Pigios Kelionės

Pigios kelionės – tai dažno keliautojo svajonė. Tie, kurie mėgsta dažnai keliauti, žino ir supranta, jog kelionės, ypač svetimuose kraštuose nėra labai pigus laisvalaikio praleidimo būdas. Tačiau ką daryti jei noras keliauti labai stiprus? Tuomet galima ieškoti būdų kaip tą pačią kelionę suorganizuoti turint mažesnį biudžetą. Dažnai keliones planuojantys žmonės, tokiais būdais tikrai turėtų susidomėti ir žinoma – pasinaudoti.

Pirmasis žingsnis, kurį reikėtų įgyvendinti, siekiant kelionei išleisti kuo mažiau pinigų – tai nakvynė. Kam rinktis brangų viešbutį, jei vietoj jo galima pasirinkti jaukius ir tvarkingus svečių namus. Be to, jei ruošiatės daug keliauti bei daug pamatyti kelionės metu – tai galima sakyti, jog nakvynės vieta jums reikalinga tik miegui. Skirtumas tarp viešbučių ir svečių namų paros kainų – ne toks jau ir mažas, o jei ruošiatės nakvoti savaitę ar dar ilgiau, tuomet tikrai susidarys nemenka sumelė, kurią galėsite išleisti kitiems poreikiams kelionės metu.

Dar vienas būdas kaip keliauti pigiau – tai paskutinės minutės kelionės. Tereikia šiek tiek kantrybės ir laiko ir jūsų pageidaujamas maršrutas gali būti parduodamas už daug mažesnę kainą, paskutinės minutės akcijos metu.

Trečias dalykas – šalies kurortinės vietovės visuomet jus pasitiks didesnėmis kainomis. Jei vykstate į vieną ar kitą šalį, gerai pagalvokite ar jums verta apsistoti tos šalies kurorte. Gerai išstudijuokite žemėlapį, galbūt net už kelių dešimčių kilometrų bus nekurortinis miestas ar miestelis? Galite būti tikri, kad nekurortiniame  šalies miestelyje viešbučių kainos, kavinių, prekių kainos bus tikrai šiek tiek mažesnės nei kurorte. Tad apsistoję nekurortinėje vietoje tikrai sutaupysite pinigų, o savo norimą aplankyti kurortą, galėsite įtraukti į maršrutą ir jį pamatyti. Tad keliauti pigiau – tai tikrai įmanomas dalykas, tereikia truputėlio išmonės.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *