Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Plastikiniu langu prieziura

Netinkami būdai langams prižiūrėti

plastikiniu langu prieziura

plastikiniu langu prieziura

Kartais atrodo, kad mūsų atliekama plastikiniu langu prieziura yra idealiai tinkanti namams. Deja, kartais mes tiesiog klystame, pasikliaudami tik intuicija. Kad jūsų plastikiniu namo akių prieziura būtų tikrai tinkama, štai keletas klaidingų įsitikinimų, kaip prižiūrėti langus, ir jų atvedimas į šviesos kelią.

Mums rašo Dovilė: „Sveiki, ar tiesa, kad langu negalima laikyti užtraukus, kai šviečia saulė? Ar tiesa, kad saulė padeda langams, todėl geriau atitraukti užuolaidas?“

Atsakome, jog ar langai užtraukti, ar atitraukti – jų būklei tai įtakos nedaro. Plastikiniu langu prieziura gali nebent kalbėti apie tai, jog, turint langines, vertėtų jas uždaryti krušos, stiprios audros metu. Tam, kad nebūtų ledo gabaliukų apdaužymų. Kartais juk ledo gabalai gali padaryti tikrai didelės žalos. Na o langu užtrauktų laikyti visą dieną neverta tam, kad į kambarį įeitų saulės šviesa. Nebent jūs kur nors išvažiuojate, ir nenorite, kad per langus vyktų jūsų namų dirbtinė prieziura.

Rašo Marekas: „Ar tiesa, kad plastikiniu langų paviršiui labai gerai, kai valote juos Coca – Cola?“

Tiesa tokia, kad mokslas negali to nei patvirtinti, nei paneigti. Pastebėtam kad kola iš tiesų puikiai tinka kaip valymo priemonė – tiek valant langus, tiek padangas, tiek padedant virškinti sunkų maistą. Taip pat, visiems yra žinomas tyrimas, kai į Coca – Colą įdedama pelė, o po paros ji jau būna sunaikinta. Tačiau ar tikrai geriausia plastikiniu langu prieziura yra plovimas būtent šiuo skysčiu, mokslas dar negali pasakyti. Gali būti, kad šis žmonių gėrimas yra per stiprus langams – jis gali pažeisti natūralų apsauginį plastiko sluoksnį, ir langai taps pažeidžiami – taip pat, kaip plaunant juos sieros rūgštimi. Tad geriau naudoti tiesiog normalų ploviklį iš parduotuvės.

Su mumis susisiekė Ilona: „Kartais man atrodo, kad mano atliekama plastikiniu langu prieziura yra tiesiog nepakankama. Aš kasdien stengiuosi langus nuvalyti, nublizginti, sutepti vyrius, papurkšti makroflexu tas gumas, kurios atšoka, tačiau vos ramiai atsisėdu, imu bijoti, kad gal per mažai įdėjau pastangų. Ką daryti?“

Miela Ilona, labai gali būti, kad tai ne plastikiniai langai kalti dėl tokio nerimo. Paklauskite savęs – gal pastaruoju metu kažkas jūsų gyvenime nutiko ne taip? Juk kaip dažnai mes po išgertuvių kitą dieną puolame tvarkyti savo namus, nes atrodo, jog jeigu sutvarkysime juos, tai kažkaip pagerės ir savijauta, ir visos per vakar dieną padarytos gėdos bei nesąmonės pranyks. Tačiau tai nepadeda – plastikiniu langu prieziuros instrukcija tik padeda laikinai atitraukti dėmesį, o tikrosios problemos lieka.

Tad imkite ir vieną kartą sąžiningai savęs paklauskite – ne kaip priziureti plastikinius langus, bet – kodėl man tai taip svarbu, ir kokios tikros problemos mane kankina šiandien? Manau, jūs net nustebsite, kokius atsakymus pati sau surasite.

Rašo Tomas: „Ar reikia kažkaip prižiūrėti langus? Aš nieko nedarau, pirmą kartą išgirdau, kad kažko reikia imtis.“

Tomui norėtume pasakyti, kad langai nėra gyvi organizmai. Jie tikrai stebuklingi tuo, kad riboja dvi erdves ir kartu leidžia jas abi matyti, iš vienos žvelgti į kitą, tačiau yra ir ta medalio pusė – jie nėra gyvūnai, kurie patys savimi pasirūpina, apsišvarina. Plastikiniu langu tarpiniu prieziura jums turėtų rūpėti ne mažiau, nei automobilio tepalų pakeitimas. Tiesiog, viskam ateina laikas, ir jūs turite išmokti prižiūrėti tuos daiktus, su kuriais gyvenate ir norite gyventi dar ilgiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *