Naktiniai

Kiekvienai moteriai svarbu jaustis gražiai – tam įtakos neturi net paros laikas: ar diena, ar naktis, moteris nori jaustis pati patraukliausia. Dieną veido bruožus galima ryškinti makiažu, o tamsiu paros metu žavesio suteiks naktiniai. Iš tiesų kartais nepelnytai nuvertiname tą švelnų ir elegantišką drabužėlį, kurį paprastai matome tik pačios ir mūsų artimiausieji, su kuriais dalinamės vienais namais, vienu kambariu ar viena lova. Moteriski naktiniai (stilingai.lt) – malonus šilko prisilietimas prie kūno, gelbstinti šiluma vėsėjančiomis rudens naktimis, sodrūs vakaro atspalvių atspindžiai, intriguojančios paslapties kūrėjai – čia dar tik maža dalis epitetų, kuriais gali būti garbinami naktiniai. Nesvarbu, ar ilgi, ar trumpi, šilkiniai, medvilniniai, gėlėti, taškuoti, rožinai, vyšniniai, juodi, su nėrinukais ar be jų – naktiniai kiekvieną moterį padaro princese, tampa jos mažyte pasakų princesės puošniausia suknele.

Naktiniai
Naktiniai

Ganėtinai įprasta į guolį ruoštis apsivilkus lengvą mažytę suknelę, tačiau vyrai sako, kad gražiausia moteris tuomet, kai ją puošia naktiniai marškiniai – truputį per dideli, netvarkingai susagstyti, iškvepinti vyriškais kvepalais. Moterys sako, kad didžiausi džentelmenai yra tie, kurie paprašius apdaro nakčiai pasiūlo ne nudrengtus sportinius marškinėlius, o savo kvepiančius marškinius, kuriuose gali paskęsti ir jaukiai nugrimzti į sapnus. Naktiniai ilgomis rankovemis taip pat gali tapti puikios nakties inscenizacijos pradžia – gal ne visada pagalvojame, kad rūbas su savimi atsineša ir vaidmenį, ir charakterį. Vieną vakarą moteriski naktiniai gali paversti tave Pelene, o kitą – princese iš mėgstamiausios vaikystės pasakos; gali vaidinti išblyškusią psichinės sveikatos centro pacientę gundančiomis lūpomis, o po valandos virsti valiūkišku lengvabūdžiu vaiduokliu. Nors įprasta manyti, kad naktiniai būtinai yra suknelė, tačiau nereikėtų pamiršti, kad jie gali būti sudaryti iš palaidinės ir sijonėlio ar šortukų, būti ne tik skirtingų spalvų, bet ir ilgio, suponuoti skirtingą nuotaiką ir tapti gero bei kokybiško miego garantu.

Kai jau išsiaiškinome naktinių vaidmens svarbą, kiekviena sau galime užduoti retorinį klausimą – kaip dažnai randame laiko užsukti į apatinio trikotažo parduotuvę? Ar nepagailime pinigų ir neaukojame kokybės geros kainos vardan? Turbūt metas prisipažinti, kad ieškome, kur naktinukai pigiau, galbūt netgi atsargiai matuojamės juos dėvėtų rūbų parduotuvėse ar kaimo turgeliuose manydamos, kad sutaupydamos neapsigausime. Juk dažna moteris mėgaujasi išdidžiai tardama, kad rado optimalų variantą – gražius, patogius, tinkančius, „kaip man siūtus“ ir nebrangius naktinius. Juk kiekvienai malonu demonstruoti draugėms savo naujausią ir, žinoma, tobuliausią pirkinį, o tada pasakyti, kad čia ne naktinukai su akcija, o po ilgo ir kruopštaus ieškojimo atėjęs pelnytas rezultatas, ir pašnibždėti, kad gali pasidalinti kontaktais.

Dar iki galo neišnaudojama prekybos oazė – elektroninės parduotuvės ir prekių įsigijimas niekur neišeinant iš namų. Naktiniai internetu galbūt ir skamba keistai, šiek tiek nepatikimai, tačiau gali tapti įpročiu, kurio sunku atsikratyti. Viskas gerokai paprasčiau, negu atrodo, prekių nuotraukos pateikiamos įvairiais rakursais, spalvinė gama nurodoma prie gaminio, o vienu pelės paspaudimu gali peržiūrėti, kaip atrodo raudoni, o kaip kreminiai naktiniai. Turbūt vienintelis jauduliukas – tinkamas dydis. Naktinukai merginoms neturėtų būti per dideli, o pernelyg aptempti – taip pat ne pati geriausia išeitis. Svarbu, kad miegoti būtų patogu, o judesiai nebūtų varžomi. Patarimas, jeigu nežinai, kelinto dydžio rūbai tau tinkamiausi – centimetru pakartotinai išsimatuoti apimtis. Dažnai be standartinių S, M ar L dydžių nurodoma ir pečių linijos, liemens ir klubų apimtis. Šitaip tikrai neapsigausi ir nereikės galvoti, kurie naktinukai nestukems, o kurie tiks tau. Juk tik tada būsi nakties karalienė!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *