Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Maxima savaitgalio akcija

Pigu – perku?

Maxima savaitgalio akcija

Maxima savaitgalio akcija

Nors ekonomikos sunkmetis ir paplonino pinigines, vis dėlto žmonės nesiliauja pirkti. Į tai atsižvelgdami prekybininkai skelbia įvairias nuolaidas. Pavyzdžiui, kiekvieną savaitgalį skelbiama maxima savaitgalio akcija. Jos metu penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį kai kuriems pirkiniams taikoma tam tikra nuolaida. Prekės, kurios turi nuolaidą, be abejo, parduodamos pigiau nei įprastai. Tai skatina žmones pirkti. Įvairūs pirkiniai, kurie kainavo daugiau, per akcija tapo įperkami didesnei daugumui pirkėjų. Žmonės perka viską – pradedant maisto prekėmis ir baigiant namų apyvokos daiktais. Todėl vienas didžiausių prekybos tinklų maxima pasirūpina savo klientais ir kiekvieną savaitgalį bei kiekvieną savaitę skelbia įvairias akcijas vis kitos rūšies pirkiniams. Kiekvieno savaitgalio akcinės prekės yra skirtingos. Todėl vieną savaitgalį pigiau galima įsigyti vienokių pirkinių, o kitą – jau kitokių. Kada ir ką žmonės labiausiai perka, kokioms prekėms dažniausiai daromos nuolaidos, skaitykite toliau.

Šiltasis metų laikas

Akcinės prekės kur kas labiau patraukia pirkėjo dėmesį, nes jos yra pigesnės. Prekybos tinklas maxima į tai atkreipia dėmesį ir pigesnes akcines prekes netgi išskiria. Prie jų dažnai būna prikabintos ryškios kortelės, skelbiančios apie tam tikros prekių grupės akcija. Prekybininkai, atsižvelgdami į tai, kokios prekės yra paklausiausios tam tikru metų laiku, daro ir atitinkamas nuolaidas. Vasarą dažniau skelbiama maxima savaitgalio akcija šašlykams, ledams, vaisvandeniams, alui, paplūdimio prekėms, plaukimo reikmėms, vienkartiniams indams ir kitiems pirkiniams. Pavyzdžiui, maxima savaitgalio akcija liepos 20-22 dienomis gali būti šašlykams, alui, vienkartiniams indams, lauko kėdėms, žvakėms nuo uodų ir panašiai. Kadangi tai yra šiltasis metų laikas, minėtos prekės yra itin gausiai perkamos. Darydami joms nuolaidas prekybininkai pritraukia dar didesnį pirkėjų srautą. Skelbiama maxima savaitgalio akcija liepos 22-24 dienomis gali būti ir ledams, ir skrybėlėms, ir lauko kepsniams, ir vaisvandeniams. Akivaizdu, jog šiltuoju metų laiku yra paklausios vienos prekės, o besikeičiant orams kinta ir paklausa, todėl prekybininkai nuolaidas daro vėl kitiems pirkiniams. 

Šaltasis metų laikas

Visai kitokia jau bus maxima savaitgalio akcija lapkričio 18 20 dienomis. Ji tikrai nebus daroma šašlykams ar žvakėms nuo uodų. Tuo metu šie produktai nėra tokie paklausūs, jie perkami rečiau, todėl daryti jiems nuolaidos netgi nėra verta. Žiemą, rudenį, ankstyvą pavasarį paklausūs gali būti lauko darbų įrankiai, tokie kaip sniego kastuvas, grėbliukas lapams grėbti. Taip pat pakalusios prekės tokiu metų laiku yra skėčiai, botai, arbatos, imbieriniai sausainiai ir panašiai. Artėjant šv. Kalėdoms maxima savaitgalio akcija gali būti skelbiama įvairioms girliandoms, kalėdinėms dekoracijoms, eglutės žaisliukams, saldainiams ir kitiems pirkiniams. Netgi maxima savaitgalio akcija lapkricio 18–20 dienomis jau gali būti skelbiama artėjančių švenčių atributams. Taip pat tokiu metu gali būti skelbiamas kapų žvakių išpardavimas, kadangi neseniai praėjo Vėlinės. Jeigu artėja Velykos, maxima savaitgalio akcija kovo 25-27 dienomis gali būti skelbiama kiaušiniams, saldainiams, žvakėms, tortams ir įvairiai velykiniai atributikai.

Kasdienos prekės

Tačiau nepaisant švenčių yra ir tokių prekių, kurios mums reikalingos kasdien. Tai ir duona, ir dešra, ir skalbimo milteliai, ir šampūnai, ir kitos įvairios prekės, kasdien reikalingos buityje. Todėl joms kas kiek laiko skelbiamos savaitgalio arba savaitės akcijos. Vieną kartą tai gali būti akcija konkrečios firmos kosmetikai ar higienos prekėms, tam tikriems maisto produktams. Gali būti skelbiama, pavyzdžiui, maxima savaitgalio akcija kovo 7–9 dienomis. Tarp akcinių kasdien reikalingų produktų bei gaminių nuolaida gali būti daroma ir gėlėms, tortams, kavai, šampanui, kadangi kovo 8-ąją yra minima Tarptautinė moters diena. Artėjant šventėms ar vasarą kartais netgi yra leidžiami specialūs leidiniai, kuriuose skelbiamos tik su tam tikromis šventėmis ar vasara susijusių prekių nuolaidos. Įprastinėms kasdien reikalingoms prekėms skelbiama ir kassavaitinė maxima savaitgalio akcija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *