Paskola internetu

Kai norisi greitai ir tyliai pasiskolinti 

Paskola internetu
Paskola internetu

Tai trumpas pasakojimas, kaip aš supratau, kas yra paskola internetu. Lietuvą užklupus krizei ir sumažėjus pajamoms, nusprendžiau, kad geriausias būdas išgyventi iki kitos algos – pasiskolinti. Tiksliai dar nežinojau kiek ir iš kur, todėl ėmiau domėtis įvairiausiomis Lietuvos bankų ir kreditorių teikiamomis paslaugomis įmonėse ir internetu. Man buvo įdomu viskas: vartojamoji paskola internetu, kreditai internetu, paskola studentams ar net paskola bedarbiams. Esu girdėjęs įvairiausių pasakojimų, kaip sukčiai apgavo žmones, paėmę jų vardu nemažą sumą pinigų iš greitus kreditus teikiančių bendrovių, taigi, apie tai, kas yra momentinė paskola ar mini paskola internetu norėjau sužinoti kiek įmanoma daugiau. Pasidomėjusi įvairiausiais bankų pasiūlymais nusprendžiau, kad tiesą sakant, kelti kojos iš namų dėl šio reikalo nebūtina. Juk viską galima padaryti ryte, prieš važiuojant į darbą.

Paskola internetu siūlo ne tik sutaupyti begalę laiko, bet ir jėgų. Aš ne tik per keliasdešimt minučių sugebėjau apžvelgti kone visų Lietuvos bankų ir kreditavimo įmonių interneto puslapius, bet ir susiskaičiuoti man siūlomas gauti paskolas. Žinoma, ne visi bankai norėjo paskolinti pinigų, tačiau kai kurie pasiūlė itin palankias sąlygas. O greitųjų kreditų įmonės mane nustebino tokia didele kredito pasirinkimo pasiūla: čia gali pasirinkti ne tik kredito dydį, grąžinimo laiką, bet ir įmokų dydžius. O laikui einant, net koreguoti visus savo sprendimus, įskaitant ir paskolos grąžinimo atidėjimą. Žinoma, už atitinkamą papildomą mokestį. Bet čia jau kita tema.

Taip pat man pasidarė visiškai aišku, kad paskola internetu – puiki pagalba, atsidūrus neplanuotose gyvenimo situacijose. Gyvenimas kupinas netikėtumų ir negali būti tikras, kas laukia rytoj. Kartais užgriūna tokios negandos, kurios iš žmogaus atima ne tik nemažai jėgų, bet ir pareikalauja finansinių investicijų. Šiais laikais santaupų turi ne daug kas. Ką daryti, atsidūrus tokioje situacijoje – paskola internetu visa para yra geriausia išeitis. Tai dar geriau nei skambinti draugui. Nereikia nieko aiškinti, o atsakymas pasiekia vos per keliolika minučių ir, nepraėjus kelioms valandoms, pinigai jau pervesti į sąskaitą. Manau, tai itin šiuolaikiškas ir modernus skolinimosi būdas.

Dar viena priežastis, kodėl verta pasinaudoti paskola internetu, tai, kad nereikia keliauti į banką, stovėti eilėse. Nereikia gaišti laiko laukiant, kol tave aptarnaus. Internete tai įvyksta tada, kada tik panorėsi. O labai norintiems pabendrauti, čia yra atskira erdvė klausimams ir diskusijoms. Malonus konsultantas visada laukia klausimų, puikiai pataria.

Renkantis paskolą internete, neturėtų kilti abejonių dėl asmeninių duomenų saugumo. Iš tiesų prašyme dėl paskolos pateikiami visi tokie patys duomenys kaip ir banke. Tad jei nepasitikime prašymu, išsiunčiamu bankui per internetą, tai kodėl turėtume pasitikėti prašymo konfidencialumu, kuris tiesiog guli pas konsultantą stalčiuje? Manau, tokios baimės tik sėja žmonių svetimumą ir polinkį į paranoją. Nejau iš tiesų niekuo nebegalime, o gal tik nebenorime pasitikėti?

Visgi verta žinoti, suteikiama paskola internetu nuo 18 metu be jokių išimčių. Tai puikus punktas, norint pasinaudoti paskola internetu. Nes pagrindinis nerimą keliantis dalykas ir galėtų būti tas, kad internete naršo daugybė nepilnamečių, tad gal ir jie gali lengvai pasiskolinti net nemažas sumas pinigų? Deja ne, net ir pildant prašymą internete, reikia pateikti savo asmens kodą ir kitus identifikacijai reikalingus duomenis, kurie, suvedus į sistemą, liudytų, kad paskolos prašytojas yra sulaukęs pilnametystės. Taigi, ieškodamas įvairiausios informacijos, pats sau paneigiau daugybę mitų ir nusprendžiau, kad visgi verta pasinaudoti paskola internetu, nes tai dar viena mano, kaip modernaus piliečio, galimybė.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *