Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Pedkelnes

Svečiuose pas dizainerę: žvilgsnis į pėdkelnių stalčių

Pedkelnes yra labai svarbi garderobo dalis, o kas geriau tai supranta, jeigu ne drabužių dizaineriai?

Pedkelnes

Pedkelnes

Svečiuojamės pas Floridoje gyvenančią dizainerę Kelę ir prašome, kad ji ne tik papasakotų apie tai, kokias pedkelnes geriausia nešioti, bet ir nepagailėtų atverti asmeninio savo stalčiaus – su visomis paslaptimis ir margumynais.

Svarbu gerai pasirinkti

Kelė, paklausta, ką turėtų žinoti moterys, besirinkdamos pedkelnes,  sako, kad svarbu yra viskas: ir išvaizda, ir bendra apranka, ir kokybė, ir kaina.

„Auksinė taisyklė kaip visada yra individualumas“, – sako Kelė. „Mat kiekviena mergina turi žinoti geriausiai, kokio tipo pedkelnes jai dera labiausiai. Galbūt labai lieknos kaip modeliai moterys gali kuo puikiausiai puikuotis baltomis ar itin margomis, kojas vizualiai storinančiomis grožybėmis. Tačiau stambesnėms merginoms verta pasižiūrėti ir ar šis rūbas neiškreipia jų figūros, gal storina, gal per mažas dydis labai įsiveržia į pilvą, nugarą. Tad viską visada reikia taikyti tik pagal save.

Taip pat svarbu ir paklausti savęs – kur ir kada aš eisiu su jomis? Ar tai bus sventines pedkelnes,  ar kasdieninės, su kuriomis žygiuosi į darbą, o gal net trinsiuosi po namus? Namuose tiks ir visiškai paprastos, tačiau patogios, o štai iškilmingesnėms progoms galima surasti tokias, kurios itin aptakiai apgaubs kojas, suteiks elastingumo ir žavesio“, – teigia dizainerė.

Žiūrim, ką turim

Taigi drąsiai pasiprašome į drabužinę ir atveriame pirmuosius stalčius. „Pirmajame stalčiuje nieko labai keisto nepamatysite. Čia yra tai, ką aš nešioju dažniausiai, galima sakyti, gana įprasta mano apranga. Pagrinde tai vienspalvės storesnės juodos ir kelios rastuotos pedkelnes,  tačiau ne rėkiančių spalvų. Pati prioritetą teikiu patogumui, todėl labai daug dėmesio skiriu audinio sudėčiai, kai renkuosi pirkdama. Turi būti geras santykis elasto ir medvilnės. Šios pavyzdžiui labai elastingos, tačiau nesijaučia ir kad tiek daug sintetikos, jos mano mėgstamiausios“ – šypsosi dizainerė ir veria mums antrąjį stalčių, ką gi jame rasime?

„Dabar mes tikrai patekome į chaoso sūkurį, nes čia rasi visko. Netgi kažkaip yra, kad čia laikau ne tik savus rūbus, bet ir tuos, kurie kažkaip pas mane užsiliko. Pavyzdžiui šios vaikiškos pedkelnes ropojimui užsiliko po vieno renginio, kai pristatinėjome naujus vaikiškus rūbelius. Kolekcija turėjo išties didelį pasisekimą, vienai kolegei, turinčiai 1 metuko kūdikį, padovanojau šį šedevrą, deja, per neapdairumą ji paliko jas pas mane.

Net dvejos pedkelnes vyrams vėlgi byloja apie kažkokių kolekcijų pristatymus ir per atsitiktinumą likučiams neatsiradusio kito prieglobsčio, išskyrus, mano stalčių. Tačiau viskas gerai. Į šias žalsvas aš ir pati kartais visai mėgstu įsimauti“, – sako Kelė.

Trečias stalčius

Na o trečiajame stalčiuje randame daugiausiai įvairių originalių darbų. „Tarp jų yra ir šis tas sveikatingumui. Tarkime šios, plečiančios venas ir gerinančios kraujotaką. Taip pat nepastebėtos negali likti ir kompresines pedkelnes, kaina  patrauklios kiekvienam žmogui. Tai labai geras dalykas, tikrai labai padeda.

Na o čia mano pasididžiavimas – įvairiai dekoruotų drabužių kampelis. Štai šios, pavyzdžiui, atrodo, kap pedkelnes mergaitems, tačiau jos yra labai tamprios ir elastingos, tad tikrai puikiai tinka ir didesnio tvirtesnio sudėjimo žmonėms. Dėl to man labai norisi jas dovanoti savo draugėms, tą aš dažnai ir darau. Kaip ir veneziana pedkelnes – dažnai jas dovanoju savo mamai, ji jau yra išbandžiusi šį prekės ženklą ir juo tik džiaugiasi“, – vardija savo nuopelnus pėdkelnių medžioklėje dizainerė.

Comments are closed.