Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Pramogos Vilniuje

Idėjos pramogoms

Pramogos Vilniuje

Pramogos Vilniuje

Straipsnį apie tai, kokios yra galimos pramogos Vilniuje, pradedu rašyti jau apsirengusi išeiginiais rūbais. Mat laukiu, kol ateis Vidas, ir mes eisime į kiną. Noriu tai paminėti, nes kai kalbu apie tai, kokius yra pramogos šiame mieste, norisi ir neslėpti – jog ir pačiai tenka dažnai jų prisigalvoti. Taigi, su Vidu keliausime į kiną – Vilniuje yra daug kino teatrų, todėl beveik visada gali rasti kažką sau. Aš dažniausiai lankausi „PAsaka“, „Skalvija“ kino teatruose, o per kino festivalius – ir didžiuosiuose kino teatruose. Tai iš tiesų gana svarbios pramogos Vilniuje, tačiau pakalbėti noriu šiandien ne tik apie kiną.

Kadaise, kai atvažiavau studijuoti į šį miestą, man atrodė, kad Vilniuje pulsuoja visa šalies kultūra, visas dūzgesys kultūrinis, ir pramogos čia tokios puikios. Iš tiesų, laikui bėgant perėjau kelis etapus. Visų pirma – tai kompanijos paieškos. Pradžioje man atrodė, kad pramogos Vilniuje galimos labiau tada, kai turi draugų, kai eini kažkur su kažkuo. Taigi, kai bandydavau kažką daryti viena, tos pramogos Vilniuje nebūdavo jau tokios džiugios. Vėliau pradėjau viską daryti su draugais. Dar po kurio laiko supratau, kad tai veda į monotoniją ir sudaro tam tikrą priklausomybę – jeigu kažkur eini su kompanija, tuomet esi nuo jos priklausomos, ir dažnai daug pramogų lieka tiesiog jūsų tarpusavio pokalbiuose. Taigi, paskui ėmiau vėl nauju žvilgsniu žvelgti į Vilnių, ir jame radau tokius dalykus, kurie man tikrai atrodo išieškoti, tie, kurie yra kaip kokie poodiniai inkštirai – ne iš karto matosi, bet tikrai yra, ir labai galingi. Štai mano specialus sąrašas.

LUNI

Visų pirma, tai LUNI ekskursijos. Tai gali būti ir pramogos Vilniuje seimai, nes Laisvasis Universitetas organizuoja keliones, pažintinius turus po apleistas vietas, kur gali keliauti visa šeima. Tačiau pastaruoju metu žmonių susirenka čia gerokai daugiau negu norėčiau, todėl kol kas susilaikau nuo savo besaikio rekomendavimo – nežinau, ar tai tikrai gerai. Žinoma, tokios pramogos Vilniuje gimtadieniui netinka, tai tiesiog kasdienė nemokama ir įdomi pažintinė diena. Dažnai einu ir į kitus LUNI renginius, kur, ačiū dievui, minios žmonių nebūna.

Venclovų muziejus

Tai dar viena puiki vieta, kur nereikalingos jokios pramogos Vilniuje akcijos. Čia visada galima nemokamai ateiti į puikų kamerinėje aplinkoje vykstantį koncertėlį, filmo peržiūrą ar diskusiją. Įdomu tai, kad muziejaus kolektyvas dirba labai nuoširdžiai ir suranda itin kokybiškų renginių. Tačiau, kadangi čia beveik neskiriama pinigų viešinimui – apie renginius paprastai žino koks šimtas žmonių, iš kurių ateina kokia dvidešimt, mat pramogos Vilniuje savatgali žmones domina ir kitose vietose. Taigi, jeigu domina kokybiškos ir žmonių neužspaustos pramogos Vilniaus centre, rekomenduoju čia užsukti.

Teatras

Manau, kad tai puikios pramogos Vilniuje bernvakariui. Kodėl taip manau? Nes tai visiškai neįprtasta. Nes ši keista šventė visada užsibaigia striptizo bare. O kodėl gi jos nesurengus kažkur kultūringoje vietoje? Na gerai, gal ir juokauju. Manau, kad tai tiesiog šiaip visada puikios pramogos Vilniuje savaitgali ar darbo dienomis, vakarop.

Muzika

Kadangi tokios pramogos Vilniuje vasara kaip teatras deja neveikia, tenka jį keisti kažkuo kitu. Žinoma, vyksta kino seansai po žvaigždėtų dangumi ŠMC kieme, tačiau daugiausiai Vilniuje vasarą gali pajausti muzikos „vaibų“. Jie vibruoja kartu su karščio bangomis, nes skirtinguose kiemeliuose koncertuoja skirtingi atlikėjai.

Comments are closed.