Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Padangos

Ką apie šeimininką sako padangos

Padangos

Padangos

Kartais atrodo, kad padangos yra gana universalus dalykas, ir pagal jas nevertėtų spręsti apie žmogų. Tačiau du gudruoliai iš Prancūzijos, Žakas ir Titas, sako, kad padangos aukstis, spalva, nutrynimas, rūšis ir daug kitų dalykų leidžia linksmai pažvelgti į automobilio šeimininkus ir pasakyti apie juos šiek tiek naujų dalykų. Siūlome susipažinti su tokia analize ir jums – tikėti nebūtina, bet paskaityti gal visai smagu. Pažiūrėkite, gal čia bus aprašytos ir jūsų padangos ir atrasite taip pat ir save.

Labai didelės

Kartais didelė padangos apkrova kliūva mažučiams ratukams, kai automobilis yra didelis ir sunkus. Tada logiška susirasti didesnius ratelius, juos įtaisyti į automobilį ir leistis į kelionę štai taip. Tačiau, ką reiškia, kai automobilis yra ne didelis, na o padangos įspūdingo dydžio, jog net atrodo, kad tarp jų ir tarp kėbulo nėra plyšio?

Tiesa sakant, tai nebūtinai reiškia automobilio pajėgumą atlikti kažkokius manevrus, kuriuos galėdavo atlikti džipai ar panašiai. Jeigu matote paprastą golfuką, kurį puošia ne mažos padangos automobiliams, o milžino akių dydžio ratai – kažkas negerai su vairuotojo pasitikėjimo jausmu. Gali būti, kad tokiais dideliais ratais vairuotojas ir automobilio savininkas tiesiog siekia patraukti į save dėmesį, gauti jo kuo daugiau ir sulaukti susižavėjimo šūksnių. Tokiu atveju, itin dideli ratai funkcionuoja kaip ir neproporcingai dideli vaikinų rankų bei pečių raumenys. Kai jaučiamas kažkoks nepilnavertiškumas, jis bandomas kompensuoti itin dideliais dydžiais matomose vietose. Žinoma, ne visada padangos labai didelės byloja apie tai – gal žmogus paprasčiausiai pirko automobilį, kuriame jau iškart buvo įtaisytos tokios gigantės.

Trūksta oro

Pasitaiko, kad kelyje tenka pamatyti automobilį „nuleistomis padangomis“. Tada aišku – žmogų ištiko problema, reikia skubėti, padėti, gal kviesti avarinę ar savo nuosavą pagalbos ranką bei kablį. Tačiau kartais galima pamatyti, kaip kažkur šalikelėse nuolat stovi automobilis, kurio apačioje – padangos be oro. Ar tai reiškia, kad žmogus nuolat važinėja itin pavojingomis sąlygomis? Ar tai reiškia, kad jis neturi, su kuo pripūsti? Nei viena, nei kita. Tai reiškia, jog čia stovi nenaudojamas ir seniai belankytas šeimininko automobilis. O šios padangos be oro byloja apie tai, jog netrukus mašina bus parduota. Tad jeigu vieną dieną jos toje pačioje vietoje neberasite, negalvokite, kad kažkas išvažiavo pasivažinėti – greičiausiai pagaliau atsirado pirkėjas, kuris ir pasisavino šią naują, o kažkam seną transporto priemonę.

Keistos

Būna taip, kad pamatysite automobilį su tokiomis mažomis padangėlėmis, tarsi tai būtų padangos dviraciams. Dažniausiai išvadų vienareikšmių padaryti negali. Niekada nežinai, kas sėdi už vairo automobilio, kurio šeimininkui kažkada teko užsisakyti keistos ir visiškai netinkančios padangos internete. Gali būti, kad šeimininkas ir vairuotojas – labai senas žmogus. Seni žmonės dažnai vadovaujasi principu, jog svarbiausia ne estetika, o funkcionalumas. Tad nieko keisto, jeigu pamatysite tokį neįprastą vaizdą.

Viskas gerai

Jeigu pamatysite tokį atvejį, kai viskas gerai, kai puikiai tinka padangos jums ir automobilio kėbulas – jūs tiesiog regite normalų žmogų su įprastais daiktais. Nesijaudinkite, galite tai visiškai normalu. Pasistenkite ir jūs padangas rinktis pagal tai, kad jos tiktų, kad tiesiog būtų gero dydžio. Taip pat nepamirškite, kad padangos montavimas visada turi būti atliekamas ir pagal tai, koks tuo metu yra metų laikas. Jeigu vasara, reikalingos vasarinės padangos. Jeigu žiema – žieminės. Stenkitės užtikrinti geriausias funkcijas.

Comments are closed.