Naktinukai

Naktinukai skirtingoms moterims

Naktinukai – vienoms moterims eilinis rūbelis nakčiai, kitoms prabangos, seksualumo išraiška… Šiomis dienomis vilkėti naktinukus – vienas malonumas. Jie siuvami iš minkštų, elastingų, puikiai priglundančių, švelnių audinių, kartais net siūlėmis į gerąją pusę, vien dėl to, kad jūsų poilsis būtų ramus ir pilnavertiškas. Rodos, šiandien niekam nekyla abejonių dėl naktinukų praktiškumo ir jaukumo, miegant su jais. Tačiau kai pasirinkimas toks didelis, sunku apsispręsti, kokie naktinukai tinkami kiekvieno moters etapo metu, kur ieškoti aukščiausios kokybės, geriausios kainos ar išskirtinių modelių?

Nuo gimimo…

Naktinukai
Naktinukai

Švelnios pižamytės saugo mūsų miegą nuo pat gimimo. Kūdikiai vilki vientiso tipo pižamas, o suaugusiųjų dažniausiai susideda iš dviejų dalių: apatinė – kelnės arba šortai, viršutinė – bliuzelė trumpomis arba ilgomis rankovėmis. Prasidėjus  paauglystei ir vėliau, merginų akys vis labiau krypsta į parduotuvių lentynas, kur parduodami  seksualus naktinukai: ryškiaspalviai, įmantraus pasiuvimo, tokie gundantys, kad vyrukų akys lipte priliptų… Po audringų metų apatinis trikotazas moterim vėl tampa geros savijautos atributu, kada praktiškumas nugali grožį. Susilaukusios mažylių mamytės pradeda dairytis, kur parduodami naktinukai maitinancioms. Mat šio tipo naktinukai siuvami iš natūralių medžiagų, patogūs maitinti kūdikiui naktį dėl naktinukuose esančių specialių klosčių, pritaikytų raištelių ar užtrauktukų. Vyresnio amžiaus moterims pasirinkimas taip pat gausus. Tikrai rasite patogių, judesių nevaržančių naktinių iš įvairiausių pluoštų: nuo įprastos medvilnės, populiarėjančio bambuko iki švelnios merino vilnos.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis naktinius?

Kadangi pasiūla išties milžiniška, vadovaukitės šiais paprastais patarimais, kad išsirinktumėte jums tinkamiausius naktinius.

  • Kad sutaupytumėte laiko, rinkitės jums skirtą naktinių kategoriją, pavyzdžiui naktinukai apkunioms, nėščioms, maitinančioms ir pan.
  • Naktinukai moterims siuvami iš įvairiausių medžiagų, tad iš anksto apsispręskite, kokių ieškote, pvz. medvilninių, šilkinių ar pan. Kad miegas būtų komfortiškas, rinkitės kuo natūralesnius audinius.
  • Kam teikiate pirmenybę: grožiui ar patogumui? Jeigu jus domina stilingi naktinukai, ieškokite naujausių kolekcijų, garsių dizainerių ar mados namų ženklinamų naktinių rūbelių.
  • Naktinukų pasiuvimo modelių yra įvairiausių. Jūs puikiai pažįstate save, tad rinkitės spalvas ir sukirpimą tokius, kurie jums asmeniškai tiktų geriausiai, o ne ant manekenių atrodytų gražiausiai.

Tai tik keletas pasirinkimo gairių, tačiau vadovaujantis jomis, naktinukus išsirinksite greičiau ir atitinkančius individualius poreikius.

Kur įsigyti?

Naktinukai parduodami virtualiose ir realiose parduotuvėse, turguose, padėvėtų rūbų prekybos vietose… Svarbu, kokiais kriterijais vadovaujantis, pirksite naktinukus. Jeigu ieškote, kur naktinukai pigiau, sekite išpardavimus, dairykitės užrašų naktinukai akcija, paklausinėkite draugių bei kolegių, gal kuriame nors prekybos centre naktinukams taikomos nuolaidos. Užimtos ir nuolat skubančios moterys žino, kad naktinukai internetu – paprastesnis sprendimas. Tereikia skirti vos kelias minutes, kad užsisakytumėte norimus naktinukus ir po kelių dienų jie būtų pristatomi tiesiai į namus. Tokiu būdu išvengiama įkyrių pardavėjų, didelių antkainių bei kitų moterų veriančių žvilgsnių.

Parodyk naktinukus, pasakysiu, kokia esi!

Naktinukai suteikia ne tik jaukų pojūtį miegant, jie taip pat užtikrina pasitikėjimą savimi. Naktinukų savininkės gali būti nuspėjamos pagal tai, kokius naktinius vilki. Santūrios, konservatyvios moterys renkasi medvilninius tradicinius naktinius, vilioklės – gundančius naktinius drabužėlius, o aistruolės vertina raudonos spalvos, lengvai prigludusius naktinukus. Jeigu daugiau pasidomėsite, rasite informacijos, kokie naktinukai tinka pagal horoskopo ženklą ar gimimo metus. Naktinius rinkitės atidžiai, kad apie jus būtų galima pasakyti tik tiesą ir nereikėtų apsimetinėti tuo, kuo iš tikrųjų neesate.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *