Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Pažadai sau prie kompiuterio

c gates

Cgates

Pažadai sau prie kompiuterio

Vieniems 2014 – ieji atneša naujoves savaime, kiti pasižada pasikeisti valios pastangomis. Ir visai ne sportuoti ketinu nuo šių metų pradžios, o ištobulinti savo naudojimąsi kompiuteriu, internetu, taip, kad nė vienas cgates ryšio suteikiamas impulsas nenueitų veltui. Taigi, sąrašas pažadų, kuriuos turiu vykdyti šiais metais.

Mažiau švaistymo

Visų pirma, pasakysiu, kad nors internetas, o ypač C gates, yra ir labai puikus daiktas, visgi turiu pripažinti, kad ne taip jau ir teisingai aš kasdien šiuo gėriu naudojuosi. Kaip čia taip išeina? Ogi išeina taip, kad švaistau laiką besėdint socialiniuose tinkluose (nors čia dar geriausias atvejis) arba, dar blogiau, skaitant apie žvaigždžių gyvenimą.

Iš tiesų, neseniai, besinaudojant C gates internetu, pastebėjau gana įdomų klipą: išvertus į lietuvių kalbą, vadintųsi „visada yra dabar“. Vaizdinė medžiaga kalba apie tai, jog kiekviena minutė mūsų gyvenime yra tikrai labai svarbi, juk visi vis tiek kada nors mirsime, ir gyvenimo laikinumas yra labai labai stiprus. Taigi, kokia prasmė kasdien švaistyti laiką socialiniuose tinkluose arba skaitant geltonąją spaudą? Iš tiesų, net ir c gates klientu aptarnavimas neabejotinai labiausiai norėtų, jog klientai tiesiog šį puikią žinių gavimo priemonę naudotų protingai. Taigi, pasižadu, kad nuo šių metų pasistengsiu nebejungti kompiuterio be reikalo – o tik tam, kad kažką iš tiesų gero gaučiau. Kad galėčiau kasdien pasakyti – diena praėjo ne veltui.

Nauja programa: „Spotify“

Manau, kad cgates kanalai interneto suteikia puikiausias galimybes daug įvairių naudoti naujų programų. Greitis tikrai yra pakankamas, kad galėčiau siųsti ar klausyti tiesiogiai įvairią muziką, žiūrėti filmus. Todėl mano ateities planuose yra pradėti naudoti kai kurias naujas programas. Anksčiau iš interneto parsisiųsdavau muziką, tikriausiai tuo pačiu būdu, kaip ir visi kiti interneto vartotojai, o klausydavau per senąją „Winamp“ programą. Visgi, nors ji ir tebeatrodo man dar labai patogi, manau, kad jau metas susirasti naujovę bei ją išbandyti, ir tai bus „Spotify“. Ši programa, mano žiniomis, atveria naujus muzikinius horizontus. Panašiai, kaip Viasat atveria galimybę matyti daug naujų televizijos šedevrų. Arba, kaip, tarkime, Balticum atveria langą į daug skaitmeninių erdvių.

Skaityti angliškai

Kitas pažadas, susijęs su kompiuteriu ir su internetu, tai skaitymas angliškai. Be abejo, skynet ar bet kuris kitas internetas yra tik prieigos būdas. Patenkame visada į tą pačią interneto skaitmeninę informacijos jūrą, nesvarbu, kas yra mūsų ryšio operatorius. Skiriasi nebent kokybė – ar greitai atsiverčia puslapis, parsiunčiami duomenys, kokį kiekį duomenų galime gauti ir pan. Taigi, nors cgates el pastas ir bus lietuviškas, visgi šiais metais įsipareigoju skaityti kuo daugiau informacijos užsienio kalba. Pradžiai – angliškai, tačiau vėliau galbūt net pereisiu ir prie kitos mokamos užsienio kalbos, rusų. Tai būtų be galo naudinga, nes tik būdama suinteresuota kažkokia informacija, aš galiu mokytis naujus žodžius. Kai man neįdomu, užsienietiškas tekstas praslysta pro akis, taip ir neužkabinęs. Netgi cgates atsiliepimai jau iškart gali būti angliški, ir tai ženkliai palengvintų man visus darbus. Taigi, tikiuosi, kad metų pabaigoje galėsiu didžiuotis savo mokymosi rezultatais.

Domėtis pasaulio naujienomis

Tiek minėtasis cgates, tiek Zebra ir visi kiti interneto operatoriai atveria galimybę skaityti naujienas. Taigi, manau, kad šiais metais man pats metas pradėti domėtis pasaulio naujienomis, o ne tik gerai žinoti, kas vyksta mano pačios darže. Nuo tokių dalykų priklauso daug kas. Išprusimas yra žmogaus raktas į pasaulį.

Comments are closed.