Nuostabios kelionės į Prancūziją

Prancūzija yra pati lankomiausia bei įspūdingiausia šalis visoje Europoje, tad nenuostabu jog ir kelionės į Prancūziją yra ypač įspūdingos ir mėgstamos turistų. Ji tokia populiari ne šiaip sau. Kelionės į Prancūziją yra labai populiarios, nes ši šalis turi viską, ko reikia geroms atostogoms ar pažintinei kelionei: puikius miestus, tokius kaip Paryžius ar Orleanas, nuostabius paplūdimius, gražią ir natūralią gamtą, tiek daug įvairių skulptūrų, kiek tikriausiai jokia valstybė neturi, bei didingą kalnyną. Argi reikia dar kažko, kad kelionės į Prancūziją būtų iš tiesų puikios?

Kelionės į Prancūziją yra nuostabios ne vien dėl to, jog ši šalis turi nuostabią aplinką, architektūrą bei praeitį, istorijos palikimus, tačiau ir dėl to, jog šios šalies kultūros lygis yra vienas aukščiausių ne tik Europoje, bet ir visame Pasaulyje, o maistas ir gėrimai yra žinomi visiems gurmanams, kaip vieni skaniausių ir labiausiai išpuoselėtų. Kelionės į Prancūziją metu ne tik mėgausitės nuostabiais vaizdais už lango, bet ir ragausite skaniausius patiekalus, o taip pat gersite seną, tikrą prancūzišką vyną, ar šampaną pagamintą visai čia pat, Prancūzijos provincijose. Jei esate drąsus, galėsite išmėginti tokius delikatesus kaip varlės kojos, ar virtos sraigės.

Nuostabiausia, kad savo kelionės į Prancūziją metu galėsite pažinti ne tik tai Prancūzijos, bet ir kitų valstybių kultūras. Turiu galvoje Belgijos bei Olandijos kultūras, kurių pėdsakų ypač gausu vakarinėje Prancūzijos dalyje. Keliauti galite nepriklausomai nuo šeimyninės ar socialinės padėties. Kelionės į Prancūziją yra nebrangios, ir tai tikrai nėra ta šalis, į kurią negalėtumėte nusivežti savo atžalų, ar pagyvenusių tėvų. Ji taip pat labai “Draugiška” gyvūnams, ypač šunims bei katėms, kuriuos patys prancūzai labai myli ir dažnai priskiria juos kaip savo šeimos narius.

Kelionės į Prancūziją yra labai dinamiškos, jose sau įdomių dalykų ras kiekvienas, ir jaunas ir senas. Šios įdomybės varijuoja nuo gamtos paminklų, įspūdingų vaizdinių ir gražių peizažų iki miestų linksmybių, architektūrinių įžymybių, nuostabaus naktinio gyvenimo. Didžiausia problema kuri gali iškilti kelionės į Prancūziją metu yra tai, kaip suspėti apžiūrėti visus jus dominančius dalykus per trumpą kelionės laiką. Tai yra iš tiesų sudėtinga, nes pažiūrėti tikrai yra į ką. Dėl to, geriausiai yra susidaryti kelionės planą, viską tiksliai susirašyti ir paskirti kiek kam laiko ketinate skirti. Tokiu būdu suspėsite aplankyti viską kas jus domina ir neteks graužtis nagų grįžus namo iš kelionės į Prancūziją.
http://www.youtube.com/watch?v=bZprZFvPkiE

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *