Palatynės komplektai

Patalynės komplektai
Patalynės komplektai

Begalinis patalynės komplektų asortimentas

Ar jums svarbi miego kokybė? Jeigu taip, tuomet didelį dėmesį skiriate ne tik lovai, čiužiniui, bet ir patalynei. Patalynės komplektai suteikia komforto ir jaukumo jausmą. Juk smagu kasnakt susilieti su gamta, miegoti kartu su vaikystės personažais ar būti užliūliuojamiems įvairiausių ornamentų. Šiuo metu patalynės pasirinkimas – stulbinantis, tad kaip pasirinkti tinkamiausią ir nepermokėti vien už garsų firmos vardą?

Audinių įvairovė

Populiariausi patalynės komplektai siuvami iš medvilnės, nes tai natūralus pluoštas, kuris nesukelia alerginių reakcijų, malonūs kūnui ir jį lengva prižiūrėti. Medvilnės rūšių yra be galo daug, tačiau skirtingų savybių audiniai turi vis kitokius pavadinimus. Dažniausiai sutinkamos kelios rūšys. Satinas – tai ta pati medvilnė, tik ji gaminama iš labai tankaus ir švelnaus ilgapluoštės šukuotinės medvilnės audinio. Tai suteikia blizgesio, kuris primena šilką, todėl tokio tipo komplektai mielai perkami dovanoms. Iš drobės pagaminta patalyne tarnauja ilgesnį laiką, nes audinys gaminamas iš storesnių verpalų. Flanelė – taipogi medvilnė, tik jos išskirtinis bruožas – švelnūs pūkeliai. Tačiau šį audinį reikia pažinti, kad netektų nusivilti. Prastos kokybės flanelės patalynės komplektai ilgainiui apsivelia gumuliukais ir praranda estetinę išvaizdą. Renkantis patalynę, pastebėsite, kad ji siuvama ir iš sintetinių pluoštų. Vienintelis jų privalumas – nesiveisia dulkių erkutės, tačiau šis audinys turi daugiau minusų nei pliusų. Iš poliesterio arba maišyti su juo patalynės komplektai pasižymi blogu oro pralaidumu ir prastu drėgmės sugėrimu. Tad geriau skirti šiek tiek didesnę pinigų sumą ir rinktis natūralias medžiagas. Tuomet negalvosite, kaip patalynės kuo greičiau atsikratyti, bet ieškosite būdų, kaip kuo ilgiau su ja neišsiskirti.

Patalynės išmatavimai

Ar niekada neesate nusipirkę netinkamų išmatavimų patalynės? Kai pasirinkimas toks milžiniškas, sunku neapsirikti. Tad prieš pirkdami, būtinai atlikite namų darbus – išsimatuokite patalynę. Jeigu jūsų šeimai reikalingi patalynės komplektai 200×200, tai nusipirkę 200×220 patalynę turėsite  ją pakeisti, įsigyti bent jau naują antklodę arba persiūti tą pačią patalynę. Tai užims ir laiko, ir teks neplanuotai išleisti papildomų santaupų. Patalynės išmatavimai – didelis iššūkis, renkant patalynę dovanoms. Taigi, teks arba atsisakyti šios idėjos, arba paprašyti kito šeimos nario, kad patalynės komplektai būtų išmatuojami slapčia. Jeigu paaiškėja, kad išmatavimai nestandartiniai, nenuleiskite rankų, nes daugelis patalynės pardavėjų siūlo nestandartinių išmatavimų patalynės siuvimo paslaugą. Jei ir tektų už tai papildomai sumokėti, dėl išskirtinės patalynės, galima šiek tiek ir paišlaidauti.

Kur įsigyti patalynę?

Šiuo metu įprasta prekyba patalyne keliasi iš tradicinių parduotuvių į virtualias. Peržiūrėti patalynės komplektus internete paprasta ir neužima daug laiko. Interneto paieškos laukelyje įveskite „patalynė“ ir paieškos sistema jums pateiks gausybę patrauklių pasiūlymų. Įvedus frazę patalynės komplektai parduotuvė, tikėtina, kad atrasite patalynę parduodančias parduotuves. Puiki mintis – patalynę išsirinkti internete, o parduotuvėje, įsitikinus jos kokybe, įsigyti. Vienareikšmiškai pasakyti, kur patalynės komplektus įsigyti geriau sunku. Įvertinkite tai, kad internetu parduodama patalynė dažniausiai būna kiek pigesnė ir pristatoma tiesiai į namus. Interneto parduotuvėje nesutiksite rūsčių veidų ir nereikės lūkuriuoti eilėse. Tačiau įprastose parduotuvėse patalynę galite aptarti kartu su konsultantu, padiskutuoti, ar ji tiktu prie jūsų turimos lovatiesės. Jeigu ieškote unikalios patalynės už priimtiną kainą, teks paplušėti. Tokią galima surasti ir internete, ir patalynės parduotuvėje. Išsirinkę jums patinkančią patalynę, sekite parduotuvės naujienas, skelbiamas akcijas, nuolaidas bei išpardavimus. Nustebsite, tačiau sulaukę tinkamos progos, galite sutaupyti nuo kelių dešimčių iki šimto ir daugiau litų.

Nauji vėjai patalynės rinkoje

Didžiausia patalynės asortimento naujiena – patalynės komplektai 3d. Tai patalynė, sukurianti trimatį erdvinį vaizdą. Ypač akį traukia gėlėti raštai, paveikslėliai, kuriuose subtiliai pavaizduoti gyvūnai, išradingai pavaizduotos geometrinės figūros. 3d patalynė gali papuošti visą miegamąjį, susilieti su kuriamu interjeru ar prisidėti prie vienodo stiliaus išlaikymo. Rankų darbo patalynės komplektai siuvami pagal individualius užsakymus. Tai nėra populiari paslauga dėl didelių įkainių, tačiau norint padaryti siurprizą mylimam žmogui, verta pasistengti. Patalynė suteikia daug laisvės kūrybai ir fantazijai, tad neskubėkite įsigyti pirmos pasitaikiusios!