Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Kvepalai vyrams

Kvepalai vyrams

Kvepalai vyrams

Tie, kurie turi silpnybę kvapams, turbūt atkreipė dėmesį į tai, kaip reklamose pristatomi kvepalai vyrams. Pulsuojantys jėga, energija, ieškantys nuotykių, įveikiantys sunkumus. Kvepalai vyrams ir skirti pabrėžti besikvėpinančių vyriškumą, vyrišką pradą. Nors anksčiau buvo manyta, kad vyrams kvepalai netinka, daugiausiai moterų požiūrio dėka šias ilgai gyvavusias nuomones pavyko išgyvendinti iš visuomenės stereotipų tarpo. Daugelio garsių sportininkų, aktorių, modelių nuotraukos puikuojasi kvepalų vyrams reklamose. Šie savo išvaizda besirūpinantys egzemplioriai vyrams priminė, kad kvepalai gali būti dar vienas vyro-medžiotojo ginklas.

Populiariausi kvepalai vyrams ilgą laiką nekinta, mat dažniau išsirenkami tie kvepalai, kurie dvelkia vadinamomis vyriškomis natomis, pavyzdžiui, muskusu. Daugelio galvose tam tikri prekinių ženklų kvepalai automatiškai kuria asociacijas, įtakojamas reklamų ir pačių kvepalų pateikimo.

Hugo boss kvepalai vyrams siejami dažniausiai su puikiai pasiūtą kostiumą vilkinčiais vyrais, kuriems kampuotos kostiumo formos suteikia tam tikro neperspausto griežtumo, o kai kuriais atvejais reklamų kūrėjų sprendimas atsisakyti kaklaraiščio priduoda ir santūraus laisvumo. Tokia kombinacija populiari daugelio kasdieniame gyveenime, todėl ir tai atspindintys kvepalai vyrams yra vieni iš populiariausių.

Paco rabanne kvepalai yra kitokie – jie sodresni, brandesni, netgi sunkesni. Susidaro toks įspūdis, kad jie tiktų gyvenimo mačiusiems, nebūtinai tobulų formų bet didelės patirties, šiurkštesnės prigimties vyrams.

Retas nėra matęs reklamų, kuriose pristatomi davidoff kvepalai – daugelyje jų dominuoja vanduo. Taip pat ir daugelis kvapų yra sunkiai nusakomų natų, dvelkiantys kažkuo vilnijančiu – taip pat kaip ir jūra reklamose. Vyro, kuriam tiktų šie kvepalai, formatas gan sunkiai nusakomas ir formuojamas daugiausiai reklamų – niekur neskubantys jauni vyrai, turintys kažkokios mistikos.

Calvin Klein kvepalai yra iš lengvųjų tipo – jie skirti kasdienai, dvelkia lengvu jaunystės vėju, asortimente vengiama aštresnių kvapų, nemaža dalis tinka energingą gyvenimo būdą vedantiems vyrams. Šie kvepalai specializuotose parduotuvėse yra kiek pigesni nei kitų garsių prekinių ženklų, nes ir patys prekiniai ženklai priskiriami kategorijoms tiek pagal prekinio ženklo prestižą, tiek pagal jo prabangą ir požiūrį į vartotojų masiškumą.

Galima teigti, kad calvin klein kvepalai yra nepretenzingi, kasdieniai kvepalai jaunesnio amžiaus vyrams, mėgstantiems aktyvesnio laiko leidimo būdus.

Dar pigesni, ryškesnių aromatų ir dažnai naudojami sportinei veiklai arba, dėl šiuo prekiniu ženklu žymimos produkcijos, asocijuojami su sportininkais, yra adidas kvepalai vyrams. Šie kvepalai gali būti įsigyti praktiškai bet kuriame prekybos centre ir yra skirti vidutines ar net mažesnes pajamas gaunantiems asmenims. Iš tikrųjų, tai yra puikus kainos ir kokybės santykio pavyzdys, turintis tik vieną minusą – nedidelį kvapų asortimentą, todėl aromatus galima lyginti su skirtingų sporto šakų atstovais – nors jie sportuoja skirtingai, visi jie yra sportininkai.

Dažnas vyras turi išsirinkęs kažkokį prekinį ženklą, kuriuo žymimi kvepalai jam patinka labiausiai. Kadangi dažniausiai kiekvienu prekės ženklu ar dizainerio vardu žymima dešimtys skirtingų pavadinimų kvepalų, beveik neįmanoma, kad patiktų jie visi, tačiau visa kvapų serija gali likti mėgstamiausia dėl vieno „vežančio“ kvapo. Neišlipantys iš populiariausių kvepalų topų yra Armani kvepalai vyrams. Žymaus italų dizainerio vardu žymimi kvepalai yra visi skirtingi, bet visi turi kažką sunkiai nusakomo – tai jaunystės ir brandos mišinys, atsiduodantis ypatinga kokybe, verte ir daugelio laikomas geriausiu, kas yra sukurta kvepalų pasaulyje.

Kvepalai vyrams pagal horoskopa dažnai renkami, kai nėra išskirtinio, „limpančio“ kvapo. Tačiau praktika rodo, kad toks pasirinkimas dažnai būna itin sėkmingas.

Kvepalai vyrams kainuoja nei kiek ne mažiau, nei kvepalai moterims, tačiau būdų sutaaupyti yra – kvepalai vyrams internetu kainuoja mažiau. Taip pat kvepalai vyrams pigiau parduodami ir specializuotose parduotuvėse akcijų metu.

 

Comments are closed.