Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Nemokami skelbimai

Pigi ir greita alternatyva

Nemokami skelbimai

Nemokami skelbimai

Galbūt retas kuris pats yra išbandęs, bet tikriausiai dauguma tikrai matę įvairiuose filmuose ar skaitę knygose apie tai, kaip veikia telegrafas – senovinis aparatas, kuriuo būdavo perduodami trumpi skelbimai ir pranešimai. Dažniausiai visos šios procedūros metu kainuodavo praktiškai ne tik kiekvienas žodis, bet ir kiekvienas skelbimo ženklas. Šiandien mes turime geresnę informacijos paskelbimo ir perdavimo alternatyvą, tai – nemokami skelbimai, publikuojami laikraščiuose ir internete. Juose paprastai net jei ženklai ir yra skaičiuojami, tai tik tam, kad skelbimai nebūtų rašomi kaip romanai, o ne tam, kad tektų mokėti už žodžius ar raidžių skaičių.

Nemokami skelbimai gali būti rašomi pačiomis įvairiausiomis progomis. Pavyzdžiui, jeigu jaučiatės vienišas ir norite susipažinti su panašiai mąstančiais žmonėmis, o galbūt netgi susirasti ilgai lauktą antrąją pusę, jums reikalingi nemokami skelbimai draugas lt portale. Tereikia ten užsukus susikurti savo anketą, užpildyti ją išsamia informacija ir palikti žinutę, kad ieškote kokio nors žmogaus. Visa kita, kaip sakoma, likimo rankose. Žinoma, likimą kartais galima koreguoti ir tuo, kaip dažnai draugas.lt sistemoje bus matomi jūsų palikti skelbimai.

Paieškos, kurias leidžia nemokami skelbimai, gali būti ir visiškai kitokios. Pavyzdžiui, jos gali būti aktualios, norint susikurti sėkmingą karjerą arba, priešingai, iš darbdavių pusės, norint rasti patį geriausią ir tinkamiausią konkrečiai darbo vietai žmogų. Tam reikalingiausi nemokami skelbimai darbdaviams, kuriuose galima talpinti informaciją apie tai, kokios profesijos žmogus reikalingas, kokia darbo vieta atsilaisvino ar yra naujai sukurta. Arba gali būti tiesiog paliekami nemokami skelbimai google platformoje, paprasčiausiai informuojantys jų skaitytojus apie jūsų įmonę arba, jei esate žmogus, ieškantis šaunaus darbo pagal profesiją, – apie jūsų sugebėjimus. Tokio skelbimo pavyzdys galėtų būti toks: „Filologas su keturių metų patirtimi ieško papildomo darbo. Rašau, redaguoju, taisau korektūrą, rašto darbų stilių.“ Tokie nemokami naudą galbūt neša ne iš karto, tačiau jie juk nieko nekainuoja, o, galiausiai, niekam dėl to, kad jie patalpinti internete ar kur nors laikraštyje, ir, kaip sakoma, nekliūna. Galima juos pavadinti „uždelsto veikimo bombomis“ – kas žino, galbūt potencialus darbdavys netyčia tokį skelbimą pamatys, tąkart jo neįsidėmės, tačiau pasiliks kontaktus, o vėliau, kai jam prireiks būtent tokių paslaugų, susisieks su jumis.

Ieškoti per skelbimus galima ne tik žmonių, bet ir gyvūnų – tam parankūs nemokami skelbimai apie gyvūnus. Kad ir kokia situacija besusiklostytų, jūs bet kada galėsite greitai įkelti savo skelbimą specialiuose skelbimų puslapiuose arba gyvūnų globos draugijų internetinėse svetainėse. Jei dingo jūsų šunelis, o galbūt tiesiog norite įsigyti katę arba, priešingai, kam nors padovanoti jūrų kiaulytę – su viskuo susitvarkyti padės nemokami skelbimėliai.

Geriausia tai, kad skelbimus galima talpinti kur tik norime patys. Tai reiškia, kad jie gali būti patalpinti ir bet kokioje skelbimų svetainėje ar bet kokiame tokią galimybę suteikiančiame leidinyje (pavyzdžiui, nemokami skelbimai lietuvos rytas), o kartais net ir prekybos centre (nemokami skelbimai ozas). Ir taip pat juos įkelti galima iš bet kurios pasaulio vietos, kurioje tik esate: galios įkelti nemokami skelbimai birzuose, o taip pat ir nemokami skelbimai airijoje.

Taigi, rašant skelbimus nereikia sukti, kaip senovėje, galvos ne tik dėl ženklų skaičiaus juose, jų kainos, bet ir dėl to, kur juos patalpinti. Visos aplinkybės šiandien yra žymiai lengvesnės. Būtent dėl to nemokami skelbimai yra pigi ir žymiai greitesnė alternatyva informacijai paskelbti už daugelį kitų būdų.

Comments are closed.