Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Naujienlaiškių siuntimas

Reklamuokite įmonę elektroniniu paštu

Naujienlaiškių siuntimas

Naujienlaiškių siuntimas

Jei neseniai įkūrėte savo verslą ar norite plėsti jau kelis metus gyvuojantį, tai turite pasirūpinti tinkama įmonės reklama. Yra galimybė viešinti savo veiklą ne tik televizijoje, radijuje, spaudoje, bet ir internetinėje erdvėje. Vienas iš virtualių reklamos būdų – naujienlaiškių siuntimas.

Reklamos būdai

Ne paslaptis, kad reklama (nesvarbu, kokiais būdais ji viešinama) – nepigi paslauga. Turite sudaryti įmonės viešinimo strategiją, kad ji būtų efektyvi ir ne pernelyg brangi. Jei esate smulkiojo verslo savininkas, tai pagalvokite, ar Jums verta mokėti didžiulius pinigus televizijos ir radijo reklamai, galbūt užtektų savo veiklą viešinti skelbimuose. Šiais laikais tik vyresni žmonės renkasi spausdintus laikraščius, todėl juose skelbti informaciją apie įmonę nėra labai veiksminga. Geriau talpinti skelbimus mokamuose ir nemokamuose skelbimų portaluose. Abejojate tokio pobūdžio reklama? Tai galite patikrinti, nes matysite, kiek lankytojų kas dieną peržiūri Jūsų skelbimą, ar po jo paviešinimo atsirado daugiau naujų klientų. Vis dėlto yra veiksmingesnių viešinimo būdų.

Nebrangus elektroninis marketingas

Norite neišleisti didelės pinigų sumos įmonei viešinti? Tuomet Jus turėtų sudominti naujienlaiškių siuntimas, nes tai efektyvus ir nebrangus būdas padidinti klientų skaičių, išlaikyti esamus pirkėjus. Sumokėsite vos kelis šimtus litų per metus (sumą gali nulemti adresatų skaičius) ir džiaugsitės nepriekaištinga naujienlaiškių išvaizda. Be to jų siuntimas yra nesudėtingas, todėl nereikia jokių programavimo žinių – taip padaryta dėl to, kad dažniausiai sistema naudojasi rinkodaros specialistai. Svarbu tai, kad užsisakę tinkamą naujienlaiškių kūrimo ir siuntimo sistemą galėsite būti ramūs, kad laiško turinys ir vaizdas visuose elektroniniuose paštuose rodomas vienodai, niekas neišsikraipys. Patogus ir pats siuntimas, nes vienu metu laiškai išsiunčiami daugybei adresatų, jau nebeegzistuojantys el. pašto adresai savaime ištrinami, o esami lengvai grupuojami.

Galimybė pasitikrinti veiksmingumą

Turėtumėte žinoti, kad naujienlaiskiu kurimas ir naujienlaiškių siuntimas gali būti išbandomi nemokamai, nustatytas tam tikras bandomasis laikotarpis, po kurio nusprendžiate, ar užsisakysite laiškų siuntimo sistemą. Be to, teikiamos ataskaitos, padėsiančios įvertinti, kiek nemokamas naujienlaiškių siuntimas buvo efektyvus. Vis dėlto mėnesio gali neužtekti, kad išsiaiškintumėte veiksmingumą. Bent matysite, kiek gavėjų perskaitė laišką, kokias nuorodas jie spaudė naujienlaiškyje ir pan.

Būkite taktiški

Nesiųskite elektroninių laiškų su informacija apie Jūsų siūlomas prekes ar paslaugas bet kokiems adresatams. Svarbu, kad jie būtų suinteresuoti asmenys. Jei Jūsų internetinėje svetainėje ar paprastoje parduotuvėje pirkėjas užpildė tam tikrą anketą, nurodė savo duomenis, atsižvelkite į juos. Turėtumėte klientus suskirstyti į tam tikras grupes pagal tai, kas jiems aktualu – tai padaryti itin paprasta su naujienlaiškio kūrimo sistema. Geriausia, kai patys klientai užsisako, kad nori nuolat gauti naujienas, nes tada nekils jokių nesusipratimų. Gali būti, kad klientas atsisakys gauti informaciją elektroniniu paštu, tokiu atveju būtina gerbti jo nuomonę. Jei jis bus pasipiktinęs, kad nepaisote jo norų, tai tikrai iš Jūsų nieko nepirks.

Paieška internete

Informacijos apie naujienlaiškius, jų siuntimą ir kūrimą galite rasti internete. Paieškos sistemoje įveskite naujienlaiškių siuntimas kaina ar kitus dominančius raktažodžius. Aptiksite ne tik sistemų, skirtų naujienoms siųsti el. paštu, bet ir įvairių patariamųjų straipsnių. Internetu galite ir užsisakyti pasirinktos įstaigos naujienas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad naujienlaiškiai yra populiari ir pigi verslo viešinimo priemonė, todėl ja nesinaudojantiems reikėtų tai apsvarstyti. Tad naujienlaiškių siuntimas – puikus būdas reklamuoti savo įmonę. Nebrangiai ir veiksmingai didinkite savo klientų skaičių ir pardavimo apyvartą.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *