Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Praustuvės ir praustuvo įrengimas

Praustuvė tai yra būtinas vonios atributas ir tualeto interjero detalė. Praustuvių būna visada pačių pačių įvairiausių ir išskirtiniai.

Jos ivairiapusiškai skiriasi  savo spalvomis, formomis bei įrengimo būdais juose. Vienas naujausių variantų būtų.

1. praustuvės dubenėlių pastatymas ant pačio stalviršio. Taip įrengiamos praustuvės atrodo kurkas originaliau ir taps viso vonios kambario akcentais.Šiuo momentu galite rinktis apskritimo ar apvalų, kvadrato bei stačiakampio formų praustuves.Jos gaminamos paprastai iš porceliano, stiklo, metalo arba medžio dalių. Anksčiau populiarėlesnis būdavo porcelianas, tačiau šiuo metu viena iš didžiausių naujienų specialiom technologijom apdorotas medienos praustuvės. Rinkdamiesi iš gausybė praustuvių, pagalvokite taippat ir apie stalviršį bei maišytuvą, derinkite jų bendras tariamas stilistikas.

Praustuvės paprastai montuojamos tvirtinant prie esančios sienos. Gali būti įrengiami ir su spintele bei lentyna, arba be šių aksesuarų. Prieš rinkdamiesi praustuvus, išmatuokite patalpas, kad galėtumėt pasirinkti tinkamus jo dydžius.

Pasirinkite tinkamus dydžius apie praustuvę, pamatuokite, kuriose vietose reikia tvirtinti laikiklėlius bei pragręžkite jiems ertmes. Žinoma atsiminkite kad reikia patikrinti laikiklių tvirtumo. Vėliau tvirtinkite pačią tinkamiausia jums praustuvę.

Kad praustuvė neįskilinėtu naudokite gumines tarpines. Stalviršį montuoti ganėtinai paprasta,nes jis jau turi būti tvirtinami skirtas ertmes juose. Sandūros vietas sutvirtinkite silikono pagrindo tarpikliais sandarikliais.

Jei pasirinkote praustuves be spintelių, vamzdžius galite paslėpti ir kitais būdais.

santechnikos darbai geriausiai tai atspindi ir pabrėžia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *