ir elegantišką interjerą.

Dar viena priežastis, kodėl roletai kaune tokie populiarūs – tai, kad jų nereikia skalbti. Nors ilgos, didelės ir margos užuolaidos kuria senoviško, vadinamojo „retro“ arba „vintage“ stiliaus interjero įspūdį, prabangos jausmą, tačiau dažniausiai jos yra labai sunkios. Taigi pirmiausia jas bus labai sunku nukabinti, o paskui ir skalbti. Į įprastines, namuose turimas skalbimo mašinas jos gali ir netilpti, be to, dažnai pasitaiko, kad taip jų valyti netgi negalima. Lieka tik sausas arba cheminis valymas, kurio namie atlikti negalima. Ir kaune, ir kituose miestuose tokių užuolaidų priežiūra tuo užsiimančiose firmose gali atsieiti tikrai brangiai. O štai roletai panevezyje, Vilniuje, Kaune ar kituose miestuose tokių didelių finansinių investicijų tikrai nereikalauja – pakanka prieš juos montuojant paklausinėti gamintojų, kaip juos prižiūrėti. Skirtingų roletų priežiūra šiek tiek kinta priklausomai nuo audinio, iš kurio jie pagaminti, tačiau dauguma jų gaminami iš impregnuotos medžiagos, tad priežiūrai pakaktų retkarčiais juos tiesiog švelniai nuvalyti skudurėliu. Taigi taip ne tik lengviau prižiūrėti, bet ir sutaupoma laiko, kurį verčiau leisti nuostabiame mieste – kaune, Mažajame Paryžiuje, išeinant pasivaikščioti, pasidairyti, susitikti su draugais ir panašiai.

Norint savo gyvenime atkurti „Mažąjį Paryžių“ svarbu ne tik roletų dailumas, bet ir tai, kad roletai kaune kaina, ypač kai taikoma roletai kaune akcija, žymiai lenkia daugelį kitų langų atributų – dažnai roletai kaune pigiau už užuolaidas, žaliuzes ir kitus gaminius. Roletai kaune akcija  arba pagal nuolaidą parduodami roletai (o jų pasitaiko labai dažnai) leidžia sutaupyti daug pinigų, kuriuos verčiau galima investuoti į kultūrą. Juk Kaunas – ir anksčiau, ir dabar – yra kultūros miestas, elegancijos, subtilumo miestas. Roletai kaune tik stiprina šį Mažojo Paryžiaus įspūdį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *