Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Nemokami skelbimai

Darbo paieškos

Prisiminus laikus, kai darbo paieškos būdavo kiekvieno ryto kasdienybė, nemokami skelbimai tuo metu buvo labai svarbūs. Kiekvienas rytas panašus – prabundi, ir ieškai darbo internete. Kadangi skelbimai laikraščiuose gana sudėtinga (kažkas jau visada būna atsikėlęs anksčiau, nuėjęs į kioską ir ten nusipirkęs laikraštį), tai internete jie nemokamai sudėti teikia daugiau vilčių pagaliau gauti darbą.

Kas jo ieško labiausiai

Nemokami skelbimai

Nemokami skelbimai

Apskritai, ketinu papasakoti, kaip man sekasi tai daryti ir ieškoti darbo. Tačiau pirmiausia užbėgsiu šiek tiek įvykiams už akių. Tada, kai nemokami skelbimai man padėdavo kasryt neprarasti vilties ir ieškoti vis toliau ir toliau, tada tikrai net negalvojau, jog galbūt esu vienas iš daugybės žmonių, kurie taip pat šiuo metu ieško adatos šieno kupetoje. Buvau studentė, dar nelabai turinti patirties, ir tie skelbimai buvo pirmieji mano gyvenime. O, kad būčiau nutuokusi, kiek dar daug žmonių, kuriuos nemokami darbai nedomina, o norėjo bent kiek užsidirbti, ieškodavo. Pasirodo, aš buvau ne vienintelė. Pasirodo, buvo dar – visa galybė jaunimo, taip pat desperatiškai bandančio susirasti darbą.

Iš kur tai sužinojau? Ogi tada, kai vėliau pradėjau dirbti viename iš savo darbų, kur buvau ne tik pasiuntinukas, bet ir tikrindavau elektroninį paštą, atrašydavau į korespondenciją, ten taip pat buvo įdėti nemokami skelbimai. Mūsų kompanija, kuri ganėtinai išnaudodavo žmones, ir toliau kvietė jaunimą jungtis prie šaunios ir linksmos komandos, kvietė dirbti čia, tapti kažkuo, būti kažkuo, dirbti ir džiaugtis. Buvo kviečiami ir darbuotojai, ir praktikantai, nemokami skelbimai stovėjo įvairiuose skelbimų ir darbo paieškų tinklapiuose.

Kiekvieną dieną aš iš pašto ištrindavau dešimtis kandidatūrų ir kokią vieną pasižymėdavau kaip tokią, prie kurios galbūt dar sugrįšiu. Tie nemokami skelbimai olx traukte traukė žmones, atrodė, visiems reikėjo darbo. Įdomu tai, kad skelbikas visada tikisi surasti kvalifikuotus ir patikimus žmones, tačiau deja, realybė tokia, kad į jo kvietimą atsiliepia patys įvairiausi, ir, toli gražu, nebūtinai tik tokie, kokių jam pačiam norėtųsi. Taigi – ištisas kolonas, gvardijas ir minias studentų, dar tik bepradedančių savo gyvenimą, masino ir viliojo nemokami skelbimai Kaune ir visoje Lietuvoje. Beveik visi laiškai buvo vienodi, su sakiniais „esu komunikabilus, darbštus ir labai perspektyvus“, juose negalėjai rasti nieko įdomaus, nieko originalaus. Tada mąsčiau – kaip man patiko, kad tada nemokami skelbimai Lietuvoje man buvo dėkingi, ir aš kažkodėl gavau pati darbą, rašydama į įvairias vietas.

Mano atvejis

Mane pačią labiausiai viliojo tie nemokami skelbimai internete, kurie žadėjo galimybes, leidžiančias derinti darbą su studijomis. Deja, kartais nemokami darbo skelbimai sako viena, o susitikimas su darbdaviu ar personalo atranką vykdančiu žmogumi – visai ką kita. Taigi, sužinodavau, kad „lankstus darbo grafikas“ reiškia tai, jog kartais šeštadieniais reikės dirbti, o kartais visas savaitgalis bus laisvas ir pan. Kai kurie nemokami skelbimai Telsiuose leisdavo išeiti į paskaitas kelis kartus per savaitę. Tačiau kelis kartus per savaitę reiškė tai, kad negalėsiu eiti į daugumą paskaitų.

Galų gale,supratau, kad man reikalingi tokie skelbiu variantai, kurie siūlo tik labai nedidelį krūvį, pusę dienos ar dar mažiau – tai jau tikrai pavyktų suderinti su studijomis. Galų gale ir pavyko, todėl dabar dirbu tik pusę dienos. Žinoma, kartais grafikas vis tiek yra toks, kad dar geriau būtų pasėdėti universitete, tačiau jau tiksi laikrodis ir reikia lėkti.

Comments are closed.