Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Neigiama informacija – paskolos nesuteikimo priežastis

Greitos paskolos internetu

Dauguma kreditorių akylai stebi ir vertina klientų mokumo situaciją, tikėdamiesi didžiausio pelno mažiausiomis sąnaudomis. Jeigu paskolos internetu priežastimi tampa bloga informacija internetu, būtina susimąstyti, ar socialiniuose tinkluose paskelbta informacija nekenkia ir kitoms gyvenimo sritims.  Gudrūs kreditoriai, pasitelkdami internetą ir išpopuliarėjusias socialines svetaines, vertina kiekvieną klientą, rinkdama visą su juo susijusią informaciją. Netgi neigiamą įtaką paskolos gavimui gali padaryti draugai, kurie yra prasiskolinę arba nedirbantys. Nors tai skamba juokingai, tačiau šiuolaikiniai metodai pasiteisina.

Atlikta bankų darbuotojų, susijusių su greitos paskolos suteikimu, apklausa atskleidė faktus, kurie patvirtina tą faktą, jog klientai suvokia, kas yra patikimas ir lojalus klientas ir stengiasi tokiais išlikti. Jų teigimu, pasitelkiant internetą galima įvertinti kliento patikimumą, remiantis jo veiklos socialiniuose tinkluose rodiklius. Jeigu klientas nuolat bendrauja su jau esamais skolininkais, paskolos tokiam klientui greičiausiai bus nesuteikiamos. Paskolų teikėjų nuolat stebimos klientų pajamos nėra vienintelis rodiklis, kuris parodo jų patikimumą. Neretai vertinami ir kitos vartojimo paskolos vykdymo istorija bei savalaikis įmokų atlikimas. Savaime suprantama, kad rasti gerą klientą yra sudėtinga, todėl paskola internetu negali būti suteikiama kiekvienam jos pageidaujančiam, tačiau neatitinkančiam kriterijų.

Viena vokietijos įmonė, pasitelkusi interaktyvias mokumo vertinimo priemones, gali nustatyti ar jūsų draugai socialiniuose tinkluose laiku moka suteiktos paskolos įmokas. Įvertinimas atliekamas ir pagal asmenų veiklą internetinėse parduotuvėse. Pagrindinė ir lengviausiai surenkama informacija, kurią galima aptikti internete, yra paieškos sistemų pateikiama informacija. Kreditingumo vertinimas gali būti lemiamas, jeigu nustatoma, kad klientas greitu metu bus atleistas iš darbo. Paskolos bedarbiams nėra propaguojamos nei vienos kredito įstaigos, kadangi nemokūs klientai sukelia didelius rūpesčius ne tik nesusigrąžinant paskolintų pinigų, tačiau ir sudėtingėjant juos surasti. Paskolos suteikimas nemokiam klientui gali reikšti tik vieną – sulėtėję pinigų srautai ir papildomos investicijos. Neatgaudamas paskolintų pinigų paskolos teikėjas yra priverstas investuoti papildomus pinigus į skolos išieškojimą, todėl iš tikėto uždarbio patiriami tik nuostoliai, kurie nebus padengti. Paskolų priežiūros tarnybos yra nustačiusios reikalavimus, kuriais remiantis klientas negali būti baudžiamas už jo nemokumą, todėl už vėluojamą padengti paskolą klientui gali būti skirtos tik tokie delspinigiai, kurie kompensuotų kreditoriaus patirtus nuostolius siekiant išsiieškoti paskolintas lėšas.

Neigiama greitos paskolos informacija ir kiti mokumą lemiantys veiksniai gali turėti blogą įtaką klientui, ketinančiam pasiskolinti papildomus kelis šimtus litų. Todėl nepatikimi draugai socialiniuose tinkluose ir bloga informacija paieškos sistemose gali lemti kreditoriaus atsisakymą išduoti paskolą nedirbantiems.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *