Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Roletai internetu

roletai internetu

roletai internetu

Roletų įsigijimas internetu

Kaip ir daugelis kitų prekių taip ir roletai internetu parduodami.  Toks pardavimo būdas turi labai daug privalumų ir pardavėjams, ir pirkėjams. Apžvelkime juos iš arčiau, kad galėtumėte lengviau priimti sprendimą: roletus įsigyti įprastoje parduotuvėje ar internetu?

Privalumai pardavėjams

Vienas pagrindinių elektroninės parduotuvės privalumų – kaštų mažinimas. Kai nereikia išlaikyti didžiulių ekspozicinių patalpų, nereikia jose organizuoti pardavimo skatinimo akcijų ir samdyti reprezentatyvių bei komunikabilių pardavėjų-konsultantų, pardavėjas šiuos pinigus mieliau skiria elektroninės parduotuvės tobulinimui. Kai sutaupoma lėšų prekyvietei išlaikyti, galima sumažinti ir pačių parduodamų prekių – roletų kainą. Todėl roletai internetu pardavinėjami mažesnėmis kainomis. O sumažinus kainą, pritraukiama daug daugiau smalsių lankytojų bei pirkėjų. Kartais keliais litais sumažinta prekės kaina daro stebuklus – ji taip paveikia pirkėjus psichologiškai, kad roletai internetu pradedami šluote šluoti. Vien interneto svetainėje esantis užrašas pigus roletai internetu, patraukia daugelio lankytojų dėmesį ir skatina peržiūrėti prekių galeriją, susipažinti su roletais detaliau. Kitas privalumas – begalinės elektroninės parduotuvės galimybės, tiek reprezentuojant įmonę, tiek organizuojant pardavimo skatinimo akcijas ar siekiant potencialių klientų dėmesio. Roletai internetu parduodami gali būti suskirstomi į logiškas kategorijas, kad pirkėjai lengviau rastų tai, ko ieško. Dažniausiai roletai skirstomi į klasikinius, lauko, vidaus, plastikiniams, mediniams langams, stoglangiams, roletus, apsaugančius nuo per didelės saulės kaitros ar perteklinių spindulių ir kt. Tai itin patogu žmonėms, kurie iš anksto žino, kokių roletų ieško. Tuomet jie interneto paieškos laukelyje įveda, pavyzdžiui zaliuzės roletai internetu arba kasetiniai roletai internetu ir iškart pakliūna į juos dominančias roletų kategorijas. O tada renkasi iš pateiktų modelių. Kiekvienam modeliui pristatyti galima pasirinkti vieną iš patraukliausių būdų arba juos naudoti visus iš karto. Dažniausiai prie pristatomos prekės, kurią galima įsigyti internetu, pateikiamas išsamus jos aprašymas bei keletas didelės raiškos kokybiškų nuotraukų. Tačiau tuo nevertėtų apsiriboti. Roletai gali būti reprezentuojami ir sumontavus video pristatymą. Taip pat puikiai veikia patenkintų klientų atsiliepimai, komentarai, kaip roletai pirkti internetu, padėjo jiems susikurti jaukią namų erdvę ir pan. Žmones įtikinti pirkti nėra lengva, tačiau kai pamato, kad apsipirkimas buvo sėkmingas kitiems, pasiduoda įtakai ir patys paprasčiau apsisprendžia dėl prekės įsigijimo. Dar vienas privalumas – nepriklausomybė nuo geografinės vietovės. Nes tarkim, jei roletai vilniuje arba roletai kaune parduodami įprastoje parduotuvėje, jų neatvažiuoja įsigyti žmonės iš kitų miestų, o kai roletai parduodami internetu, juos gali įsigyti kiekvienas Lietuvos, o kartais net ir užsienio gyventojas. Tuomet jie paprasčiausiai išsiunčiami paštu arba per kurjerius. Tai tik keletas didžiausių privalumų, kuriuos mini pardavėjai, atidarę elektroninę parduotuvę internete.

Privalumai pirkėjams

Didžiausi privalumai pirkėjams yra kaina, sutaupytas laikas bei malonus apsipirkimas tuo metu, kad jie gali skirti laisvo laiko. Roletai kaina patraukia daugelį interneto parduotuvių lankytojų. Pirkėjai džiaugiasi, kad perkant internetu, jie gali sutaupyti. Taip pat pabrėžia laiko taupymą. Daugelis apsipirkimui internete skiria apie valandą laiko. Per tokį laiko tarpą vargu, ar pavyktų aplankyti keletą roletų parduotuvių, išstudijuoti roletų modelius bei palyginti kainas. Vien kelionė, ypač Vilniuje, užtrunka apie valandą laiko. Be to, roletai internetu įsigyjami be įkyrių konsultantų komentarų ar perdėto paslaugumo. Jeigu pirkėjams iškyla papildomų klausimų, jie gali su pardavėju susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu ir diskutuoti tik aktualiais klausimais. Taip pat už roletus paprasta atsiskaityti, naudojantis elektronine bankininkyste, kadangi nereikia vykti iki artimiausio bankomato išsigryninti pinigų ar lūkuriuoti eilėse prie kasų.

One comment

  • 2013-08-01 - 00:45 | Permalink

    Roletai valdo! Visada renkames juos, kadangi patogu naudoti, ir atrodo žymiai gražiau, svarbu tik rasti variantą atitinkanti kainos/kokybes santyki!

  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *