Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Pinigu pervedimas is uzsienio

Paskola nemokamai

Pinigų pervedimai paprastėja

Pinigu pervedimas is uzsienio

Pinigu pervedimas is uzsienio

Šiais didelės emigracijos, nevaržomų kelionių ir elektroninės bankininkystės laikais pinigų pervedimas tapo kasdienybe. Kiekvienas iš mūsų yra daugiau ar mažiau susidūręs su pinigu pervedimas is uzsienio. Pinigų pervedimas jau nebekelia galvos skausmo ne tik jaunuoliui, bet ir pensininkui – dabar viskas gana greita ir paprasta.

Pervedimai per banką

Yra keletas pinigu pervedimo būdų. Vienas jų – pinigų pervedimas į banko sąskaitą. Tai galima atlikti bet kuriame banke, o taip pat ir internetu per elektroninį banką. Paprastame banke pinigų pervedimas bus atliekamas banko darbuotojo. Jam reikės nurodyti sąskaitos, į kurią norite pervesti pinigus, numerį ir gavėjo duomenis, o pervedamus pinigus pateikti grynaisiais arba nuskaičiuoti nuo turimos banko sąskaitos.

Pervedimai per elektroninį banką

Naudodamiesi elektroniniu banku, visą šį procesą turėsite atlikti patys. Tačiau tai nėra sudėtinga, tereikia trupučio kantrybės ir atidumo. Interneto bankai pateikia daug informacijos savo klientams apie įvairias banko paslaugas, todėl prieš pervesdami pinigu, perskaitykite banko interneto tinklalapyje pateikiamą informaciją, o jei kyla daugiau klausimų – kreipkitės į banką telefonu ar elektroniniu paštu.

Lietuvoje elektroninės bankininkystės vartotojų sparčiai daugėja, nes vartotojams tai išties patogu – viską galima atlikti patiems, nereikia derintis prie banko darbo valandų ir veltui leisti laiko eilėse. Be to, banko paslaugos internetu paprastai kainuoja mažiau nei banko padalinyje. Teikiamų paslaugų įvairovė taip pat pritraukia klientus: galima atlikti pinigu pervedimas is uzsienio, apmokėti sąskaitas, peržiūrėti savo sąskaitos istoriją, pakeisti sąskaitoje laikomų pinigų valiutą, užsisakyti mokėjimo korteles, paskolas, atsidaryti indėlius ir t. t. Galima atlikti ir sudėtingesnes finansines operacijas, pvz., spekuliacijas valiuta, sudaryti investavimo sandėrius ir pan.

Banke pinigu pervedimas is uzsienio i lietuva, pvz., pinigu pervedimas is vokietijos i lietuva, gali trukti nuo kelių valandų iki kelių dienų. Tai priklauso nuo pavedimo tipo. Paprastas pinigu pervedimas is uzsienio išsiunčiamas per dvi darbo dienas. Tačiau tiek laiko užtruks, jei pavedimas bus pateiktas iki dešimtos valandos vakaro. Jei pavedimas bus pateiktas anksčiau, pvz., iki ketvirtos valandos, jis bus išsiųstas ir įskaitytas į gavėjo sąskaitą per vieną darbo dieną. Jei pavedimas is užsienio bus pateiktas iki antros valandos, jis bus išsiųstas ir įskaitytas į gavėjo sąskaitą tą pačią darbo dieną. Jei tiek laiko negalite laukti, bankai suteikia galimybę daryti skubų arba labai skubų pinigų pervedimą. Tiesa, visos šios paslaugos turi savo kainą: kuo pervedimas greitesnis, tuo daugiau jis kainuos.
Pinigų perlaidos

Taigi pinigu pervedimas is uzsienio internetu atrodo gana greitas ir patogus. Tačiau yra ir kitų, dar greitesnių, pinigų pervedimo būdų. Pavyzdžiui, jei jus domina pinigu pervedimas is norvegijos i lietuva, galite pasinaudoti „Western Union“ paslaugomis, t. y. greičiausiu ir patogiausiu grynųjų pinigų siuntimo būdu. Siunčiant pinigus šiuo būdu, tereikia žinoti tik pinigų gavėjo vardą, pavardę ir šalį, kurioje jis yra. Perlaida gali pasiekti gavėją vos per keliolika minučių, todėl šis būdas ypač tinkamas tiems, kurie turi skubiai padėti užsienyje į bėdą patekusiam draugui, pvz., jei jis pametė piniginę ar atsitiko nelaimė. Taip pat šis būdas populiarus, kai norima padėti studijuojantiems užsienyje jaunuoliams, jei šie neturi banko sąskaitos. Šis būdas patogus dirbantiems užsienyje ir norintiems paremti namuose likusią šeimą. „Western Union“ agentūras galima rasti įvairiose vietose: bankuose, paštų skyriuose, parduotuvėse, geležinkelio stotyse, oro uostuose ir t. t. Todėl tai iš tiesų patogu ir greita.

Is uzsienio pinigus pervesti norintys lietuviai tikriausiai nebesvarsto, kaip pervesti pinigus is uzsienio – galimybių yra kelios, jos žinomos ir populiarios. O ir pats pinigu pervedimas is uzsienio yra paprastas ir greitas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *