Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Parafino proceduros

Bandymas pasigražinti namuose

parafino proceduros

parafino proceduros

Tikriausiai jau visoms savo grožiu besirūpinančioms damoms teko girdėti, kad parafino proceduros, protingai atliekamos namuose, gali nepaprastai padidinti jūsų grožį. Tapsite tiesiog tikra gražuole vos ne per akimirką, jeigu mokėsite tinkamai ir veiksmingai pasinaudoti patarimais ir priemonėmis. Taigi, aš taip pat nutariau, kad parafino man reikalingos proceduros, tam kad sustiprintų nagus, rankas, odą. Ir pabandžiau jas pasidaryti namuose. Štai, kaip man pačiai pavyko parafino proceduros.

Pasiruošimas

Pirmiausiai, reikėjo nusipirkti priemonių. Nežinojau tiksliai, kas tai turėtų būti, nes kol kas tik buvau apie tokius dalykus kažkur girdėjusi kažką kalbant, bet niekada nebūčiau galėjusi tiksliai pasakyti, kas ten yra daromos per proceduros, bei kokio parafino. Čia gali reikėti. Iki šiol buvau girdėjusi tik tai, kad parafinas yra naudojamas kaip vietoje vaško tada, kai gaminamos žvakės. Daugiau man asociacijų ši medžiaga nekėlė. Taigi, nuėjau į kosmetikos parduotuvę ir tiesiog pasakiau, kad man reikalingos parafino proceduros, ir joms aš norėsiu įsigyti specialias priemones. Pardavėja buvo gana maloni, ir praktiškai iš karto sutiko man viską paaiškinti bei pasirinkti geriausias priemones. Pas mane taip pirkinių krepšyje atsirado specialios parafino voneles ir pats parafinas, taip pat kremai prieš ir po procedūros.

Žinoma, grįžusi pasiskaičiavau, kad galėjau ne būtinai čia viską pirkti ir leisti pinigus, tačiau kuo puikiausiai būtų tikęs ir visiškai kitoks pirkimas, tai yra, jeigu būčiau sutikusi tiesiog geranoriškai apdaryti kai kuriuos dalykus, ir jeigu būtų parafino proceduros daromos su kitokiomis priemonėmis, su labai profesionalia kosmetiką. Ją aš būčiau galėjusi lengvai ir greitai įsigyti internetinėje profesionalios kosmetikos parduotuvėje. Deja, tada dar nežinojau kokia yra parafino proceduros kaina, net nenutuokiau, kokias reikia priemones pirkti. Taigi viskas ir liko tik taip, kaip yra.

Pati procedūra

Žinoma, visos tikrosios linksmybės ir įdomybės prasidėjo sulig tada, kai aš jau nutariau, kad man reikalinga parafino procedūros kosmetika namuose, o aš jau nusiteikusi pasidaryti procedūrą. Supratau, kad pati procedūra nėra tokia jau įdomi – tai tiesiog tam tikra šilta vonelę, kurioje yra mirkomos rankos ir nagai, dėl to jie labai stiprėja. Tačiau aš mėgstu dalykams suteikti kažkokio žavesio, mėgstu kai viskas ima tarsi tapti kažkaip labiau paslaptinga, žavu, nauja. Dėl to pasistengiau,. kad parafino proceduros rankoms praeitų su papildomu žavesiu ir malonumu. Klausiate, kaip aš tai padariau? Atsakau, viskas labai paprasta, tereikia įdėti pakankamai fantazijos, meilės ir atsidavimo, ir kiekvienas kasdienis jūsų žingsnis atrodys kaip neprilygstamas ir nuostabus.

Taigi, visų pirma aš supratau, kad norėčiau dar daugiau malonaus kvapo, negu jo suteiks jau ir pati parafino proceduros eiga. Kur gauti to skanaus kvapo, kai nori kad parafino proceduros kaina neišliptų iš tų rėmų, kuriuos tu jau esi nubrėžusi prieš tai? Puikiai tinka smilkalai – jie tiesiog visada, beveik kasdien puikiai gelbėja mano situaciją ir suteikia pačias geriausias emocijas. Viskas vyksta taip, kad aš tiesiog uždegu kelis puikius smilkalus, o jie kvepia visoje erdvėje, skleisdami puikų levandų, vanilės ir cinamono kvapą.

Taip pat aš norėjau ramios ritualinės atmosferos, taigi uždegiau dar kelias žvakes ir įjungiau muziką. Manau, kad tokią savo sukurtos atmosferą gali užtikrinti tik parafino proceduros namuose, nes jeigu visa tai bandai daryti kažkokiame grožio salone, tada jau tenka taikytis prie to kito žmogaus norų ir reikia daryti viską taip, kaip numatyta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *