Pigu.lt – platus prekių asortimentas ir puikus aptarnavimas

Pigu.lt
Pigu.lt

Dažnai žmonės susidaro išankstinę  nuomonę apie tam tikrus dalykus, jų neišbandę bei nežinantys platesnio prekės ženklo konteksto, pardavimų koncepcijos. Tačiau kol nepabandysi, tol nesužinosi. Taip nutiko ir trims merginoms, kurios niekada nesinaudojusios pigu.lt ir kitų panašių interneto portalų paslaugomis, manė, jog pigesnės prekės tėra akių dūmimas. Išbandžiusios keletą kartų, daiktų ir paslaugų kokybe liko sužavėtos, nes sutaupė pinigų, kuriuos skyrė studijoms.

Studentai renkasi pigiau 

Merginos, siekdamos sutaupyti pinigų, rinkosi prekes pagal tai, kas pigu ir patrauklu. Visos prekės buvo reikalingos savarankiško gyvenimo pradžiai – pradedant nuo naujų tapetų iki keptuvės. Kadangi visos trys gyveno kartu nuomojamame bute, reikėjo nemažai namų apyvokos daiktų, kurie tarnautų bent visais studijų metais. Viena iš jų pastebėjo pigu.lt patalyne, kuriai siūloma keturiasdešimties procentų nuolaida. Kadangi svetainėje buvo akcija, kuomet perkant dvi prekes ir daugiau, siūloma papildoma nuolaida, jos nusprendė, jog siūlomos pigu.lt knygos taip pat prisidėtų prie studijoms reikalingų daiktų papildymo. Apsipirkimas buvo sklandus ir greitas, tad merginos įsiminė http://www.pigu.lt portalo adresą ir vėliau ne kartą džiaugėsi puikiais pirkiniais ir papilnėjusia taupykle. Jos buvo nustebintos apsipirkimo paprastumu, dideliu daiktų asortimentu bei greitu pristatymu.

Ar gali atsirasti pigu.lt priklausomybė?

Artėjant žiemos švenčių metui, reklaminė kampanija pasipildė nuolaidų pranešimais merginų elektroniniuose paštuose. Ir šįkart jos vėl turėjo numačiusios pirkinių. Atrado, jog pigu.lt nokia lumia 800 bus puiki dovana draugui. O siūlomi pigu.lt stalo zaidimai joms pačioms praskaidrins šventinio laikotarpio vakarus. Ir šįkart portalas nenuvylė – žaidimas buvo pagamintas iš geros kokybės plastiko, kokį garantavo pardavėjai, tad jis ir šiandien naudojamas, kuomet lieka laisvo laiko nuo studijų ar užsuka svečių. Puiku, kad pigu.lt stengiasi dėl savo klientų ir pateikia vienus geriausių pasiūlymų rinkoje.

Pasiteisinus apsipirkimams internetu, kambario draugės ėmėsi ieškoti internete informacijos apie tai, kaip kitiems pirkėjams sekasi naudotis pigu.lt portalo paslaugomis. Pasirodo, kad apie pigu.lt atsiliepimai panašūs į jų, kurie jau turi patirtį pirkdami. Darius , nusipirkęs pigu.lt xbox 360 žaidimo priedą, yra juo patenkintas ir kitiems rekomenduoja. Rita, įsigijusi prieskonių rinkinį, valgyti gamina dažniau ir, žinoma, daug skaniau. Puiku, kai viename portale galima įsigyti daugybę skirtingų daiktų, o atsiimant išdavimo punktuose, pristatymas nieko nekainuoja. Sekant naudingus pasiūlymus, įvairias akcijas, lengva tapti priklausomu nuo vieno portalo, bet daugelis tvirtina, kad būti lojaliu klientu dar labiau apsimoka.

Atsiliepimai internete padeda apsipirkti sumaniau

Vis tik diskusijose taip pat išsakomi nusiskundimai, paremti nukentėjusiųjų patirtimi. Pasipiktinę pirkėjai pamoko, kaip elgtis tokiu atveju, kuomet jautiesi sumokėjęs ne už tai, ko tikėjaisi. Net jeigu tai, kas nusipirkta buvo pigu, vis tiek turi atitikti aprašytą kokybę. Kartą pigu.lt tv kategorijoje vienu televizoriaus modeliu susižavėjo senjoras Antanas. Užsisakęs prekę į namus, jis jos ilgai nesulaukė, nes jo pačio nebūdavo namuose. Tačiau tai buvo puikus pretekstas pretenzijoms išreikšti. Anksčiau minėto portalo reitingai forumuose aukšti ir blogų atsiliepimų nedaug. Tačiau visada atsiranda murmeklių, kurie nespėja pasinaudoti riboto laiko pasiūlymais arba užsisakę prekę, sulaukia pranešimo, jog visi likučiai išparduoti. Pigu.lt atstovai daro viską, kad tokių nusiskundimų neatsirastų. Todėl jų administruojamame portale parduodamos tik originalios prekės, suteikiamos gamintojų garantijos, pagal nustatytas taisykles prekes galima grąžinti.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *