Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Perkame mišką

perkame miska

Miškas – yra mūsų didžiausias turtas, kurį mums davė gamta, tad jį privalome saugoti ir prižiūrėti, kad ne tik mes bet ir mūsų ateities kartos galėtų naudotis ir džiaugtis miško teikiamais turtais. Norint išsaugoti miškus privalome juos prižiūrėti pagal aiškiai nustatytas taisykles. Tik racionalus ir profesionalus požiūris į miško tvarkymą gali suderinti ekologiją, ateities perspektyvas ir finansinę naudą, gaunamą iš miško. Perkame mišką su tikslu sutvarkyti ir padaryti jį nuolatiniu pajamų iš prekyba mediena šaltiniu. Pirkdami mišką stengiamės kaip įmanoma efektyviau realizuoti medieną ir kuo racionaliau išnaudoti miško turtus. Jei nėra galimybės patiems užsiimti miškininkavimu, puikiausias būdas parduoti mišką specialistams, kurie nusimano šioje srityje. Jie už jus pasirūpins viskuo,nes tai papraščiausias ir puikiausias būdas gauti naudos iš miško.

Perkame mišką su žeme arba statų mišką, išsikirtimui. Miško pirkimas su žeme, tai visų teisių atsisakymas į mišką, tad pirkėjas tampa jo pilnateisiu savininku. Tokiam miškui parengiami ilgalaikiai miškotvarkos projektai. Miškotvarkos projektas – objektyvi ir tiksli informacija apie mišką. Savininkas, turėdamas parengtą savo miško valdos miškotvarkos projektą, gali spręsti apie savo valdos vertę, vykdyti reikalingus kirtimus, miško atkūrimo darbus, kitas priemones, reikalingas valdos vertei padidinti. Stataus miško iškirtimą – tai miško iškirtimas pagal miško kirtimo taisykles, o žemė lieka savininkui. Miško pirkime vyrauja daug svarbių faktorių, bet svarbiausi yra miško pardavimas su žeme ar be žemės. Nuo to priklauso miško pardavimo kaina, bet tai ne vieninteliai kriterijai. Svarbi yra miško vietovė, miško kategorijos, buveinės, iškertamos medienos rūšis, privažiavimas, kokybė ir tūris. Taip pat didelę svarbą turi kokie medžiai auga miške ir koks jo amžius.

Kai kurie pirkėjai vygdo ribotą miškininkystės veiklą, tad jie perka mišką tik tam tikro amžiaus, kitiems pirkėjams tai nedaro jokios įtakos ir perka įvairaus amžiaus mišką. Mes perkame mišką nesvarbu ar tai būtų mažytis medienos pirkimo pardavimo sandoris, ar didžiulis Europos Sąjungos projektas valstybiniu mastu. Mums svarbiausia, kad miško savininkai būtų patenkinti miško pardavimo sandoriu, o medienos žaliavos pirkėjas gautų aukščiausios kokybės produktą.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *