Linzes

Linzės: mitai ir tikrovė

Tie, kas nešioja akinius ir niekada nėra išbandę linzių, apie pastarąsias yra girdėję begalę mitų: linzes erzina akis, sukelia akių ligas, jas lengva pamesti, sudėtinga linzių priežiūra ir pan. O kaip yra iš tikrųjų, ar linzės gali būti lygiaverčiu akiniu pakaitalu, o gal net pranašesniu už juos?

Linzes nešioti nepatogu?

img_012569
Linzes

Šiuolaikinės linzes yra gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios nedirgina akių. Linzių dizainas tobulai pritaikytas prie akies obuolio formos, tad jas nešiojant nepajusite nei menkiausio diskomforto. Svarbiausia, kad linzės ne tik nepastebimos, bet ir itin plonos, lanksčios bei puikiai išlaikančios reikalingą drėgmę. Linzės akims garantuoja nepriekaištingą regą bei platų matymo lauką ir jums suteikia absoliučią judėjimo laisvę: galite nevaržomi sportuoti, dirbti, užsiimti bet kokia aktyvia veikla. Tik maudantis baseine ar ežere, rekomenduojama linzes išsiimti arba jas apsaugoti specialiais akiniais. Kitu atveju, dėl linzių naudojimo galite nesijaudinti. Jei lyja lietus ar į akis patenka vanduo, linzės nerasoja kaip akiniai ir jų nereikia dėl to valyti. Kai šviečia saulė, galite nešioti įprastas linzes arba pasirinkti linzes su UV apsaugos filtru. Tiesa, nepamirškite ir akinių nuo saulės, taip būsite tikri, kad apsaugosite ne tik akis, bet ir jautrius akių vokus. Akių linzes nešioja netgi vaikai nuo aštuonerių metų, tad suaugusiems jos tikrai neturėtų kelti jokių rūpesčių.

Linzės yra nuobodžios?

Jei anksčiau galėjote riktis tik įprastas bespalves linzes, šiomis dienomis linzių pasirinkimas – stulbinantis. Linzes spalvotos jau nieko nestebina. Asortimentą sudaro daugybė spalvų ir atspalvių, margų raštų ar netgi formų. Ryškių spalvų linzes mėgsta jaunimas ir paaugliai, kurie nori šokiruoti kitus ar išsiskirti vakarėlių metu. Beje, linzes vakarėliams tapo kone būtinu akcentu. Ypač mėgstamos katės, vampyro akis imituojančios linzės ar linzes su linksmais paveikslėliais: šypsenėlėmis, kryžiukais, voratinkliais… Tačiau linzes keiciancios akiu spalva nėra vien jaunimo šėlionių atributas. Jas mielai renkasi tie žmonės, kurie nori šiek tiek paryškinti akių spalvą arba nusibodus ją tiesiog pakeisti. Kad ir kokią spalvą pasirinktumėte, atminkite, kad linzių priežiūra vienoda: jas reikia saugoti nuo nešvarumų, įsidėti ir išsiimti tik kruopščiai nuplautomis rankomis, nenešiojamas laikyti specialiuose konteineriuose ir akių linzėms skirtuose tirpaluose.

Linzių priežiūra sudėtinga ?

Taip, linzėms prižiūrėti reikia šiek tiek daugiau laiko nei akiniams. Tačiau tiems, kas linzes nešioja kasdien, tai tampa įprastu ritualu: ryte linzes įsidėti, o vakare išsiimti. Nebent linzes skirtos nešioti ir dieną, ir naktį. Kaip akiniams reikalingas akinių dėklas, taip linzėms privalomas – specialus konteineris, užpildytas akių linzėms skirtu skysčiu. Svarbiausia, kad ant linzių nepatektų akis dirginančių medžiagų: kūno priežiūros, kosmetikos priemonių, plaukų lako dalelių ir pan. Taip pat bandykite išvengti dulkelių nuo rankšluosčių ar kitų kasdien naudojamų pluoštų. Linzes būtina griežtai naudoti tik tokį laiko tarpą, koks nurodytas ant pakuotės. Jeigu pastebite apnašų arba pažeidimų, toliau tokių linzių nenaudokite.

Linzes gali nešioti tik pasiturintys?

Manote, jog linzes kaina lenkia akinius? Netiesa, linzės kainuoja gerokai mažiau. Jas galite įsigyti nuo kelių dešimčių litų. Pirmą kartą perkant prireiks ir akių skysčio bei konteinerio linzėms laikyti, tačiau net ir viską sudėjus, kaina nebus tokia aukšta kaip akinių. Beje, linzes spalvotos kaina kiek didesnė nei įprastų linzių, tačiau tai daugiau stiliaus, mados atributas nei būtinybė. Jeigu ieškote, kur linzes pigiau, būtinai sekite optikų ir visų linzių parduotuvių skelbiamas naujienas bei akcijas. Išpardavimų metu linzės parduodamos su ženkliomis nuolaidomis. Linzes internetu perkamos taip pat gali padėti sutaupyti, tereikia užsiregistruoti virtualios parduotuvės naujienlaiškį arba reguliariai lankytis tinklalapyje ir sekti reklamas. Visos linzes parduodančios įmonės siekia prisivilioti kuo daugiau pirkėjų, tad ieškokite pasiūlymų, kurie geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *