Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Manikiūras

Gražios rankos, neišėjus iš namų

Manikiūras

Manikiūras

Moterys yra linkusios nuolat puoštis ir dailiai atrodyti. Joms patinka save lepinti ir prižiūrėti. Tam nuolat reikalingas naujas garderobas, daili šukuosena, manikiūras ir pedikiūras, makiažas ir kitos moteriškos gudrybės. Senokai sklando nusistovėjusi legenda, kad moterys, susipažinusios su nauju vyriškiu, pirmiausia žiūri į jo rankas ir batus. Ji tikrina, ar naujas nepažįstamasis yra susitvarkęs ir prižiūri save. Tai nereiškia, kad vyrams manikiūras turi būti toks pat reikšmingas kaip moterims, tačiau dailiosios lyties atstovės nori, kad vyrai visada būtų tvarkingi ir gražūs. Dar viena tiesa yra tokia, kad daugelis moterų vengia per daug prisižiūrinčių vyrų, jų kraujyje įaugę tai, kad jos yra dailiosios lyties atstovės ir nuolat turi būti dailios. Todėl net ir tokios smulkmenos kaip manikiuras moterims yra labai svarbios ir reikšmingos.

Ši procedūra yra viena populiariausių paslaugų bet kokiame grožio salone. Pas manikiūristes visada yra ilgos eilės ir toms, kurios nenori laukti, skuba ar dėl kitų priežasčių nelinkusios eiti į grožio saloną, pateikiame kelis žingsnius kaip daromas manikiūras namie. Manote, kad sunki užduotis yra nepriekaištingas Jūsų pačios pasidarytas manikiūras darbo eiga iš ties yra visai paprasta, tereikia viską atlikti teisingai.

Pirmas žingsnis, kurį turite atlikti, norėdamos, kad jūsų manikiūras pasidaryk pats sąlygomis būtų nepriekaištingas, tai rankų šveitimas. Turbūt daugelis moterų, ypač tos, kurios susiduria su rankų odos problemomis, mėgsta savo rankoms kartas nuo karto paruošti šiltas voneles, kuriose pamirkytos rankos kaipmat atsipalaiduoja. Pasiruošti tokią vonelę dera ir prieš manikiūrą. Geriausiai į šiltą vandenį įpilti muilo ir palaikyti rankas šiame tirpale. Kai oda ir nagai suminkštėja – reiktų nušveisti nebegyvas odos ląsteles ir atšviežinti rankas. Tam puikiai tiks dušo želė. Ją sumaišykite su paprasta ar net vonios druska ir stipriai patrinkite rankas.

Jei norite, kad jūsų atliekamas manikiūras būtų profesionalus kaip manikiūras gedimino 9 ar kitame grožio salone, neverta praleisti nei vieno žingsnio. Kitas etapas yra rankų masažas. Kad teisingai ir maloniai pasimasažuotumėte rankas, reikės nedidelio kiekio losijono. Rankoms puikiausiai tinka kremukai su ramunėlėmis ar medumi. Žinoma, būtų geriau, jei šį etapą įvykdyti Jums padėtų šalia esantis asmuo, bet jei esate viena, nieko tokio. Pamasažuokite švelniais judesiais po vieną ranką. Svarbiausias masažo akcentas – ne spaudimas, o malonus stimuliavimas pirštų pagalvėlėmis.

Kai rankos jau atsipalaidavo ir pailsėjo, galite dildinti nagučius. Labai svarbu, kad nagai jau būtų sausi ir išdžiuvę, nes dildinant drėgnus ar šlapius nagus, juos galite susilpninti ir net manikiūras klaipėdoje ar kitame mieste grožio salone nebepadės. Puiku jei turite kelių švelnumų dildę su poliruokliu, jei ne, tinka ir paprasta vieno grubumo dildė. Dildinant nagus, reikia žinoti, kad yra speciali nagų dildinimo technika. Pradėkite dildinti nuo kraštų į vidurį ir atvirkščiai. Jokiu būdų nedidldinkite iš viršaus į apačią, nes taip galite smarkiai pažeisti nagą ir jį susilpninti. Kokią nago formą pasirinkti? Kai daromas manikiūras alytuje ar kitame mieste, manikiūristė dažniausiai pritaiko nago formą pagal Jūsų piršto formą. Tai yra pats teisingiausias ir logiškiausias nago formos pasirinkimas. Jokiu būdų netinka dildinti nagus smailiomis galūnėmis jei turite apvalius ir trumpus pirštukus. Ir atvirkščiai, nedailiai atrodo kvadratiniai nagai ant ilgų plonų pirštų.

Kitas malonus manikiūro žingsnis – lakavimas. Daugelis moterų mėgsta, kad jų manikiūras būtų ne tik tvarkingas, tačiau ir išsiskiriantis. Tam puikiai tinka įvairios ryškios spalvos. Esate meniška ir turite nemažai kantrybės? Beveik ant visų formų nagų puikiai atrodo manikiūras su laikraščiu, blizgučiais ir gėlytėmis. Kitas šaunus ir universalus pasirinkimas net kai daromas manikiūras pedikiūras vilniuje yra prancūziškasis variantas. Tai tikrai šauni idėja toms, kurios nori, kad nagai būtų tvarkingi, bet ne per daug iššaukiantys. Svarbiausia, ką turite žinoti, lakuodamos sau nagus, kad nagų spalva ir akcentai turi derėti prie Jūsų aprangos. Jei manikiūras smarkiai skiriasi savo stiliumi ir spalvų gama nuo Jūsų drabužių, galite sudaryti neskoningos moters įvaizdį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *