Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Paslaptingasis moteriškųjų žaidimų „partneris“ – falo imitatorius

Apie vibratorius tikriausiai esame girdėję visi, tačiau kas tokie yra falo imitatoriai, kuo jie skiriasi nuo minėtojo sekso žaisliuko? Pabandysime atsakyti į šį klausimą ir pateikti kitų pikantiškų smulkmenų, susijusių su vyriško pasididžiavimo imitatoriumi. Falo imitatorius – pastarasis pavadinimas sekso reikmenų parduotuvių repertuare atsirado ne taip ir seniai – anksčiau dažniau vartotas pavadiniams „varpos/penio pakaitalas“.

Dvigubas falo imitatorius

Dvigubas falo imitatorius

Vibratoriaus ir falo imitatoriaus pagrindinis skirtumas – pastarasis nevibruoja, tačiau, kaip ir vibratorius, gali būti skirtingų formų, skirtingo dydžio, pagamintas iš įvairių medžiagų bei nuspalvintas skirtingomis spalvomis – juoda, kūno, rožine ir kt. Vibratorius turi bent vieną vibracijos režimą, kai tuo tarpu falo imitatoriai šia funkcija nepasižymi. Niekas kitas, tik pati mergina ar moteris gali atsakyti sau į klausimą, ką pasirinkti: ar falo imitatorių, ar vibratorių. Kita vertus, juk niekas nedraudžia savo sekso reikmenų stalčiuke turėti ir vieną, ir kitą slaptų žaidimų „partnerį“.

O kaip gi kainos?

Pasidairėme po sekso prekių parduotuves ir bandėme aptikti tam tikras tendencijas. Ir ką gi – pavyko! Falo imitatorius – gerokai pigesnis už vibratorių. Imitatorių kainos svyruoja nuo maždaug 30-ies iki 100 litų. Išskirtiniais atvejais, kai varpos pakaitalas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, jo kaina gali būti ir kiek aukštesnė nei 100 litų.

Falo imitatoriai – įvairiapusiškam mėgavimuisi skirti prietaisėliai

Nors falo imitatorius galima laikyti meilės žaidimų favoritais, norėdamos patirti įvairiapusišką malonumą, merginos ir moterys renkasi ir kitas stimuliuojančiąsias priemones: rutuliukus, kaiščius, vibratorius, dėl to kartais būna sunku išsirinkti.

Pradedančiosioms nerekomenduojama rinktis gigantiškų sekso reikmenų – falo imitatorių: pakaks ir mažesnių, subtilesnių, kurių skersmuo – ne didesnis nei 2-4 centimetrai. Beje, su šiais reikmenimis kone būtina įsigyti lubrikantą – juo besinaudojant, nebus juntamas diskomfortas ir nemaloni trintis.

Falo imitatorius tinkamas ne tik tradiciniam vaginaliniam, bet ir analiniam seksui, be to, šio prietaisėlio dėka galima stimuliuoti ir G tašką bei klitorį, taigi pats metas užsukti į artimiausią erotinių prekių parduotuvę arba pasidairyti po interneto platybes.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *