Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Populiariausios paskolos ir jų gavimo būdai

Greitasis kreditas internetu

paskolos-internetu

Paskolos internetu

Technologijoms sparčiai tobulėjant, daug dalykų dabar galima atlikti vos keleto mygtukų paspaudimu. Taip paprastai yra teikiamos paskolos internetu. Šis kreditorių sumanymas gerokai palengvina besiskolinančių žmonių reikalus. Tai patogus ir praktiškas būdas pasiskolinti pinigų ne tik neišėjus iš namų ar darbo, bet ir jums patogiu metu. Tereikia turėti interneto ryšį ir jūs jau galite pasinaudoti kreditorių teikiamomis paslaugomis. Be to, ir paskolų rūšių yra pačių įvairiausių. Todėl kiekvienas vartotojas gali rasti ir išsirinkti sau tinkamiausią variantą. Kam reikia nedaug pinigų trumpam laikui, siūlomas greitasis kreditas. Tie žmonės, kurie ketina skolintis didelę pinigų sumą ilgesniam laikui ir svarbiam pirkiniui įsigyti, pavyzdžiui, automobiliui ar namui, naudojasi vartojamąja paskola. Plačiau apie kiekvieną šių paskolų skaitykite toliau.

Ilgalaikė

Kai jums prireikia paskolos būstui ar naujam automobiliui įsigyti, kreditoriai paprastai siūlo naudotis ilgalaikiu kreditu, tai yra vartojamąja paskola. Imdamas šią paskolą skolininkas gali gauti ne vieną dešimtį tūkstančių litų, kurie skirti naujam automobiliui nusipirkti ar būstui įsigyti, remontuoti ir panašiai. Žinoma, kadangi šis kreditas yra pakankamai didelis, todėl ir jo grąžinimo terminas gali užtrukti ne vieną dešimtį metų. Neretu atveju imamos vartojamosios paskolos internetu, kuriomis naudojasi gana jauno amžiaus žmonės, norintys įsigyti nuosavą gyvenamą plotą. Kadangi tiek namai, tiek butai nėra pigūs, todėl imama vartojamoji paskola, kurią kreditoriai išduoda penkiolikai, dvidešimčiai ar net ir daugiau metų. Tai priklauso nuo skolininko pajamų ir paskolos dydžio. Prieš imant šią paskolą, be abejo, svarbu išsiaiškinti visas sąlygas, reikalavimus, įsipareigojimus bei teises. Kreditoriai, kai skolininkas pateikia prašymą, dar kartą peržiūri ir patikrina būsimo paskolos gavėjo pateiktą informaciją apie jo asmeninius finansus, ir tik tada nusprendžia, ar skirti paskolą. Sulaukus teigiamo atsakymo ir kredito davėjo, paskola gana greitai suteikiama vartotojui.

Trumpalaikė

Jeigu pinigų reikia čia ir dabar gana smulkioms išlaidoms, tokiu atveju teikiamos greitos paskolos internetu. Jas gauti dar lengviau nei vartojamąsias paskolas. Be to, šiomis paskolomis gali pasinaudoti daugiau žmonių. Kreditoriai sukūrė tokią sistemą, kad greitą trumpalaikę paskolą, kuria žmogui gali būti paskolinta ir vos du šimtai litų, gali gauti ne tik dirbantys asmenys, bet ir, studentai ar aštuoniolikos metų sulaukę jaunuoliai. Žinoma, kiekvienas skolininkas turi tenkinti kreditoriaus sąlygas. Priešingu atveju, net ir būdamas pilnametis ar pastovias pajamas gaunantis asmuo gali negauti kredito, jeigu jis, pavyzdžiui, turi rimtų didelių įsiskolinimų kitiems kreditoriams, jeigu jis ilgai neapmoka savo įvairių sąskaitų ir panašiai. Vienas esminių reikalavimų, keliamas žmonėms, kuriems reikalingos paskolos internetu, yra tai, jog jie privalo turėti patikimą kredito istoriją. Priešingu atveju paskola paprastai yra neteikiama. Todėl kiekvienas skolininkas dar prieš imdamas kreditą turi pasidomėti ne tik jo gavimo būdais, bet ir paskolos teikėjo reikalavimais.

Kur gauti?

O paskolą gauti dabar galima ne tik gana greitai, bet ir gana paprastai. Norintiems paskolos jos galima kreiptis:

  • banke;
  • kredito teikimo įmonėse;
  • internetu;
  • sms žinute;
  • spaudos kioske.

Kiekvienas skolininkas gali išsirinkti sau priimtiniausią būdą, kur ir kaip gauti reikiamą paskolą. Svarbu įsidėmėti, jog nepaisant paskolos rūšies ar jos teikimo būdo, visuomet reikalaujama, kad kredito ėmėjas būtų pilnametis ir turėtų skaidrią kredito istoriją. Jeigu jūs neatitinkate bent vieno iš šių reikalavimų, veikiausiai, paskola jums nebus suteikta. Todėl būtina iš anksto pasidomėti ir išsiaiškinti, kokiems vartotojams gali būti teikiamos paskolos internetu ar bet kuriuo kitu būdu.

Comments are closed.