Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Norite keliauti pigiai? Skriskite!

pigiausi lektuvo bilietai

pigiausi lektuvo bilietai

Jau kurį laiką gyvename taip, kad galime keliauti, kur tik širdis geidžia ir piniginė leidžia. Rasti, kur parduodami pigiausi lektuvu bilietai, tapo beveik vieninteliu rūpesčiu, ruošiantis kelionei. Žinoma, dar viešbutis, maitinimo tipas, ir kitos smulkmenos.

Kelios, lietuvaičių labiausiai mėgstamos, pigių skrydžių kompanijos Lietuvoje žinomos kiekvienam, keliauti mėgstančiam tautiečiui. Dažnai nuostabą kelia tai, kad skrydis į užsienio šalį, dažniausiai Europoje, gali kainuoti pigiau nei tarpmiestinė kelionė autobusu pačioje Lietuvoje. Tai viena iš priežasčių, dėl kurios dažnas renkasi atostogų laiką praleisti ne tautiečių apsuptyje.

Kada būna pigu?

Kai skrydžių kainos nėra aukštos, ypač rūpinantis bilietais iš anksto, atstumai tarp skirtingų šalių labai sutrumpėja ir emigravusius draugus bei giminaičius tampa ne taip sunku dažniau pamatyti. Pavyzdžiui, pigiausi lektuvu bilietai i airija, perkant iš anksto, gali tekainuoti vos porą šimtų litų pirmyn ir atgal. Galima sakyti, kad pigių bilietų gavimo galimybė, perkant iš anksto, moko planuoti savo laiką, atostogas ir būsimas keliones. Tai nėra taip jau blogai. Galėtume dar labiau pasimokyti iš užsieniečių, kurie jau prieš metus žino, kada ir kur keliaus kitų metų atostogoms.

Pigiausi lektuvu bilietai būna dar ir tuomet, kai pasiseka reikiamą kelionę nusipirkti likus vos kelioms dienoms iki skrydžio. Tai vadinamos „paskutinės minutės“ kelionės. Toks variantas, aišku, tinka tiems, kurie kruopščiai neplanuoja kiekvienos dienos ir gali sau leisti be didelio vargo ir iš ankstinio vadovų perspėjimo, pasiimti atostogas, o lagaminą susikrauti taip greitai, lyg keliavimas būtų kasdienybė. Tiesa, greičiausi nepavyks pasakyti, kad pigiausi lektuvu bilietai i jav taip pat būna perkant šiuo būdu. Šiam variantui, vis dėlto, geriau tinka gebėjimas planuoti iš anksto ir ne didžiųjų švenčių metu.

Mėgstantys keliauti patogiai ir su visais ne tik būtiniausiais, bet ir „reikalingais“ daiktais, turėtų nusivilti. Ne tik pigiausi lektuvu bilietai i lietuva, bet ir bet kur keliaujant iš Lietuvos, bus tuomet, kai į kainą neįskaičiuojamas bagažas. Taigi keliauti teks vos su kelių kilogramų rankiniu bagažu. Jei to per mažai, už papildomą bagažą reikės mokėti. Tai sumuosis prie pigiai kainavusio bilieto ir suma jau nebeatrodys tokia patraukli. Taip pat yra ir norint lėktuve iš anksto biliete pažymėtos vietos, galimybės įlipti pirmam ir pan. Visi šie patogumai kainuoja papildomai.

Pigiausi lektuvu bilietai į konkrečias šalis būna ir dar vienu atveju. Pigiau arba tikrai pigiai į norimą šalį galima nuskristi, kai įvairios kelionių agentūros taiko akcijas, pavyzdžiui, savaitgalio skrydžiams į populiariausias Europos šalių sostines. Kas galėtų pagalvoti, kad pigiausi lektuvu bilietai i barselona tuo metu gali kainuoti vos kelias dešimtis litų. Ir kodėl nepasinaudoti tokia proga net ir tuo atveju, jei ten jau buvote? Juk pabėgti nuo kasdienybės, pakeisti aplinką tikrai į naudą. Juolab, kad ir finansiškai tai daug nekainuoja.

Dar viena galimybė keliauti pigiau gali būti tada, kai į norimą šalį keliaujate ne iš savo gimtos šalies, bet iš kitos valstybės. Skrydis gali būti sudėtingesnis, tačiau bendroje sumoje pigesnis. Tarkime, pigiausi lektuvu bilietai i Norvegija, aplankant dar kokią šalį pakeliui, gali sutaupyti nemažą pinigų sumą. Taip pat būna ir su grįžimu į Lietuvą. Pasitaiko, kad pigiausi lektuvu bilietai i lietuva būna tuomet, kai jie perkami ne Lietuvoje, o užsienyje.

Kur pirkti?

Atsakymas labai paprastas šiandieniniam žmogui – internete. Čia patogiausia sekti besikeičiančias kainas, greičiausiai vyksta užsakymai ir apmokėjimai. Praėjo tie laikai, kuomet bilietus buvo galima įsigyti tik oro uoste.

Specialiai dėl pigių skrydžių besirūpinančios bendrovės teikia įvairiais paieškos galimybes, kai pagal užklausą pasiūlomi pigiausi lektuvu bilietai konkrečiam skrydžiui. Normalu, kad dažnai gali tekti ne tik bilietus derinti prie savo laiko, bet ir savo laiką prie bilietų kainos.

Comments are closed.