Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Ratlankiai

Ratlankiai

Ratlankiai – automobilio dalis, ant kurios montuojamos automobilio padangos. Jo paskirtis yra laikyti automobilio padangą. Kai reikia išsirinkti tinkamus, informacijos apie ratlankius galima paieškoti daugiau ir sužinoti, kad jie skiriasi ne tik savo išvaizda, bet ir savybėmis.

Ratlankių tipai

Ratlankiai

Ratlankiai

Ratlankiai būna trijų tipų: štampuotieji plieniniai, lietiniai ir surenkamieji. Statistiškai šiuo metu labiausiai populiarūs yra būtent pirmojo tipo ratlankiai. Tačiau keliuose tikrai galime pastebėti automobilius, papuoštus puikiais lietais ratlankiais, dar vadinamais lengvojo lydinio ratlankiais. Šio tipo ratlankiai yra taip pat populiarūs.

Privalumai ir trūkumai

Lengvojo lydinio tipo ratlankių privalumai ir tie, kad važiuojant tokio tipo ratlankiais yra sutaupomas kuras, pagerėja automobilio dinamika, galima vežti daugia krovinių. Taip pat mažiau kaista automobilio stabdžių sistemos detalės. Vienintelis jų trūkumas yra didesnė jų kaina. Lieti ratlankiai visada maždaug du kartus brangesni už plieninius. Dar viena svarbi lietinio ratlankio savybė yra sandarumas.

Dar vienas šio tipo ratlankių savybė gali būti vertinama kaip privalumas yra tas, kad šio tipo ratlankiai, ypač kalti, stipresni už plieninius. Paradoksalu, tačiau nors jie ir stipresni, bet jų medžiaga, yra trapi. Po smūgio jie ne sulinksta, o įskyla. Plieninį diską beveik visada galima išlyginti, o nemažai pažeistas lengvojo lydinio ratlankis nebebūna tinkamas naudoti. Tai gali būti vertinama ir kaip trūkumas.

Ką reikia žinoti, renkantis ratlankius

Renkantis ratlankius, dažniausiai reikia žinoti ratlankių gabarito matmenis. Tačiau netgi ir žinant pakankamai informacijos, automobilių specialistų teigimu, derėtų pasikonsultuoti su prekiautojais.
Kur įsigyti ratlankius

Išsiaiškinę ir nusprendę, kokio tipo ratlankiais galėtume ir norėtume ,,aprengti” savo automobilį, galima pradėti paieškas – kur galima būtų ratlankius įsigyti. Ratlankius galima būtų įsigyti ir automobilinių prekių parduotuvėse, kur pagal reikalingus ratlankių išmatavimus parduotuvėje dirbantys konsultantai pasiūlys vieną ar kitą variantą. Taip pat jie gali pasiūlyti pavartyti ir specialius katalogus, kur galima būtų pasirinkti gražesnį ir akiai mielesnį lietą ratlankį.

Dalis vairuotojų puikiai nusimano ir žino, kokie ratlankiai jų automobiliui tiks labiausiai, todėl jie ieško prekybos vietų, kuriose parduodami ratlankiai pigiau. Gamintojų yra labai daug, dėl to gali skirtis ir ratlankių kaina. Galima paieškoti akcijų, skelbiančių ratlankiai akcija. Vienas vairuotojas džiaugėsi, kad jo svajonė papuošti naują automobilį lietais ratlankiais išsipildė ir jis rado juos automobilių prekių parduotuvėje skelbiančioje lieti ratlankiai akcija tik spalio 15-20 dienomis.

Ratlankiai internetu

Patogu ir paprasta ratlankių paieškoti tiesiog internete. Dažniausiai internetu įsigyti ratlankius yra tikrai pigiau nei parduotuvėje. Interneto paieškos lange galima nurodyti, kokių ratlankių ieškoma, pavyzdžiui jei domina skardiniai, tiesiog parašyti skardiniai ratlankiai internetu arba jei domina nauji, tuomet parašyti nauji ratlankiai internetu ir bus pasiūlyta tikrai nemaža pasirinkimo galimybė. Interneto svetainėse gausybė puslapių, skirtų automobilių prekėms, jų pardavimui bei įsigijimui. Ieškantiems kartu ir ratlankių, ir padangų galima įvesti raktažodžius ir naršyklėje atsiranda nuoroda autogidas ratlankiai padangos. Gyvenantiems kituose miestuose, pavyzdžiui uostamiestyje, galima paieškoti pagal užklausą ratlankiai klaipeda. Apsispręsti, kokiu būdu išsirinkti norimus ratlankius, gali padėti ir parduotuvėse dirbantys konsultantai.

Ratlankiai, kaip ir padangos bei šių dviejų komponentų derinys yra labai svarbi automobilio dalis, todėl saugumo dėlei verta rinktis atsakingai.

Comments are closed.